Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gucarslan Bu sene daha yavaş gidiyor aktif olma numaraları haksızmıyım

• @Buğra97

Yavaş değil resmen sürünüyor. 😞

• @gucarslan Merhabalar, umarım iyisinizdir 🙏🏻 5 Martta mülakat talebinde bulunduk, 22 Martta hatırlatma maili attık ancak ne gelen var ne giden. Bayram sonrası için umutluyduk ama yine gelmedi, az önce birkaç kişiye 5 Haziran tarihine mülakat verildiğini gördük, bize KCC değil Ankara mülakat vereceği için mi gelmedi acaba yoksa bizi atladılar mı? Ne yapmalıyız bilemiyoruz ne önerirsiniz bir sonraki hamlemiz ne olmalı?

• Saat 22:30'da mail geldi 5 haziran için. Bekleyen herkes maillerine kavuşur inşallah.

• @mervey

Hocam excel dosyasında var mısınız?

• @mervey gözünüz aydın olsun. Mail ankaradan mı geldi?

• @yusufalak Evet yeni ekledim

• @qwe19 Teşekkür ederim. Mail KCC'den geldi.

• @mervey teşekkürler umarım mail alan bir cok kişi olmuştur.

• @mervey Gözünüz aydın , biz de 72xx numara ile sıramızı bekliyoruz , inşallah mülakat sayıları artar ve herkes hayallerine kavuşur 🙂

• @Fire-Family çok teşekkür ediyorum. Süreç çok sancılı. Dilerim herkese vize dağıtımı yaparlar.

• Merhaba, bize de mail bu akşam 22:00 de gelmiş. Mülakat tarihi 14 Haziran. Umarım bekleyen herkes en kısa zamanda mailini alır. 🙏

Dosya Numarasi: 2024EU47XX
    DS-260 Gonderimi: 08/05/2023
    Saglik Muayenesi: gg/aa/yyyy
    Vize Mulakati: 14/06/2024
    Vize Onayi: gg/aa/yyyy
    Pasaport Teslimi: gg/aa/yyyy
    ABD Ilk Giris: NA

• @Sertac-Kartal DV2024 case numberiniz kaçtı acaba ? benim 94XX ve hala e mail gelmedi

• @Sertac-Kartal, içinde söyledi: DV2024 (2024 Green Card Lotosu) Aşamaları

Merhaba, bize de mail bu akşam 22:00 de gelmiş. Mülakat tarihi 14 Haziran. Umarım bekleyen herkes en kısa zamanda mailini alır. 🙏

Dosya numaranızı 47xx 48xx gibi gizleyerek paylaşır mısınız ek olarak imzanıza ve excel dosyasına ekleyiniz lütfen tebrikler 🙂

• Dün mail aldım 5 hazirana randevum var

• Bende dün maili aldım.
    Çok şükür.

• @geçmiştengeleceğe Merhaba, tesekkür ederim. ekli sanıyordum değilmiş pardon.

Dosya Numarasi: 2024EU47XX
    DS-260 Gonderimi: 08/05/2023
    Saglik Muayenesi: gg/aa/yyyy
    Vize Mulakati: 14/06/2024
    Vize Onayi: gg/aa/yyyy
    Pasaport Teslimi: gg/aa/yyyy
    ABD Ilk Giris: NA

• bu ay dağıtılan mülakat ile dosya sırası güncel kaça kadar ilerledi sadece 5000 e kadar mı dağıtıldı kimse yazmamış

• @denizkzltp

Görünen o gibi 5000 ya kadar gelmiş görünüyor mülakat. 5000 ve üstüne yok. Ay daha bitmedi belki gelir ama bu sene öyle birşey yapmadı.

Mülakat alıpda excele işlemeyen arkadaşlar var. Onlarda işlediğinde tablo daha net olacak.

• Arkadaşlar, dün mülakat mailimi aldım. DS260 formunu hızlı göndermek gerektiği için "PASSPORT" yerine "OTHER TRAVEL DOCUMENT" seçerek devam ettim. Bir çok kişiyle konuşmam sonrasında mülakat maili gelmeden DS260 formunu açtırmam gerektiğini söylediler. Şimdi mülakat mailini aldığıma göre DS260 formunu açtırıp pasaportuma işlemeli miyim? Bu tarz soru forumda soruldu fakat tekrar bulamadım bu konuyu tekrar soruyorum ondan dolayı.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

55

41.3k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.9k

| | | |