Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar arkadaşlar forumda biraz araştırma yaptım fakat benim maruzatım hakkında bir başlık göremediğim için yeni başlık açmak zorunda kaldım eğer böyle bir başlık var ve ben göremediysem şimdiden hakkınızı helal ediniz

Sorum şu Ankara’da iç çamaşırı toptancılığı ticaret ile uğraşıyorum fakat 2014 yılından bu yana gerek ekonominin durumu gerek müşteri çeklerinin tarafıma ödenmemesi ve üstüne birde dükkanımın yanması gibi olumsuz durumlar neticesinde battım kendi çeklerim de yazıldı icralık oldum vergi borcum da var greencard a başvurmak istiyorum benim bu durumumdan dolayı Amerika’ya alınırmıyım nasıl bir yol izlemem gerekir bu arada 34 yaşındayım evliyim 2 kızım var ve şu an ticaretimi eşimin üzerinden devam ettiriyorum ve Malatyalıyım 🙂 cevaplarınız İçin şimdiden teşekkür ediyorum

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yilldirimm yurtdışı çıkma yasağı yada tutuklanma gibi kararlar yoksa kimse size gidemezsin diyemez Amerika hükümeti sadece evraklara bakar yoksa sizin neler yada nasıl yaşadığınızla ilgilenmez. Sadece en az lise mezunu olmanız gerekiyor eğer değilseniz meslek puanı olarak başvuru yapamazsınız.

• Muslu Law Firm

@yilldirimm, içinde söyledi: Tr deki mali durum vergi borcu ve icralık konular Hk

Merhabalar arkadaşlar forumda biraz araştırma yaptım fakat benim maruzatım hakkında bir başlık göremediğim için yeni başlık açmak zorunda kaldım eğer böyle bir başlık var ve ben göremediysem şimdiden hakkınızı helal ediniz

Sorum şu Ankara’da iç çamaşırı toptancılığı ticaret ile uğraşıyorum fakat 2014 yılından bu yana gerek ekonominin durumu gerek müşteri çeklerinin tarafıma ödenmemesi ve üstüne birde dükkanımın yanması gibi olumsuz durumlar neticesinde battım kendi çeklerim de yazıldı icralık oldum vergi borcum da var greencard a başvurmak istiyorum benim bu durumumdan dolayı Amerika’ya alınırmıyım nasıl bir yol izlemem gerekir bu arada 34 yaşındayım evliyim 2 kızım var ve şu an ticaretimi eşimin üzerinden devam ettiriyorum ve Malatyalıyım 🙂 cevaplarınız İçin şimdiden teşekkür ediyorum

Sayın @yilldirimm,
    Bu durum ABD’den bazı vize türleri almanıza engel teşkil eder. Çünkü ABD vize başvurularınızda maddi durumunuza bakar ve ABD’ye mali acıdan yük olmayacağınıza emin olmak ister. Ancak eğer suç ve cezanız yok ise yeşil kart çıkması durumunda yine de problem yasamadan göçmenlik vizesi alma ihtimaliniz yüksektir. Detaylı durumunuza bakmadan yine de problem yaşamazsınız diyemeyiz.
    Teşekkürler.

Benzer Başlıklar

• 4
  • 2
  • 4
  • 4
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

80

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |