Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• İyi günler, ben Türkmenistan vatandaşıyım 3 aylık turist vizesi ile Amerika’ya giriş yapmıştım. I-94 teki 6aylık sürem dolmadan ( süre sınırı var mıdır?)ben de I-539 ile vize uzatma işlemini yapabiliyor muyum? Eğer oluyorsa bu işlemi online olarak yapabilir miyim? Bu konuda bilginiz varsa yardımcı olursanız çok sevinirim. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim

• Muslu Law Firm

@gulnar13, içinde söyledi: 3 aylık turist vizesiyle statü uzatma işlemi (I-539) yapmak

İyi günler, ben Türkmenistan vatandaşıyım 3 aylık turist vizesi ile Amerika’ya giriş yapmıştım. I-94 teki 6aylık sürem dolmadan ( süre sınırı var mıdır?)ben de I-539 ile vize uzatma işlemini yapabiliyor muyum? Eğer oluyorsa bu işlemi online olarak yapabilir miyim? Bu konuda bilginiz varsa yardımcı olursanız çok sevinirim. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim
    Sayin@gulnar13, genelde turist vizesi 6 aydan fazla verilmez. I-94teki sure kalis surenizi belirler. Bu sure dolmadan uzatma basvurunuzu yapmaniz gerekir. Aksi halde hukuka aykiri sure olusturur ve ABDye giris yasaklisi olursunuz.Artik I-539 formunu online da iletebiliyorsunuz. Linke bakiniz https://www.uscis.gov/i-539

• @Claudia-J-Muslu bilgilendirici cevabınız için teşekkür ederim. Ayrıca bir şey daha sorabilir miyim? Formu doldururken 15. soruda Amerika vizesinin bitiş tarihini yazmamız isteniyor benimki 3 aylık turist vizesi olduğu için ( Türkmenistan vatandaşlarına 3 aylık, 6 aylık ve 1 yıllık turist vizesi veriliyor) benimkinin tarihi bitti. Şimdi ben 15. soruyu cevaplarken I 94 belgesindeki tarihi mi ( girişte 6 aylık verildi) yoksa Pasaportumdaki Amerika vizesinin bitiş tarihini mi yazmam gerekiyor? Cevabinız için şimdiden teşekkür ederim.

Benzer Başlıklar

• 4
  • 2
  • 3
  • 5
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

81

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |