DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@debbieLA77 Ds 260 ın doldurulup gönderildiği tarih demek, 2022 sürecini okuyup excel i incelerseniz eğer geçen sene submit tarihinin çok büyük bir etken olduğunu görebilirsiniz.

Bu sene de bu şekilde gitme ihtimalleri var gibi duruyor fakat bir kaç mülakat daha dağıtıldıktan sonra netleşir durum şu anda bunu net söylemek doğru olmaz.

• ⭐⭐

@Muhtaradana önce mi yollamak avantaj sonra mı? sıradan almıyorlar mı? arkadaş hemen 30 mayısda yollamış kaçında yollanıyor ki ilk

• ⭐⭐

@Erkan-Gürsoy valla artık okuduğumu da anlamıyorum kafam çorbaya döndü...

• ⭐⭐

şimdi gönderdiğiniz listeye baktım tarih den ziyada 4. tiplerin hepsi almış tarih neredeyse çünkü 4. tipden daha önce tarihli formu gönderenler de tık yok:) o neden

• ⭐⭐

@Muhtaradana nerelere cevap yazıyorum ben ya 😞 bu listeye göre 4. tipler yırtmış diğerlleri sıkıntılı gibi çok karışık anlamıyorum 1. tip 4. tip bu ne böyle şeker hastalığı gibi:((

• Merhaba Admin Telegrama eklenemedim Eklenme ayarı kapalı diye açtım şuan yeniden ekliye bilirmisiniz rica etsem , ve zahmet değilse excel formunda telegram kullanıcı ismimi gizleye bilirmisiniz

• ⭐⭐⭐

@tommy Ayarlarınız halen kapalı gözükmekte, neden kullanıcı adınızın gizlenmesini istiyorsunuz ?

• Merhaballar herkese ben Meqdad bu sana banada çıktı
    ve adımlarını tam olarak bilmiyorum sadece DS260 formuna göndermiştim bu sana kazananlar için bir telegram grubu var mı acaba ?
    eğer herhangi bir irtibat yolu var ise paylaşırsanız sevinirim teşekkür ederim.

• Banned

Beni de ekleyebilir misiniz rica etsem? Formu doldurmustum

• ⭐⭐⭐

@ILHAN-FARUK İlhan Bey, telegram kullanıcı adınız yanlış, özelden yazdım size, cevap olarak geri dönebilir misiniz, kulllanıcı adınızı.

• Merhaba arkadaşlar.
    Telegram grubuna nasıl katıla biliriz söylermisiniz acaba ?
    Herkese hayırlı akşamlar

• ⭐⭐⭐

@Z-I Merhaba, ilk önce süreci imzanıza taşıyın sonrasında sorularınıza net cevaplar alabilirsiniz.

Ayrıca Buradan lütfen excel e kayıt olun. Süreci takip etmeniz için faydalı olacaktır.

• @Erkan-Gürsoy Teşekkür ederim. Şimdi deneyeceğim

• @Erkan-Gürsoy Süreci imzama taşıdım.
    Şimdi nasıl katılacağım telegram grubuna ?

• ⭐⭐⭐

@Z-I Merhaba Buradan talihli kayıt formunu doldurup excel'e kayıt olabilirsiniz. İnceleme sonrasında dahil edilirsiniz.

• @Erkan-Gürsoy Dediğiniz gibi yaptım, şimdi bekliyorum ☺

• ⭐⭐⭐

@Z-I Telegram kullancı adınız hatalı, lütfen doğrusunu bana özelden yazın.

• @Erkan-Gürsoy Evet açmıştım galiba yeniden kapamışım şimdi düzeltdim , Bir çok sm kullancı ismimde o o yüzden

• @Erkan-Gürsoy Yazdım size

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

60

41.9k
Users

4.4k
Topics

431.2k

| | | |