DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@hasnotben, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@newbie97 Çöksün çöksünn 🙂

Milyon dolarlık dava acar. Cöksün cöksün 😂😂

• ⭐⭐

@Birgariphayat Discordu olsa aslında iyi olurdu

• ⭐⭐

@rnc Benim bozulan eski psu mun fanını söktüm masaya koydum mini fan niyetine kullanıyorum.

Kullanmadığım bir usb kablosundaki 2 veri kablosunu iptal ettim öbürlerini fanın kablosuna bağladım. Bir nevi masaüstü usb fan oldu ama piyasada 300tl ye satılıyorlar 1-2 sene ömrü oluyor bunun ömrü baya uzun olur herhalde

• @newbie97, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@rnc Benim bozulan eski psu mun fanını söktüm masaya koydum mini fan niyetine kullanıyorum.

Kullanmadığım bir usb kablosundaki 2 veri kablosunu iptal ettim öbürlerini fanın kablosuna bağladım. Bir nevi masaüstü usb fan oldu ama piyasada 300tl ye satılıyorlar 1-2 sene ömrü oluyor bunun ömrü baya uzun olur herhalde

Sen herseyden biseyler cikartmaya alismissin. 😂

• @shadow-sharks-0, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

gittim tekrar kontrol ettım bugunde cıkmamış 🙂

ben girdim tekrar deneyiniz yazdı. Yarın yine denesem mi?

• @newbie97 Evli misiniz?

• youtubedan deniz meltem önümüzdeki sene greencard çekilişlerinden türkiyenin kapsam dışı olabileceğinden söz etmiş. Resmi kaynaktan değil elbette sadece kendi görüşlerini dile getirmişler ama yine de ihtimali dahi üzmedi değil.

• @Ceren-Hera, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

youtubedan deniz meltem önümüzdeki sene greencard çekilişlerinden türkiyenin kapsam dışı olabileceğinden söz etmiş. Resmi kaynaktan değil elbette sadece kendi görüşlerini dile getirmişler ama yine de ihtimali dahi üzmedi değil.

Bu ihtimal uzun zamandir var. Umalim trump gelirde su kacak gecislere son verilir. Turkiye den ne kadar cok kacak gecer ise dv programindan cikarilma riski o kadar artiyor.

• @rnc, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@Ceren-Hera, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

youtubedan deniz meltem önümüzdeki sene greencard çekilişlerinden türkiyenin kapsam dışı olabileceğinden söz etmiş. Resmi kaynaktan değil elbette sadece kendi görüşlerini dile getirmişler ama yine de ihtimali dahi üzmedi değil.

Bu ihtimal uzun zamandir var. Umalim trump gelirde su kacak gecislere son verilir. Turkiye den ne kadar cok kacak gecer ise dv programindan cikarilma riski o kadar artiyor.

Haklısınız. Keşke ayrıca pasaport zorunluluğu geri gelse veya başvuru ücreti alınsa, boş beleş öylesine başvuranların sayısında çok ciddi azalmalar olur. Umarım trump seçilir diyeceğimi hiç sanmazdım :^) ama umarım seçilir. Sanırım seçilecek gibi de gözüküyor biden karşısında.

Birde GC talihlilerinin yorumlarını okuyorum, ilk sefer de çıkanlar mı dersin, daha önce de çıkmış ama gidememiş şimdi tekrar kazanmışlar mı dersin... Bir de yıllardır başvuran ben. Onlar mı çok şanslı bizim mi şansımız yok, yoksa aslında "randomly" seçilmiyor mu kimse anlamak zor.

• @Ceren-Hera, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@rnc, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

Haklısınız. Keşke ayrıca pasaport zorunluluğu geri gelse veya başvuru ücreti alınsa, boş beleş öylesine başvuranların sayısında çok ciddi azalmalar olur. Umarım trump seçilir diyeceğimi hiç sanmazdım :^) ama umarım seçilir. Sanırım seçilecek gibi de gözüküyor biden karşısında.

Birde GC talihlilerinin yorumlarını okuyorum, ilk sefer de çıkanlar mı dersin, daha önce de çıkmış ama gidememiş şimdi tekrar kazanmışlar mı dersin... Bir de yıllardır başvuran ben. Onlar mı çok şanslı bizim mi şansımız yok, yoksa aslında "randomly" seçilmiyor mu kimse anlamak zor.

Pasaport zorunlulugu gelse iyi olurdu tabiki. Fakat basvuru ucreti alinmasi imkansiz o zamanda cekilis anlamini yitiriyor. Ben hep Trump u destekledim^ 🙂 Sarı kafa seçilsin en azından kaçak geçişler dursun.
    Valla benım 3. basvurum idi cikmadi. Zaten bende sans da yok bahtsiz biriyimdir. Sonra kendime bakiyorum hayatımda ne iyiydi ki? Lottery i kazanayim? 🙂 Beklentilerimi hep dusuk tuttum tuttugum gibi de oldu. Cikar ise giderdim elbette ama uzulmeye gerek yok. Kendimi toparlayip baska seyler yapmaya karar verdim. Bu cekilise bel baglayip hayati karartmaya degmez. 🙂
    Bilemiyorum ama bazi insanlar hayatta gercekten daha sanslilar. Ben bu cekilisin belirli bir kritere dayandigini dusunmuyorum zira agac resmi koyup kazanan vardi...😂

• ⭐⭐

@Birgariphayat Hayır değilim

• @rnc Birkaç yıl önce birisi başvuru esnasinda isim kısmına küfürlü troll bir yazı yazmıştı da çekilişi kazanmıştı.Sonra yandım olup ismini nasıl düzelteceğini soruyordu her yerde dbjwkwkdkdkekmv

• ⭐⭐

@rnc Yok bee ömrümde 3 defa masaüstü usb fan aldım hepsi bozuldu. Şimdi sıkıyorsa psu fanı bozulsun. Bana gc çıkar bu fan bozulmaz o kadar iddialıyım bu fanın uzun ömürlü olduğu konusunda 😂

pc de psu iken yıllarca bozulmadı bir 10 senesi daha var

• @newbie97 Çekiliş bir kenara dursun bizim gibi bekarlar yurtdışı için daha avantajlı.Sorumluluklarimiz daha az en azindan

• @Birgariphayat, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@newbie97 Çekiliş bir kenara dursun bizim gibi bekarlar yurtdışı için daha avantajlı.Sorumluluklarimiz daha az en azindan

Evlilerde 2x sans oluyor ama 😂

• @rnc işte onun için çekiliş bir kenara dursun dedim🙃

• ⭐⭐

Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐

@Birgariphayat Aynen öyle evlilerin çocukluların işi zor sürekli bir şeye göre hareket etmeleri lazım ama bekarsan gidince şişme yatakta bile yatarsın kimse bu ne düzgün yatak al demez

• @rnc, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@rnc, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

Pasaport zorunlulugu gelse iyi olurdu tabiki. Fakat basvuru ucreti alinmasi imkansiz o zamanda cekilis anlamini yitiriyor. Ben hep Trump u destekledim^ 🙂 Sarı kafa seçilsin en azından kaçak geçişler dursun.
    Valla benım 3. basvurum idi cikmadi. Zaten bende sans da yok bahtsiz biriyimdir. Sonra kendime bakiyorum hayatımda ne iyiydi ki? Lottery i kazanayim? 🙂 Beklentilerimi hep dusuk tuttum tuttugum gibi de oldu. Cikar ise giderdim elbette ama uzulmeye gerek yok. Kendimi toparlayip baska seyler yapmaya karar verdim. Bu cekilise bel baglayip hayati karartmaya degmez. 🙂
    Bilemiyorum ama bazi insanlar hayatta gercekten daha sanslilar. Ben bu cekilisin belirli bir kritere dayandigini dusunmuyorum zira agac resmi koyup kazanan vardi...😂

ben hep çok cool bir şekilde çıkmasa da olur diye başvurup, umrumda değilmiş numaraları yapıp son bir iki ay kala hangi eyalete yerleşsem diye planlar yapıyorum LKJDASLKJDASL
    Ama harbiden bu çekiliş umursamayana, başvurduğunu bile unutanlara çıkıyor gibi :^) ağaç resmi iyiymiş inşallah elenmemiştir sonrasında 😂😂

• @Ceren-Hera Yeni üye misiniz sizi ilk defa görüyorum

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

101

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.1k

| | | |