Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @fatihuslu fatih bey merhaba, gecen hafta arayarak bir yanlislik yaptiklarini ve benimde onaylanmis vize paketimle pasaportumu gondermemi istediler , esimin durumu hala devam etmekte.

• Inşallah hepimizin yakın zamanda sonuçlanır

• ⭐⭐

@Tkb ve @fatihuslu sizin vizeler eninde sonunda onaylanır. Herhangi bir sicil kaydınız yoksa , aranan biri değilseniz, isim benzerliğiniz nedeniyle yada burada Emniyet güçlerinde görevli iseniz işiniz dolayısıyla bekletiyor olabilirler. AP ye kalmış bir çiftin sayfasında okumuştum. Müslüman ülkelerdeki Kimyagerler, Networkçüler gibi bazı meslek grupları ekstra incelemeye alınıyor diyordu. Bu seneye kadar mülakata gir ertesi gün vizeyi al devri artık pek yok. Vizeniz onaylandı dedikleri zaman bile sıkıntı çıkabiliyor. Umarım güzel bir şekilde sonuçlanır.

• @arnblt çok tesekkurler inşallah kısa zamanda olumlu olarak sonuçlanır

• babamın emekli asker olması sizce ap olma olasılığını arttırır mı?(babamda kazananlar arasında ama esas talihli değil)sıranın gelip gelmeyceği belli bile değilken,gelse bile işem yılının sonlarına doğru gelceği için ap olup süreyi geçme durumu hiç istenilecek bir şey değil

• ⭐⭐

Böyle bir kural yok @metert . Benim fikrimi sorarsan etkilemez. Sonuçta sen vatandaş olunca Babanız için tekrar GC ye başvurup sıra beklemeden alabilecekken son ayda niye AP ye bıraksın. Geçen sene 17 kişiyide son hafta çağırıp vizelerini verdiler. Hatta resmi olarak vizelerin bittiğini açıklamışlardı ama elçilik ayırmış vizeleri.

• @metert DV2018 Administrative Process ( AP durumu ) ( İdari İşlem ) içinde söyledi:

babamın emekli asker olması sizce ap olma olasılığını arttırır mı?(babamda kazananlar arasında ama esas talihli değil)sıranın gelip gelmeyceği belli bile değilken,gelse bile işem yılının sonlarına doğru gelceği için ap olup süreyi geçme durumu hiç istenilecek bir şey değil

Hayır asker oğlu bir arkadaş aldı burdan gc ismi onurdu . Oda 2 3 hafta ap ye kaldı sonra vizesi onaylandı

• Kazanan arkadaşlar hepinizi öncelikle tebrik ederim, umarım Amerika'da yeni yaşantınızda çok mutlu bir hayatınız olur .. Çok kısa vaktinizi ayırıp ankete katılırsanız sevirim 🙂 https://yesilkartforum.com/forum/topic/490/green-card-kazanan-arkadaşlar-kaçıncı-başvurunuz-da-kazandınız

• Herkese merhaba,

8 subatta esim icin baslayan ap ve sonrasinda 3 nisanda islemin bittigine dair mail almamiz akabinde benim issued olan vizemide iptal icin geri istemeleri , ekstra bir ap durumu ve yasadigimiz 3 stresli ayin sonunda bugun durumumuz nihayet issued oldu. Bekleyen diger tum arkadaslarda en kisa surede olumlu sonuclarini alirlar umarim.

• ⭐⭐

@Tkb ilk kutlayan ben olayım. Hayırlı olsun.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@tkb DV2018 Administrative Process ( AP durumu ) ( İdari İşlem ) içinde söyledi:

Herkese merhaba,

8 subatta esim icin baslayan ap ve sonrasinda 3 nisanda islemin bittigine dair mail almamiz akabinde benim issued olan vizemide iptal icin geri istemeleri , ekstra bir ap durumu ve yasadigimiz 3 stresli ayin sonunda bugun durumumuz nihayet issued oldu. Bekleyen diger tum arkadaslarda en kisa surede olumlu sonuclarini alirlar umarim.

gozunuz aydin, bundan sonraki surecte bol sanslar!

• @Tkb hayırlı uğurlu olsun 😊

• @tkb hayirli olsun

• @tkb hayırlı olsun yeni yasantınızda mutluluklar dilerim 😃

• Herkese merhaba 08.03.2018 girmiş olduğum vize görüşmem olumlu sonuçlandığı halde bir gün sonra idari işleme tabi tutuldum geçtiğimiz hafta mail geldi pasaportumu yolladım ve bu hafta içinde pasaportumu teslim aldım naçizane tavsiyemi isterseniz ayda bir bilgi almak için arayabilirsiniz çünkü ben 60 günü doldurduğumda aradım ve bana daha önce sonuçlanmış olduğunu söylediler bense tarafıma bilgi verilmediğini bildirince ilgili arkadaşın tecrübesizliği gibi safsatalarda bulundular bu arada ceac veya benzeri yerlere bakmayın bile vizem elimde olduğu halde orada administrative processing yazıyor Allah herkese sabır ve hayırlı sonuçlar nasip etsin inşaAllah Allah'a emanet olun

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hknylmz92 DV2018 Administrative Process ( AP durumu ) ( İdari İşlem ) içinde söyledi:

Herkese merhaba 08.03.2018 girmiş olduğum vize görüşmem olumlu sonuçlandığı halde bir gün sonra idari işleme tabi tutuldum geçtiğimiz hafta mail geldi pasaportumu yolladım ve bu hafta içinde pasaportumu teslim aldım naçizane tavsiyemi isterseniz ayda bir bilgi almak için arayabilirsiniz çünkü ben 60 günü doldurduğumda aradım ve bana daha önce sonuçlanmış olduğunu söylediler bense tarafıma bilgi verilmediğini bildirince ilgili arkadaşın tecrübesizliği gibi safsatalarda bulundular bu arada ceac veya benzeri yerlere bakmayın bile vizem elimde olduğu halde orada administrative processing yazıyor Allah herkese sabır ve hayırlı sonuçlar nasip etsin inşaAllah Allah'a emanet olun

Gozunuz aydin, bundan sonraki surecte bol sanslar!

• @hknylmz92 hayirli olsun , gözünüz aydın.

• herkese merhaba; benim 1 sorum olacak cevap verenlere şimdiden teşekkür ederim.
    esas gc talihlisi eşim. ben ve çocuklar ondan yararlanacağım.benden kaynaklı bir eksiklik olursa esas gc talihlisi eşime engel çıkartırlar mı?yani ona verip bana vize vermeme durumu olur mu?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yucell DV2018 Administrative Process ( AP durumu ) ( İdari İşlem ) içinde söyledi:

herkese merhaba; benim 1 sorum olacak cevap verenlere şimdiden teşekkür ederim.
    esas gc talihlisi eşim. ben ve çocuklar ondan yararlanacağım.benden kaynaklı bir eksiklik olursa esas gc talihlisi eşime engel çıkartırlar mı?yani ona verip bana vize vermeme durumu olur mu?

hayir, sorun olmaz. Eger sizi vizeye uygun bulmazlarsa esiniz ve cocuklariniz yine vize alirlar (bir nedenden dolayi onlar da elenmezse tabii).

• bu saatte bile cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

109

40.2k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |