DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Yeni bir hafta yeni umutlar.Yılmaz Vural’ın yılmadan Fenerbahçe’den teklif beklediği gibi biz de yılmadan Ankara’dan mail bekliyoruz uzun zamandır.Umarım bu hafta hepimizi şaşırtırlar ve güzel bir mülakat dağıtımı yaparlar.Acaba hiç ayın son haftasında mülakat dağıttıkları oldu mu? Bilgisi olan var mı bu konuda?

• iyi günler eu da 76 adet in transit dosya var ready olmamış bunlara mülakat gitmişmidir yoksa haziran için hala umudumuz varmı

• @melikemim
    Ben de bu ayı bekliyordum fakat hala dağıtım yapılmadı. Dosya taşıma durumunu değerlendirmeye başlayacağım sanırım.

• onceki senelerde kesin diye bakilan siralara bu sene geledigimiz ay itibari ile hala ulasilamamasi ilginc. cok bir beklentim yoktu, gidip gitmeme arasinda dusunurken, 8000li siralamamla yavas yavas sira zaten gelmez dusuncesine girmeye basladim. cok isteyip de hala sira gelmeyenlere sabirlar diliyorum.

• ⭐⭐

@voodoochild hocam gerçekten üzücü. normalde 8 binler en geç Şubat-Mart alırdı mülakatı hatta daha öncesinde.
    bana 8 binler çıksın bavulu bile hazırlardım. ama enseyi karartmayın, mayıs ayından sonra hızlanır. daha sürenin yarısındayız, sizin mülakat alacağınıza inanıyorum. yine de hayırlısı neyse o olsun diyelim.

şu an kaçlarda mülakatlar bilginiz var mı?

• @SUAT-GUNAY Tesekkurler iyi dilekleriniz icin, maalesef zaten mart'a kadar sira gelmez diye hic takip etmedim simdi nisan'da artik herhalde sira gelmistir diye buraya bakmaya basladim ama anlasilan benden daha dusuk seviyelerdekilerin bile umutlari azalmis.
    normalde, gecen sene vize basvurusu yapip gezmeye gidecektim bu sene, gloto cikinca yesil kartla gideriz en azindan gezmek icin olmadi donerim diye dusnurken o bile yalan oldu loto yuzunden. benim icin, ingiltere'ye tasinma gibi bir secenegim var, umarim herkes istedigi yere gider.

• ⭐⭐

@voodoochild yeşilkartı turist vizesi olarak kullanmak çok iyi bir seçenek değil. Çekilişe katılmak / kazanmak en doğal hakkınız ama gitmeye kararsız olduğunuz halde neden katıldığınızı tam anlayamadım. Üstüne üstlük DS-260 formunu da doldurmuşsunuz. Bir sürü kişi sırasını bekliyor, dosyasını taşımak için mücadele ediyor. Hedef ABD ye yerleşmek ise bu yola girmek gerekiyor bence. Belki geçerli sebeplerimiz vardır bilmiyorum, tercih sizin tabi.

• ⭐⭐

• Mail alan var mı ?

• @melikemim bi mail alma sesi duydum gibi oldu az önce kafalar iyice gitti

• Arkadaşlar 4800lerin sonundayım daha yeni 5 haziran için mülakat maili aldım. Sabırlı bekleyiş sonunda oldu, gerisi diğer arkadaşlarıma. Heyecandan tam düzgünce yazamadım şimdi düzenliyorum, Ankaradan mail aldım.

• @Süleyman-Kapusızoğlu Merhabalar, öncelikle kutlu olsun umarım kolayca vizenize de ulaşırsınız. Ayrıca Vize Surecinizi Imzaniza Tasiyin , paylaşmış olduğum bağlantı üzerinden nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Sonrasında DV2024 Excel 'e giriş yapıp bilgilerinizi ekleyebilirsiniz.

• @Revolter Çok teşekkür ederim, inşallah darısı bekleyen green carddaşlarıma gelmesi dileğiyle vize mülakatından sonra haber vercem. Ben bir süre daha buralardayım zaten.

• ⭐⭐⭐

@Süleyman-Kapusızoğlu Revolter bey yapmanız gerekenleri anlatmış zaten ama mail hangi ülkeden geldi ankaradan mı aldınız mülakat mailini onuda yazarsanız

• @Emre-Kurtulmuş Ankaradan mail aldığını belirtmiş Süleyman Bey ilk gönderisinde düzenleme yapmış. Umarım güzel dağıtım olur.

• @melikemim 5 haziran mail geldi

• Gc kazanan kişilerin, süreçleri daha sağlıklı takip edebilmek adına 2024 yılı excel dosyasına bilgilerini girmesi çok önemli. Excelde bilgisi olmayan kişilerin dosyaya giriş yapıp bilgilerini girmesi konusunda desteğinizi bekliyoruz. https://docs.google.com/spreadsheets/d/1hzWtWRX5sSBdSXkzYmnOWPtEXmJtRwBSmKgu5kjOrbg/htmlview#gid=0

• @voodoochild, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

onceki senelerde kesin diye bakilan siralara bu sene geledigimiz ay itibari ile hala ulasilamamasi ilginc. cok bir beklentim yoktu, gidip gitmeme arasinda dusunurken, 8000li siralamamla yavas yavas sira zaten gelmez dusuncesine girmeye basladim. cok isteyip de hala sira gelmeyenlere sabirlar diliyorum.

Madem kararsızdınız, neden başvuru yaparak kesin gitme niyetinde olan insanların hakkına girdiniz?

• @mervey Hayırlı olsun hocam tebrik ederim. Devamlarına vesile olur inşallah ^^

• mülakat mailleri toplu olarak mı gidiyor? yani demek istediğim parça parça gelir mi? yoksa gelen geldi bu ay bitti mi?

bu arada yok mu artıran ya 2 kişi var. 😞 bari kendimizi için sevinemedik, gelenleri çokluğunu görelimde iş olacak diye sevinelim.

bunuda şuraya bırakayımda iç dünyamı kimse anlamasın 🙂

scream

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

68

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.4k

| | | |