Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@Edelweiss maddi imkansızlıktan dolayı çekimlere ara verdiler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@goodluck @Fbazer florida da kendisi ile görüşebildiniz mi

• Hawaii de olan var mı ? yasam standartları nasıl iş bulma kiralar vs

• ⭐⭐

@caglaror, içinde söyledi: Amerika'da Yasanacak Eyaletin Secimi

@goodluck Yemi takmasinda sorun yok ben hazirlarim yeterki biz FLya gelelim. 🙂

Tatile gelceksiniz yaz aylarinda gelmeyin. Herkes o yanilgiya dusuyor. Temelli gelcekseniz de hemen gelebilirsiniz 😀

• ⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: Amerika'da Yasanacak Eyaletin Secimi

@goodluck @Fbazer florida da kendisi ile görüşebildiniz mi

Hayir gorusmedik

• Bu ileti silindi!

• @goodluck Fotograf cekmedigimden sozle anlatayim, yine de inanmayan cikabilir. Gecen Austin soguk yaptiginda aractan indim, aynalardan buz sarkitlari sarkiyordu. Ben hic soguk istemiyorum. Yil boyunca 25-35 arasi sicak olsun neme raziyim aslinda.
    Is bulmadan otarafa gelmemiz zor. Ama yarin ne olur bilinmez.
    Burada yazilimla ilgili is aramaya yeniden girismeden once biraz calismak istiyorum.
    Baktik burada da olmuyor o zaman goc gorunur yeniden bize 🙂

• ⭐⭐

@goodluck Fotograf cekmedigimden sozle anlatayim, yine de inanmayan cikabilir. Gecen Austin soguk yaptiginda aractan indim, aynalardan buz sarkitlari sarkiyordu. Ben hic soguk istemiyorum. Yil boyunca 25-35 arasi sicak olsun neme raziyim aslinda.
    Burada yazilimla ilgili is aramaya yeniden girismeden once biraz calismak istiyorum.

Aslinda oneride bulunacagim ama cocuklu olunca nasi oluyor ne kadar para gerekir ihtiyaclari ne olur kestiremiyorum. Ama iki kisi calisip (buyuk sehirler haric) $4000 aylik yaptin mi kafa rahat duzgun bi hayat yasanir floridada. Soguk zamanda gece ve sabaha karsi soguk yapiyor biraz o da 9-10 derece. O da yilda ayri ayri gunler olmak uzere toplasan 1 ay. Bu aralar oglen ve aksam vakitlerinde 25 ve uzeri gidiyoruz

• ⭐⭐⭐⭐

@goodluck, içinde söyledi: Amerika'da Yasanacak Eyaletin Secimi

@goodluck Fotograf cekmedigimden sozle anlatayim, yine de inanmayan cikabilir. Gecen Austin soguk yaptiginda aractan indim, aynalardan buz sarkitlari sarkiyordu. Ben hic soguk istemiyorum. Yil boyunca 25-35 arasi sicak olsun neme raziyim aslinda.

Aslinda oneride bulunacagim ama cocuklu olunca nasi oluyor ne kadar para gerekir ihtiyaclari ne olur kestiremiyorum. Ama iki kisi calisip (buyuk sehirler haric) $4000 aylik yaptin mi kafa rahat duzgun bi hayat yasanir floridada. Soguk zamanda gece ve sabaha karsi soguk yapiyor biraz o da 9-10 derece. O da yilda ayri ayri gunler olmak uzere toplasan 1 ay. Bu aralar oglen ve aksam vakitlerinde 25 ve uzeri gidiyoruz

bugün annemle sohbet ediyoruz dediği laf şu para ve sıcaktan kimseye zarar gelmez 😃 sıcak olsun bizim olsun 😃

• @caglaror, içinde söyledi: Amerika'da Yasanacak Eyaletin Secimi

benim kafada da oralar var valhha. orta ve kuzey florida guzel olabilir gibime geliyor. su duzen otursun ilerde sansimizi deniyecez.

• ⭐⭐⭐⭐

@gkhanfeez, içinde söyledi: Amerika'da Yasanacak Eyaletin Secimi

benim kafada da oralar var valhha. orta ve kuzey florida guzel olabilir gibime geliyor. su duzen otursun ilerde sansimizi deniyecez.

oh oh herkesi Cape Coral a beklicem ilerde 😃 yerleşince 😃

• @gkhanfeez Fulltime job olmazsa duzen tam olarak oturmaz. Burada bir okuldan basit de olsa bir sertifika, meslek belgesi veya diploma almali diye dusunuyorum.

• Ilk Amerika'ya geldigimizde Tampa, Florida'da yasadik 1 yil kadar. $250'a eski bir Nissan Sentra almistim (yanlis hatirlamiyorsam 1990 model falandi), beni 3 ay kadar hic sorunsuz idare etmisti, sonra arizalaninca $100'e junkyarda satmistim. $550 kira oduyorduk. Bir ara, alacak uygun araba bulamayinca, yaklasik 3-4 hafta ise bisikletle gitmistim. Hatta market alisverislerine bile bisikletle gidip gelmistim. O zamanlar Uber/Lyft falanda yoktu 🙂

• ⭐⭐⭐

@MySea vay be hocam Allah azminizi, gayretinizi boşa çıkarmasın 🙏 helal olsun gerçekten

• CNBC Amerikan yollarının neden kötü olduğu ile ilgili video yayınladı. Amerika'da Türkiye'deki gibi benzer uygulamalar var, devletin yaptığı yollar, belediyelerin yaptığı yollar gibi. Bahsedilen sebeplerden biri ise yollar için benzinden kesilen verginin 1993 yılından beri artmaması ve enflasyon karşısında daha da azalması. Ama bence bir tarafı tutarsız, Kaliforniya'da benzinden kesilen vergi yüksekken en kötü yollar sıralamasında üstlerde, ve en iyi yol kalitesi Georgia da görünüyor. Bir de elektrikli araçlardan benzin almadığı için vergi kaybından bahsedilmiş, bana kalırsa bunlar parayı yandaşlara yediriyorlar bu kadar parayla bu berbat yolları açıklamak çok zor. 🙄🤔🤨🧐

• Merhabalar arkadaslar,surec yaklastikca hayaller buyuyor 🙂 Hangi eyaleti nereyi secelim gbi sorular basmaya basladi bile 😃 heyecan dorukta. Sizlere bir sorum olacak, daha oncesinde bahsetmistim, TR'deki sirketimden USA'dekilere transfer talep edecegim, sansliysam olacak gibi 🙂 USA'de sirketin birden cok ofisi var, sizce bekar ve tek yasayacak biri olarak kesmekes'ten uzak, daha huzurlu ama aynı zamanda sıkıcı olmayan hangi eyalet /sehir secimi mantıklı olur? tecrübelerinizi aktarırsanız cok sevinirim. bir aracım olsun ve evim müstakil huzurlu bir yerde bir neigbourhoodta olsun köpegimi rahatca gezdireyim vs gibi istegim var, tabii new york gbi bir yer olmadıgı surece de arabamı alip , uber olarak calısma imkanım da hep bulunsun gibi dusunmekteyim.

hep seattle geciyodu gonlumden ama sanirim seatle en dusuk ihtimalelrden biri 😞

ofisin oldugu yerler sunlar;
    new york - manhattan
    century city -california los angeles
    san mateo-california
    san fransisco-california
    seattle

• @heroinchains, içinde söyledi: Amerika'da Yasanacak Eyaletin Secimi

Merhabalar arkadaslar,surec yaklastikca hayaller buyuyor 🙂 Hangi eyaleti nereyi secelim gbi sorular basmaya basladi bile 😃 heyecan dorukta. Sizlere bir sorum olacak, daha oncesinde bahsetmistim, TR'deki sirketimden USA'dekilere transfer talep edecegim, sansliysam olacak gibi 🙂 USA'de sirketin birden cok ofisi var, sizce bekar ve tek yasayacak biri olarak kesmekes'ten uzak, daha huzurlu ama aynı zamanda sıkıcı olmayan hangi eyalet /sehir secimi mantıklı olur? tecrübelerinizi aktarırsanız cok sevinirim. bir aracım olsun ve evim müstakil huzurlu bir yerde bir neigbourhoodta olsun köpegimi rahatca gezdireyim vs gibi istegim var, tabii new york gbi bir yer olmadıgı surece de arabamı alip , uber olarak calısma imkanım da hep bulunsun gibi dusunmekteyim.

hep seattle geciyodu gonlumden ama sanirim seatle en dusuk ihtimalelrden biri 😞

ofisin oldugu yerler sunlar;
    new york - manhattan
    century city -california los angeles
    san mateo-california
    san fransisco-california
    seattle

Ben olsam İlk etapta yaşam maliyeti düŞük para yapabileceğim lokasyonu tercih ederdim , ileride rahat etmek için şahsi fikrim bu yönde , ama en iyi karar senin vereceğin karardır ✌

• @Uğur-SAKARYA-0 işte bu tam olarak nedir, çünkü bildiğim LA 'de NY'da bu konularda çok insaflı değil 🙂

• @heroinchains, içinde söyledi: Amerika'da Yasanacak Eyaletin Secimi

@Uğur-SAKARYA-0 işte bu tam olarak nedir, çünkü bildiğim LA 'de NY'da bu konularda çok insaflı değil 🙂

Bu adresten iş olanaklarının olduğu lokasyonları karşılaştırma yaparak en doğru kararı vermende yardımcı olabilir sana bu site

• @heroinchains seçenekler bunlar sadece bunlarsa,
    Los Angeles seç en azından üşümezsin ayrıca Los Angeles da uygun kiralıyacağın evlerde varmış, zaten teksiniz iyi okula bağımlılığınızda yok sadece fazla olayın olmadığı bir yerde gül gibi yaşarsınız, hazır işte var

Her şey sizin için güzel başlasın ve güzel devam etsin

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

66

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.1k

| | | |