Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @travis11 @knnrn daha genis bilgi verecektir, ben bizimle ilgili kismi yazayim. Esim MS hastasi oldugu icin Aubagio diye bir ilac kullaniyordu. TRde SGK tamammen karsiliyordu, ABDye gelince burada bu ilac icin copay assistance programi arastirdik cunku sigorta olmasina ragmen 250 dolar kutu basi fark cikiyordu. 1 sene boyunca buldugumuz program bize destek oldu. Saglik sigortasi yaptirikne neyi karsiladigini sorup ogrenmek gerekiyor ve bizim buldugumuz gibi copay icin destek olab kuruluslar var ama onlarinda sartlari oluyor, bunlara da ayrica bakmak gerekir. ilac ismi ve copay assistance yazarak google da arama yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

• @Erkan-Gürsoy Erkan bey selamlar. Ben de aynı hastalık ile cebelleşiyorum yaklaşık 6 yıldır. Türkiye'deyken Vichy'nin Dercos şampuanı ile dengelemiş ve hayatıma sorunsuz devam edebiliyordum. Aynı şampuanı 5 ay önce Amerika'ya taşınırken getirmiş olmama rağmen hiçbir fayda göremiyorum.

Siz bu problemi burada hangi ilaç veya ürünle aştınız ya da aşabildiniz mi diye sormak istedim.

Benzer Başlıklar

• 22
  • 2
  • 10
  • 1
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

80

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |