DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaşlar merhaba GC 2019 talihlisiyim.case no 14000 sanırım Nisa’n Mayıs ayında mülakat görünüyor.Sorum GC Amerika gittikten sonra Türkiye’de işi olanlar veya yaşlı annem babam var diyenler için süre uzatma gibi bir imkan oluyormuş durumlarını ayarlamaları için bu konuda bileğisin olan varsa yardımcı olabilirim.

Ki

• @afşin GC süre uzatımı içinde söyledi:

Arkadaşlar merhaba GC 2019 talihlisiyim.case no 14000 sanırım Nisa’n Mayıs ayında mülakat görünüyor.Sorum GC Amerika gittikten sonra Türkiye’de işi olanlar veya yaşlı annem babam var diyenler için süre uzatma gibi bir imkan oluyormuş durumlarını ayarlamaları için bu konuda bileğisin olan varsa yardımcı olabilirim.

Ki

Şu konuyu incelerseniz faydalı olacaktır sorularınızı da bu alanda sorabilirsiniz.
    Özellikle Re-entry permit bakabilirsiniz..
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/77/green-card-sahiplerinin-abd-dışında-kalış-süreleri

• Abd ye girdikten sonra belirli bir sebep göstererek re entry permit başvurusu yapabilirsiniz. Bulunduğunuz yere göre işlem süresi 1.5-2.5 ay sürebiliyor.

• @korelle Teşekkür ederim.

• Ben 2013 talihlisiyim vizemizi aldık eşim ve ben evimizin eşyalarını topladık depoya koyduk biletimizi aldık 5 şubatta illionis te bir arkadaşlarımızın yanına gidip oraya yerleşecektik valizlerimizi hazırladık yanımızda götürmek üzere bazı ilaçları alıyorduk doktora gitmişken kabız ilacı yandırayım dedim dr muayene edip yazayım dedi ve kitle var ben bundan huylandım dedi ertesi güne kolonoskopi yapıldı ve rektum kanseri olduğumu öğrendim hemen kemoterapi radyoterapi başladı ankaradaki konsolosluğa gidip raporumu gösterdik 6 ay vizemizi uzattılar buarada operasyon geçirdim hakkımızı yakmamak için tedavi süresinde 20 günlüğüne abd ye gittik kartımızı aldık bu arada tedavim yoğun bir şekilde sürdü 7 ay sonra tekrar gittik bir aya yakin kaldik geri geldik tedavi bitmedi araliklarla 4 operasyon gecirdim simdi sagligima kavustum ve oğlum bu arada doktor oldu ve şubatta uzmanlık yapmak üzere new york a gidecek bende onunla gitmek istiyorum ama green card im yanmismidir bilmiyorum ben şansımı denemek istiyorum en fazla 12 saat ucak giden 3000 tl olur bir dosya tedavi süreciyle ilgili raporlarım var gerisi şans

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@istanbul GC süre uzatımı içinde söyledi:

Ben 2013 talihlisiyim vizemizi aldık eşim ve ben evimizin eşyalarını topladık depoya koyduk biletimizi aldık 5 şubatta illionis te bir arkadaşlarımızın yanına gidip oraya yerleşecektik valizlerimizi hazırladık yanımızda götürmek üzere bazı ilaçları alıyorduk doktora gitmişken kabız ilacı yandırayım dedim dr muayene edip yazayım dedi ve kitle var ben bundan huylandım dedi ertesi güne kolonoskopi yapıldı ve rektum kanseri olduğumu öğrendim hemen kemoterapi radyoterapi başladı ankaradaki konsolosluğa gidip raporumu gösterdik 6 ay vizemizi uzattılar buarada operasyon geçirdim hakkımızı yakmamak için tedavi süresinde 20 günlüğüne abd ye gittik kartımızı aldık bu arada tedavim yoğun bir şekilde sürdü 7 ay sonra tekrar gittik bir aya yakin kaldik geri geldik tedavi bitmedi araliklarla 4 operasyon gecirdim simdi sagligima kavustum ve oğlum bu arada doktor oldu ve şubatta uzmanlık yapmak üzere new york a gidecek bende onunla gitmek istiyorum ama green card im yanmismidir bilmiyorum ben şansımı denemek istiyorum en fazla 12 saat ucak giden 3000 tl olur bir dosya tedavi süreciyle ilgili raporlarım var gerisi şans

Gecmis olsun, sorunuzu su konuda sormalisiniz:
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/77/green-card-sahiplerinin-abd-dışında-kalış-süreleri

Ayrica ABD'ye giris cikis tarihleriniz yil ve ay olarak da belirtirseniz iyi olur.

• @istanbul GC süre uzatımı içinde söyledi:

Ben 2013 talihlisiyim vizemizi aldık eşim ve ben evimizin eşyalarını topladık depoya koyduk biletimizi aldık 5 şubatta illionis te bir arkadaşlarımızın yanına gidip oraya yerleşecektik valizlerimizi hazırladık yanımızda götürmek üzere bazı ilaçları alıyorduk doktora gitmişken kabız ilacı yandırayım dedim dr muayene edip yazayım dedi ve kitle var ben bundan huylandım dedi ertesi güne kolonoskopi yapıldı ve rektum kanseri olduğumu öğrendim hemen kemoterapi radyoterapi başladı ankaradaki konsolosluğa gidip raporumu gösterdik 6 ay vizemizi uzattılar buarada operasyon geçirdim hakkımızı yakmamak için tedavi süresinde 20 günlüğüne abd ye gittik kartımızı aldık bu arada tedavim yoğun bir şekilde sürdü 7 ay sonra tekrar gittik bir aya yakin kaldik geri geldik tedavi bitmedi araliklarla 4 operasyon gecirdim simdi sagligima kavustum ve oğlum bu arada doktor oldu ve şubatta uzmanlık yapmak üzere new york a gidecek bende onunla gitmek istiyorum ama green card im yanmismidir bilmiyorum ben şansımı denemek istiyorum en fazla 12 saat ucak giden 3000 tl olur bir dosya tedavi süreciyle ilgili raporlarım var gerisi şans

Çok geçmiş olsun, Biran evvel sağlığınıza kavuşmanızı temenni ederim. Oğlunuz içinde müjdeli haber almanıza sevindim. Tekrar çok geçmiş olsun.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

98

42.9k
Kullanıcı

4.5k
Konu

436.1k

| | | |