DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@debbieLA77 valla biz abd devletinin yalancısıyız. 😀 Araştırmalarımız,case örnekleri,hali hazırda zaten şu an gc almışlar vs bir çok örnek var. Vizenin başlığı var. Her kademe anlatılıyor. Size kart vermeyecekler bilgisinin altını doldurmak lazım. Zira hükümet iptal mi etti bu vize türünü ☹

• ⭐⭐

@Wefan-Maharramova Hayırlısı olsun ama siz yine de case number I açık açık yazmayın.

• Eb3 ile green card farklı konular.
    Size bunu green card olarak satıyor olabilirler.
    Lakin Eb3 bir tür çalışma izni.
    işveren sizi alıp çalıştırıyor.
    yapmış olduğunuz anlaşma çerçevesinde de günün sonunda sizin için green card'a sponsor olacağını beyan ediyor.
    Eb3 alınca green card almış olmuyorsunuz.
    EB3 alınca Amerika'da çalışan herkes gibi green carda başvuru hakkınız oluyor.
    Ve diyorum ki bu şekilde green card almayı bekleyen amerika'da gerçekten çok fazla insan var.
    bu vizenin green card alma konusunda bir kesinliği bulunmuyor.
    Özellikle çok büyük şirketler bu kotayı dolduruyorlar.
    Bu şekilde green card alma kotasının sadece yüzde 20'si falan EB3'e ayrılıyor.
    Sen geldin McDonalds'da çalışmaya başladın adam seni hemen green cardlı yapmıyor.
    EB3 ile mcdonalds'da çalışmakla tır alıp eb2'den faydalanmak aynı hayal ürünü.
    Birileri birilerinin hayallerini kullanıyor.
    Gerçekten 30-40 bin dolarınız var ise deneyin.
    Ben uyarımı yapayım.
    Dersiniz ki yanlış biliyorsun, yalan konuşuyorsun eyvallah.
    Ama ben üzerime düşeni yapayım.

• Yerimizi alıyoruz yavaştan :")

• ⭐⭐

@melihguney ısrarla yalnış bilgi veriyorsunuz. Bu konu ile alakalı bilginiz yetersiz. Forumda tam bilmediğiniz konularda yeterli ileti okumadan yorum yapmaktan kaçının.

• @selamibasaran konuyu gayet iyi biliyorum.

• ⭐⭐

@melihguney, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

Eb3 ile green card farklı konular.
    Size bunu green card olarak satıyor olabilirler.
    Lakin Eb3 bir tür çalışma izni.
    işveren sizi alıp çalıştırıyor.
    yapmış olduğunuz anlaşma çerçevesinde de günün sonunda sizin için green card'a sponsor olacağını beyan ediyor.
    Eb3 alınca green card almış olmuyorsunuz.
    EB3 alınca Amerika'da çalışan herkes gibi green carda başvuru hakkınız oluyor.
    Ve diyorum ki bu şekilde green card almayı bekleyen amerika'da gerçekten çok fazla insan var.
    bu vizenin green card alma konusunda bir kesinliği bulunmuyor.
    Özellikle çok büyük şirketler bu kotayı dolduruyorlar.
    Bu şekilde green card alma kotasının sadece yüzde 20'si falan EB3'e ayrılıyor.
    Sen geldin McDonalds'da çalışmaya başladın adam seni hemen green cardlı yapmıyor.
    EB3 ile mcdonalds'da çalışmakla tır alıp eb2'den faydalanmak aynı hayal ürünü.
    Birileri birilerinin hayallerini kullanıyor.
    Gerçekten 30-40 bin dolarınız var ise deneyin.
    Ben uyarımı yapayım.
    Dersiniz ki yanlış biliyorsun, yalan konuşuyorsun eyvallah.
    Ama ben üzerime düşeni yapayım.

Hocam siz tekrardan yanlış bilgi veriyorsunuz ,lütfen konuyu detaylıca inceledikten sonra kendiniz muhasebesini yapın burada yanlış bilgi vererek başka insanları yanıltıyorsunuz

• ⭐⭐

@melihguney sizin bahsettiğiniz olay ABD’de AOS yaparak EB3 e başvurmuş ama vize bülteninde current olamadığı için greencard alamamış olanların greencard alınana kadar sponsorla uzun süre çalışmak zorunda kalması. Uzun bir cümle oldu ama sanırım anlatmak istediğiniz bu. Türkiye den yapılan başvurularda konsolosluk mülakatı sonrasında basılan vize ile ABD ye giriş yapılıp 1 ay sonra greencarda sahip olup, sponsorla 1 yıllık çalışmaya başlanıyor.

• @madmizah teşekkürler

• Sonuçlara bakmadım yerimizi yinede alaak zaten alıştık

• Yıldızın hakkını verdik 🥲

• Gtx görüyorsan umarım sana çıkmıştır 🙂

• zaman hızlı geçiyor malesef

• Selam 2026 sohbet odası şurada ölsem sakıncası var mı? Malum beklemeye devam edeceğiz mezara kadar herhalde sayın @crazycells

• Selamlar herkese,

Ne yazık ki bu yılda ne eşime ne de bana çıktı. İçimiz azda olsa buruk bir şekilde sayfayı kapattık derin derin uzaklara daldık. Geçen sene bir iki damla yaş gözümden gelmişti üzütnüden. Bu yıl ise artık o kadar alışmışım ki daha bu sabah çekiliş sonucu açıklanacağını twitterdan hatırladım. Az önce sorgulama yaptım. Sayfayı açarken ilk yıllardaki heyecanın %1' i bile kalmamış içimde. Ekranda kazandığımı görmüş olsaydım muhtemelen tebessüm dahi etmeyecektim. Neyse, bekleyelim bakalım sene sonunu. Umarım burada kesin gitmek isteyen herkese seneye nasip olur..

• evet gençler şimdiden herkese bol şans 🙂 valla oda atlamaktan bir hal olduk bakalım yeni oda yeni umutlar 🙂

• İşte geldim burdayım.Gelecek seneyi beklemeye başladık şimdiden.

• Ailecek ben esim ve çocuklar 4 kişi birden katıldık hiç birimize çıkmadı. Nasıl oluyor anlamadım.
    Hayır bişey değil yaşta iyice geçti çocukları düsünüyom. Bari onlar faydalansaydı.
    Saka maka sayfada hemen 9. Yu bulmuş.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@JesusLord, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

Selam 2026 sohbet odası şurada ölsem sakıncası var mı? Malum beklemeye devam edeceğiz mezara kadar herhalde sayın @crazycells

maalesef sayın @JesusLord , sohbet odalarında ölmek yasaktır.

• @kugutex, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

Ailecek ben esim ve çocuklar 4 kişi birden katıldık hiç birimize çıkmadı. Nasıl oluyor anlamadım.
    Hayır bişey değil yaşta iyice geçti çocukları düsünüyom. Bari onlar faydalansaydı.
    Saka maka sayfada hemen 9. Yu bulmuş.

çok kötü olmuş abi ya

Benzer Başlıklar

• 15562
  • 7674
  • 30255
  • 22394
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

78

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.7k

| | | |