DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@deejake bilmiyorum belki paralı olsa dediğiniz gibi olur ama paralı olarak başlasa kimse bu niye paralı ya biz niye para veriyoruz demezdi sanırım.

• ⭐⭐

@volkanu benim için de elbette sizin görüşünüze saygım var ama ''tamamını'' okuyarak söylemeniz belki daha iyi olurdu diye düşünüyorum çünkü ufak bir ayrıntı fikir değişikliklerine neden olabiliyor

• @lordbolton haberin ilk bir kaç paragrafını okuyunca "bence" asparagas olduğunu düşündüğüm için okumamışım devamını, yani haberin fikrimi değiştiremeyeceğine kanaat getirmişim.

İkinci kez karşıma çıktığında okudum ve fikrimi daha da kuvvetlenmesine neden olacak bir veri buldum içinden 🙂

İkinci kez karşılaştığında neden okudun tamamını derseniz ona verecek bir cevabım yok 🙂

• ⭐⭐

@volkanu sizce o dönemde de oradan halledilebiliyor muydu cidden neticede bu uygulama devamlı değişen birşey daha yeni kcc mail olayı eklenmiş dimi 🙂

• @VolkanU sanırım daha 1 senedir başvuruyosun fakat bu greencard konularında veya diğer başlıklar altındaki usa ile alakalı konularda sanki 10 senelik tecrüben varmış gibi 🙂

• @lordbolton tamam peki siz haklısınız bu çekiliş şaibeli..

@aayhann öncelikle sen diye hitap edecek samimiyet nerden geliyor anlayamadım. Yazdığım mesajlardan rahatsız olduysanız ilgili mesajın altına yazsaydınız keşke. Yanlış bilgi verdiğim bir durum mu var? Kimin neyde ne kadar tecrübesi/bilgisi var bunu tartmak size düşmez.

• @VolkanU ben tamamen övgü maksatlı yazdım ama geri alıyorum söylediklerimi.bu kadar alıngan olmayın lütfen

• ⭐⭐

@volkanu yanlış anlamayın sadece değişmiş olabilir dedim belki de siz haklısınız bu konu işlerin içinde olmadan asla tam olarak bilinmeyecek bir mevzu zaten.. kırdıysam kusura bakmayın

• @VolkanU bu sefer gizli özne kısmında ''siz'' öznesini kullandım kızmadınız umarım 🙂

• @lordbolton estafirullah, hukukun ve yasaların herşeyden üstün olduğunu düşünerek hepimiz gitmek istiyoruz, bu kadar alenen müdahale ediyor olamazlar, olsalar özgür basın var, hürriyetten daha güvenilir kaynaklardan da duyardık bunu bence. Belki de ben gözümdeki bu imajın lekelenmesini istemediğim için bu kadar karşıyım bu fikre.. Sonuç olarak "dirty cop" diye bir kavramın çıktığı yer aynı zamanda.

@aayhann yok yok, siz alenen ukala demeye getirdiniz sanki ben öyle hissettim.. Normal bir muhabbet arasında sen denebilir elbette ancak bir tartışma esnasında sen dendiğinde ona çizgi çekmek gerekiyor bence. Tabi sanal ortamda yazışma olduğu için tam anlaşılamıyor kimin ne demek istediği..

• ⭐⭐

@volkanu aynen hepimizin hayalleri var şunu belirtmek isterim ki orada hukuk burada olduğundan çok daha iyi tabi ki...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@deejake DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@crazycells size ve @VolkanU ya katılıyorum. Ayrıca GC de çekilişe müdahale etme imkanları var (birine öyle verilmiş, belki bilirsiniz bizim arkadaş turist vizesiyle gidiyor eve giren hırsızı yakalayıp dövüyor, sonra hakimden vatandaşlık istiyor oda ona GC için çekilişe katılmasını ve merkezine yazı yazacağını bildiriyor cırt diye o sene çıkıyor) yanlışım varsa düzeltin. Paralı olursa müdahale etmeleride tartışma ve usulsüzlük konusu olur.

Hayir, cekilise mudahale edildigine ben inanmiyorum 🙂 su ana kadar soyleyenen, yazilan , cizilen hicbir sey de beni buna ikna etmedi 🙂

Dediginiz konuyu surada konusmustuk:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/1668/green-card-neye-göre-seçiliyor/20

@crazycells Green card neye göre seçiliyor içinde söyledi:

Bu ahlaksiz medyaya inanmayin arkadaslar, adamlar yalan soylemeye ve asilsiz haber yapmaya bayiliyorlar... Ayni haber sitesi zamaninda yine ABD'de yasayan Adnan Sakli adinda bir meczubun ne kadar zengin ve muhim biri oldugunu satmaya calismisti...

Tek kisiye dayanan bir hikaye yazmislar yine, ben Turklerin bu vize konularinda ABD'de oldukca uydurma hikayeler anlattigina tanik oldum. Hayalperest olanlari mi ABD'ye geliyor, yoksa ABD'ye geldikten sonra mi degisiyorlar henuz cozemedim...

"Hakim, önce böyle bir şeyin mümkün olmadığını söyler..." 🙂 cok ilginc... boyle bir sey mumkun mu degil mi 🙂 hakim bunu bilmiyor mu... Bir de USCIS size ABD'den cik diyecek ama siz cikmayacaksiniz 🙂

Ben size buyuk ihtimalle olani anlatayim... Bu mahkeme olup bitmis (hicbir sekilde gerceklesmemis bile olabilir), sonra da arkadas yasantisina devam etmis; 1 yil 2 yil veya belki 3 yil sonra sans eseri bu arkadas cekilis talihlisi olmus ve sari zarfi almis... Haberlerde tarihler yok zaten... Sonra bu arkadas -hayatindan sikilmis olacak ki- bu butun olaylari birbirine bagimli gibi gosterip kendisini ozel biriymis gibi haber sitelerine satmis... Habere inanmak bedava 🙂

• ⭐⭐ Yasaklı

abi öyle mahkeme turkiyede bile olmaz bence bilemedim XD

• @calibraturbo face de varmisiniz

• ⭐⭐ Yasaklı

yok neden sordunuz

• ⭐⭐

Şafak 123, yüzde birlik şans ama işte insan iple değil halatla çekiyor adeta açıklanacağı günü.

• @chromium süpersin ya,ben gün saymıyorum sen sayıyorsun takipteyim 🙂

• Merhaba
    Grenden kart bana çıktı diyelim (inşallah) ama vize için Konsolosluğu mülakata gittiğimizde gelir belgeleri illa benim adıma mı olmalı yada bankadaki hesap bilgileri eşimin üstünene olunca sorun yaşarmıyız? Ev eşimin üstünde mesela.

• @zgrrdn hayır bir sorun olmaz eşinizin üzerine olması

• @volkanu icralık olanlar konusunda bilginiz varmi

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

106

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.8k

| | | |