DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @mcvk
    Son 1 hafta kalsında kiralık ev falan bakacağız daha 🙂

• bu yil bitmeden amerikadayim at fava bekle 😃 hissediyorum arkadaslar cünkü cikarsa gitmem aslaaa gitmiycem öylesine basvurmustum zaten 😃 😃 😃

• Reçetesiz alabileceğim uyku ilacı var mı? Günde 4 saat falan uyuyabiliyorum.Aramızda belki kullanmış olan vardır. Yardımcı olursanız sevinirim.

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐

@mcvk Eczaneden alınıyor diye biliyorum ama marketlerde passifloralı çay var ondan 1 bazen 2 tane ard arda içince uyutuyor direk

• @newbie97 Eyvallah

• Ben askere gidiyorum. 18 mayısda dönücem. ben oradayken açıklanacak. eğer bana çıkarsa ( çıkmazda) direk başvurup randevu almam gerekiyor mu? galiba bir numara veriyorlarmış o düşük olursa iyi oluyormuş. onun ile hemen işlem başlatmam gerekiyor mu?

• @mcvk melatonin takviyesi alabilirsiniz çok faydası oluyor

• @baba-yaga case number önemli 10k altında olursa mülakat alma ihtimaliniz yüksek 10k-15k arası orta riskli numaralar

çıktığını varsayarsak ds260 formu diye forum var tüm bilgilerini göndermen gerekiyor sana mülakat verebilmeleri için

• ⭐⭐

@mcvk Melatonin hapı var ama bağımlılık yapabilir

• Uzun bir düşüncenin ardından hayalperest olmayi bırakıp daha realist adimlar atmaya karar vererek %2'lik piyangoyu beklemekten vazgeçtim.Elimde küçük bir imkan var ve bunu kullanarak rotayi Almanya'ya çevireceğim.Eger olurda kazanırsam prosedüre orda devam ederim.Olmazsa da ki görünen köy kılavuz istemiyor hayatima gelişmiş bir Avrupa ülkesinde devam etmek hiçte kötü görünmüyor;Sonuclar açıklandığı gün gelip kazananlarin mutluluklarına ortak olacağım.Onun dışında forumda artık eski tadı veremez oldu.Yani uzun lafı kısası arkadaşlar birbirimizi her ne kadar yüz yüze tanimasakta uzunca bir süre beraber vakit geçirdik,yardimlastik,büyük bir aile olduk.Benim için artık kabuk değiştirme zamani.Hayatiniz beklediğinizden daha güzel şeyler getirsin.Görüşmek dileğiyle...

• @salihcak0 sağol ama benim sorduğum o değil. 5 mayısda açıklanacak. açıklanınca hemen mi yapmam gerekiyor yoksa 18 mayısda yapsam geçmi olurum. insanlar başka elçiliklere randevu kaydırıyormuş. eğer case number yüksek ise oraya gidip yapsak olmuyor mu

• ⭐⭐

@baba-yaga kazandıktan 2 gün sonra ds260 formu aktif oluyormuş onu doldurman lazım en erken sürede. 18 inde doldurursan muhtemelen çok geç doldurmuş olursun bu yüzden çıkarsa bir bilgisayar bulmanız gerekebilir yada çarşı izni vs oluyorsa o vakitte doldurun ama en erken sürede doldurun

• @newbie97 sağol. o zaman erken doldurursak case number düşük oluyor hemen interview yapabiliyoruz

• @Birgariphayat Hocam şunun şurasında 20 gün kalmış keşke 20 gün daha bekleyip öyle kabuk değiştirseydiniz %2 falan takılmayın böyle şeylere şans bu 😀 Çıkmayanlara bakıp dertlenene kadar üstüste çıkanları odaklanıp heyecanlanmaya bakın bence. Ayrıca Almanya adapte olması zor bir memleket hele Almancanız yoksa hiç tavsiye etmiyorum.

• @baba-yaga
    4 mayıs çekiliş sonuçları açıklandı. kazandın varsayıyoruz. 5 mayıs akşam üstü ds260 formu aktif oluyor. o formu en erken 1 hafta içerisinde göndermen gerekir. case numberın düşük olsa dahi ds260 ını geç göndermen sana mülakat vermeleri belki de vermeme olasılığı oluyor. DS260 ı erken sürede gönderdiğin dahi olsa da Ankara konsolosluğu koronadan sonra yavaşladı eskiden 15-20 bine çok rahat mülakat verildiği görülsede daha 10 binin altındakı numaralar daha nisan ayında daha mülakat alamamış durumda eylülde süreç tamamlanıyor. ve yeni DV süreci başlıyor çekiliş kazandığın yılın eylül itibaren mülakatlar dağıtılıyor bir sonraki yılın eylül ayına kadar yeşil kart alma hakkın devam ediyor. süreci anbean takip etmek gerekir ds260 ı gönderip ardından mülakat tarihi gelir rahatına kalındığında o mülakat tarihi bile gelmez. mülakat takvimi güncelleniyor sürekli her ayın belirlenen numaralar mülakata çağırılıyor. süreç bu şekilde ilerliyor

• @baba-yaga
    ek olarak case numberin yüksek ise dosyanı abd konsolosluğu olduğu ülkeye dosyanı taşıyarak süreci tamamlayabilirsin. öncelikli taşıyacağın ülkenin abd konsolosluğuna dv dosyasını taşıma mektubu gönderip kabul olursa süreci orda devam ediyorsun. dosya taşıma da riskli görüyorum. eğer numara 17 bin üstü ise hiç arkana bakmadan dosyayı taşımaya çalış
    türk pasaportunun vize muafiyeti olan ülkeler en doğru seçim olur

• @mcvk qaksam alacağınız magnezyum takviyesi sizin için iyi olabilir

• ⭐⭐

Eski heyecan olmasada kısa bir süre kaldı , Sevinenler yeni hayat kurmaya adım atacaklarla beraber üzülen ve hayallerine bi sonraki seneye erteleyenler olacak , Umarım Amerika’nın tadını çıkartacak , gerçekten isteyenlere çıkar 🙏 Sürekli buradan yazmasamda genel olarak forumda aktifim , o sene bu sene olsun Sevinenlerden olmak dileğiyle herkese iy hafta sonları diliyorum 🙏🇺🇸

• ⭐⭐

Gene çok kısa bir süre kaldı.

Bu sene çok kafama takmamaya çalıştım ama aklım hep Amerika'da..

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

104

42.9k
Kullanıcı

4.5k
Konu

436.2k

| | | |