Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @fetihy bir ileri atmalısınız, ekim başlangıç ocak 10300.

• ⭐⭐

@bolatmali tebrikler yeni hayatınız güzel geçsin oralarda unutmayın buraları 🙂

• @bolatmali Gözünüz aydın. Yeni hayatınızda başarılar dilerim.

• @bolatmali, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Arkadaşlar merhaba,
    Bugün mülakattan 20 gün sonra konsolosluktan vizemizin onaylandığına dair mail aldık.
    Bu süreçte bilgileri ile destek olan @crazycells ve @Muhtaradana ayrıca forumdan iyi dileklerini ileten tüm arkadaşlara teşekkür ederim 🙂
    Umarım a/p ye kalan diğer arkadaşlarımızında durumları bir an önce olumlu sonuçlanır
    Detaylı deneyimlerimi ilerleyen günlerde paylaşım sağlayacağım..

Hayırlı olsun. Çok sevindim vizeyi almış olmanıza. Şimdiden yeni yaşamınızda başarılar.

• @Adama-Coulibaly

1)Case numaranızı bilmediğimizden size net cevaplar gelmiyecektir, bunun için imza kısmını doldurunuz ⬇⬇⬇
    📝 Vize Surecinizi Imzaniza Tasiyin! https://yesilkartforum.com/forum/post/59676

Bu arada henüz KCC den evrak talep emaili almamış arkadaşlarımız var, ama siz AOS dan Cp ye geçtiğiniz için kcc ye ulaşıp bana henüz evrak talep emaili gelmedi diyebilirsiniz

2)Hayır, kullanamazsınız, Ankara'da unganlardan yenibir randevu tarihi alıp,raporunuzu almanız gerekir
    Bu konuda önceki yıllarda verilmiş cevapları okumak isterseniz⬇⬇⬇
    AOS (Adjustment of Status) ile Green Card almak https://yesilkartforum.com/forum/post/93613

1. Greencard sahibi veya Amerika vatandaşı çocuklarınız için ds 260 formu doldurmanıza veya mülakata sizinle birlikte katılmasına gerek yok

• @bolatmali tebrikler yeni hayatınızda başarılar
    Sponsoru nasıl hallettiniz bir tanıdığınız vasıtası ile mi?

• @bolatmali tebrikler basarilar....
    herkesin merak ettigi konu sponsor konusu,olurda bizimda bsaimiza gelirse mulakat zamani,nasil bi yol izleyelim sponsor bula basit biseymi yoksa imkansizmi

• @Adama-Coulibaly Merhaba, Case numaranız kaçlarda acaba, bizimde oğlumuz abd vatandaşı onun için ds260 formu doldurmadık, görüşmeye götürmeyide düşünmüyoruz. Ama götürmeninde sorun olacağını düşünmüyorum. Daha önce formda bir başka kişi abd vatandaşı çocuğunu yanında götürmediğini ama bir sorun olmadığını yazmıştı. İyi şanslar.

• @civan1453 Sponsor bulmanız tamamen size ve çevrenize kalmış durumda. Eğer size sponsor olabilecek nitelikte bir tanıdığınız var ise bu iş çok basit. Eğer sponsor olabilecek birisi yoksa işte o zaman zor bir durum. Eğer öyle niyetiniz varsa hazırlıklara erken başlamanızda fayda var diye düşünüyorum.

• Merhabalar; Bir kaç farklı konuda aradım ancak bulamadım.
    O yüzden burada sormak Daha mantıklı geldi. (Mülakata giden arkadaşların bir fikri vardır diye düşündüm)

• Şimdi Benim dijital bankacılık olan Enpara bankasında $ hesabım var.
    • Mülakat zamanı istenilen maddi tutarı bu hesapta gösterebilir miyim? yoksa belirli bir banka da hesap açmam gerekiyor mu?

Şimdiden teşekkürler herkese bol şans dilerim. Dilerim Daha önce gitmiş olanlar şu anda istedikleri hayatı yaşıyordur. ve gidecekler içinde...

• @Kartanesi-Sevinç-0 enparayı arayın onlar size imzalı hesap dökümünü mail yada posta ile yolluyorlar.

• @birumut Teşekkürler. İletinizden anladığım kadarıyla herhangi bir bankayı kabul ediyorlar. 🙂
    İlginiz için teşekkürler...

• @Kartanesi-Sevinç-0, içinde söyledi: DV2020 Mulakat Deneyimleri

Merhabalar; Bir kaç farklı konuda aradım ancak bulamadım.
    O yüzden burada sormak Daha mantıklı geldi. (Mülakata giden arkadaşların bir fikri vardır diye düşündüm)

• Şimdi Benim dijital bankacılık olan Enpara bankasında $ hesabım var.
    • Mülakat zamanı istenilen maddi tutarı bu hesapta gösterebilir miyim? yoksa belirli bir banka da hesap açmam gerekiyor mu?

Şimdiden teşekkürler herkese bol şans dilerim. Dilerim Daha önce gitmiş olanlar şu anda istedikleri hayatı yaşıyordur. ve gidecekler içinde...

Aninda nakit cekebileceginiz bir hesap ise neden olmasin. Yeni bir hesap acip oraya aktarmaktansa varolan ve hesap hareketi gecmisi olan bir hesap gostermeniz daha iyi bence.

• @Kartanesi-Sevinç-0 banka ayrımı yok sadece imzalı şekilde olmasına dikkat edin konsolosluğa vereceğinizi söylerseniz ona göre hesap dökümü veriyorlar.

• @ayse Anladım teşekkürler. evet anında nakit çekebileceğim bir hesap herhangi bir engel yok bu konuda.

• @Kartanesi-Sevinç-0 enpara daki tüm hesaplarınız için , herhangi bir qnb finansbank şubesine giderek kaşeli -imzalı- imza sirkülerli ekstre alabiliyorsunuz...kolay gelsin

• @ayvalik10 çok güzel :)) aklıma takılmıştı çok teşekkürler

• @bolatmali hayırlı olsun. Yeni hayatınızda başarılar dilerim. Gerçekten sevindim işi mutlu sonla sonuçlandırmanıza.

• @arkben İlginiz için teşekkürler. 🙂

• @Mango2014 @Adama-Coulibaly Merhaba. Biz bu konuyu deneyimledik. Sadece kendi DS-260 formumuzda oğlumuzdan ve pasaport bilgilerinden bahsetmiştik. Sonrasında kendisi için ayrı form doldurmadık. Sağlık kontrolü ve mülakata da götürmedik. Görüşmede çocuğumuz olup olmadığı soruldu. Biz de var ama bu sürece tabi değil dedik, tamam dediler. İyi şanslar.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

85

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |