DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@Emre-Şafak ilgili milli eğitim müdürlüğüne gidip ıslak imza + kaşeli almalısınız bu mezuniyetinize dair belgeyi.
    geçmiş yılların deneyimlerinde bunun bir çok örneği var, lütfen eski iletileri kontrol edin.

• @gucarslan bazı kişiler dediğim telegram da gruplardaki insanlar, tanımadığım kişiler ve danışmanları arıyorum onlar (danışman olup olmadıklarından emin değilim) (ben aslında ortadaki bilgi kirliliğini yok etmek için soruyorum, herkes farklı cevap veriyor) ben mülakat tarihinden önce değiştirirsem bilgileri submit gidecek, sıram değişecek. Mülakat tarihinden sonra değiştirirsem sıkıntı olur mu, olur diyen insanlar oldu, olmaz diyen oldu, çook kafam karıştı.)

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@10urdmn forumdaki bilgi tek, farklı bir bilgi bulunmuyor.
    bunun dışında bir yerden / kişilerden bilgi ya da destek alacaksanız biz size yardımcı olamayız.
    sürecinizde bol şans diliyoruz.

• @crazycells Çok teşekkür ederim. Benim durumumda da zaten Erasmus için gittiğim 5 ay+ 5 ay ve 2016 yılında gittiğim 1 ay dil okulu var. Toplamda 11 ay ediyor. Bu belge gerekmeyecektir dediğiniz gibi. Çok sağolun tekrardan.

• @gucarslan farklı destek almayacağım ben sadece bilgileri teyitlemek için farklı kişilere soruyordum ancak onlar kafamı karıştırdı bir de paramı istediler, muhtemelende yalan söylüyorlar. Kesinlikle burası/forum doğru, çok yardımınız oldu bana, bende bu yüzden doğru bilgiye ulaşmak için tekrar size sordum lütfen yardımcı olun başka yardım alabileceğim bir yer yok. Yukardaki sorularım da ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun (hatta pasaport sorunum vardı onu da siz çözdünüz teşekkür ederim tekrardan)

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@10urdmn sorunuzun cevabı bu başlıkta defalarca verildi.
    farklı yerlerde cevap bulmak için ayırdığınız zamanı, bu başlıkta yazılan iletileri okumakta harcamanız menfaatiniz icabıdır.
    bol şans.

• @gucarslan başka yerde aramıyorum insanlar kafamı karıştırdı, muhtemelen dolandırıcılar herhalde. Ben bu başlığı komple okuyacağım, çok teşekkür ederim tekrardan ilginiz için. Bundan sonra sadece buraya güveneceğim.

• Merhabalar arkadaşlar ben ford otomobil firmasının türkiye kocaelideki fabrikasında çalışanım sıralamam 23 binlerde turistik vize almayı denesem ve başarırsam amerikada mülakata girebilirmiyim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@semihkomuscu sürecinize aos ile devam etmek için lütfen bu başlığı inceleyin;

https://yesilkartforum.com/forum/topic/118/aos-adjustment-of-status-ile-green-card-almak/

• Hocam @gucarslan bir konu hakkında bilginize ihtiyacım var ds260 formunu doldurdum mülakat yerini Abu Dhabi sectim fakat Abu Dhabi den mülakat için onay almam gerekiyormuş yada vatandaşı olmam gerekiyormuş orda mülakata girebilmem için doğrumudur

• @gucarslan Teşekkürler. Peki Ds260 formuma elimde olan pasaportu yazsam sıkıntı çıkar mı? Pasaportum Ağustosta bitiyor. Ağustostan sonra mülakata girersem yeni pasaportumu gösterebiliyor muyum?

Ayrıca, re-entry permit için mi ABD'den mi başvuru yapmam lazım yoksa Green Card için mi onu anlayamadım.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Mumin-0 bu seçimi neye istinaden yaptınız peki?
    ve geçmiş yılların deneyimlerini kontrol ettiniz mi?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@iremmakayy yazabilirsiniz sorun olmaz, mülakata yeni pass ile gidersiniz.
    re-entry permit başvurusunu da abd içinden yapmalısınız.

• Hayır hocam hiç tercübem yok ilk defa bu girişimlerdeyim fakat tavsiye aldığım kişiler Abu dhabiye seç mülakat için dediler ve ben hiç onay falan almadım ne yapmam gerekiyor @gucarslan

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Mumin-0 kimden tavsiye aldınız bilmiyorum ama şuan yapabilecek tek şey bültende numaranız aktif olmasını beklemek ve konsolosluktan gelecek cevaba istinaden devam etmek.
    bu cn ile zaten ankara'dan mülakat alabilmeniz mucize diyebiliriz.

• Hocam numaramın aktif olup olmadığı nasıl anlayacağım ve aynı zamanda Dubai de mülakat yapabilmem için onayı nasıl almam gerekiyor @gucarslan

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Mumin-0 neden forumdaki iletileri okumamakta ısrar ediyorsunuz?

https://yesilkartforum.com/forum/topic/7210/sayılarla-dv2025/1

• @gucarslan küçük bir sorum daha olacak. Greencard çekilişine katılmak için ilk doldurduğumuz başvuruda şu anki adresimi kapı numarası 6 olarak belirtmişim. Fakat e-devlette kapı numarası 5 olarak gözüküyor. Ben de resmi evraklarla aynı olsun diye ds-260 formunda e-devletteki gibi kapı numaramı 5 olarak yazıp gönderdim. Bu arada apartman sokak ilçe vs hepsi aynı iki formda da onlarda bir sıkıntı yok. Bu durum bir problem yaratmaz diye düşünüyorum ama sizin de görüşünüzü almak istedim. Çok teşekkür ederim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@konstanz eğer 6 numaralı daire boşsa oraya taşının, değilse öyle kalsın sorun olmaz.

• @gucarslan Peki Teşekkür ederim 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

77

42.8k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.7k

| | | |