DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaşlar Merhaba, sömestr tatili için 2 çocuğum ve eşimle Avrupa'ya bir tatil planı oluşturduk. Vize randevusu için vfs ye girdiğimde, eşim ve ben için olan randevu bilgilerini doldurdum. Sürekli schengen vizesi alan birisi olarak çok zorlanmadım. Çocuklarım için bilgileri yazarken en yukarıda bir çentik var. Burayı işaretlemem gerekir mi? Aşağıya size daha iyi izah etmek için, ilgili yerin resmini ekliyorum:

Sizce bu çentikle mi ilerleyeceğim, yoksa eşim ve bendeki gibi normal bilgileri doldurup randevu işlemi tamamlayacağım?

• @XFatihX

Kimse yazmamis, bilmiyorum bu sure icerisinde basvurunuzu yaptiniz mi, fakat hatirladigim kadari ile artik bebekler dahil 16 yasindan kucuk tum cocuklar kendine ait bir pasaporta sahip olmak zorunda, yani anne-babanin pasaportuna kayitli seyahat etmiyorlar. Bunun disinda vize formlari ile ilgili en saglikli bilgiyi ilgili ulkenin basvuru merkezinin kendisinden alabilirsiniz (tabii bazen ulasmak zaman aliyor).

• Öncelikle ilgi ve alakanız için teşeklür ederim. Evet bu bilgiye daha sonra ulaştım. Sitede bir sorun var ve malesef randwvu alınamıyor. Başka bit ülkeden randevu oluşturup ödeme yaptım. Yaprıktan 2 gün sonra Almanya randevusu için mail aldım. Bir randevu krizi olmasa bile randevu soeunu var. Ödeme usptığım için Almanyayı ipyal edecwğim :))

Benzer Başlıklar

• 4
  • 3
  • 56
  • 5
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

79

43.8k
Kullanıcı

4.5k
Konu

441.6k

| | | |