Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba,

Daha önce bu forumda blog açan var mı sorusunu sorduğum bir konu açmıştım. Bu konuyu detaylıca araştırdığımda bloglar ile Adsense gibi reklam firmaları sayesinde para kazanılabildiğini gördüm. Burada, web sitesinden ya da blogundan para kazanan var mıdır? Özellikle Fiverr ve Upwork gibi sitelerden reklam satarak döviz geliri elde etmeyi planlıyorum.

Düzenleme: Benim gibi arayışta olanlar için konu https://www.blogacmak.com/blog-yazarak-para-kazanmak/ adresinde oldukça güzel özetlenmiş. Müsait bir zamanınızda göz atmanızı tavsiye ederim.

• @abroadseeker İngilizce içerik yazarsan kazanırsın. Türkçe bosuna ugrasmaya degmez.

• Çok emek isteyen bir iş. Başlangıçta çok getirisi olmuyor ama zamanla isminizi duyurarak gelirinizi arttırabilirsiniz. Eğer maddi sorunlarınız varsa önce tam zamanlı iş bulmanızı ve aynı anda blog yazarlığına devam etmenizi öneririm

Benzer Başlıklar

• 6
  • 4
  • 6
  • 11
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

110

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |