DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @asilcenk Africadaki mayıs sonu refused oranlarından sonra ister istemez response rate orada biraz düşebilir. Ama ne kadar etkiler göreceğiz

• Haziran ayinda mulakati olup temmuza sarkanlar var afrikada. Ne oldugunu anlamiyorum temmuzda olup agustosa sarkacak yuzlerce kisi olacak dolayisiyla agustosta olup eylule sarkacak eylulde bu yuzden mulakat tarihi verilemeyecek vs

• Bir de bu adamlar verebildikleri her basvuru randevusu sayesinde bir suru para kazanmiyor mu. 🙂 Cagirip daha cok refuse verip daha ince eleyip adaylari en iyi olanlarina ulasmaya calisirdi illa az sayida birakmak isteseydi sanki. Yani diyecegim o ki, bu gidisata bakarsak, durduk yere bu yil daha az vermezler herhalde 🙂 50000 vizeyi dagitmak istemedikleri olmamis ki simdi olsun, deyip duruyorum kendime. Insallah hepimize sira gelsin de su yuzumuz gulsun valla.

• @periscope Brit de var diyordu gorusme sarkmasi durumu. 10000le nasil basedicekler edemiycekler demekki... 🙂 Su banlar da kaldirilmasin da insallah, artik donsun fazla vizeler EUya. tek umudumuz bunlar kaldi....

• Arkdaslar size yersiz umut vermek istemem ama yine de sizinle paylasmak istedigim bir gelisme oldu. Dun bana KCC’den $330 odemesi ile ilgili bir yazı geldi. Numaramız current oldugunda odeyin diyor. Ben Miami’de yasadigim icin AOS icin basvurmustum. Bunca zamandir yollamayip iki ay kala boyle bir sey yollamalari bana biraz manidar geldi. Sanki haziranda current olacak hazir olun demek istiyorlar gibi. Belki de benim husnu kuruntumdur ama yine de umutlandim.

• @mkv loto ile ilgilimi anlamadım tam olarak ben

• @mkv aos ne tam olarak onun için mi yolladı yoksa çekilişle ilgilimi çünkü sıra numaranıza daha çok var gibi görüyorum.

• AOS Adjustment of status. Halihazirda gecerli bir vizeyle Amerikada yasayan green card adaylari icin Konsolosluk yerine islemleri Amerikada yapmak icin bir surec.

• Konsoloslukda mulakat oncesi odenen $330’u biz burada bankadan garantili cek alip postayla yollayarak oduyoruz.

• @mkv ds 260 formunuzu ne zaman submit etmiştiniz?

• @efeserDS 260'i 01/06/2017 de yollamistim.

• @mkv sanki daha önce de ukranyalı bir arkadaş bülten açıklanmadan önce ds260 formundaki YOUR CASE IS CURRENTLY AT: kcc yerine mülakat yerini yazdıgın görmüştü ve bülten açıklandıgında sıra kendine gelmişti 🙂 ..

• Olumlu acisi gayet guzel olumsuz acisi numaralarin tamamina gelmeme ihtimaline karsi gereksiz odeme almamak icin atmis olabilirler mi? Aman togbe diyip dilimi isirdim 😃

• @yekta selam,
    current olması durumunda ne yazıyor?
    şuan kcc mi yazması lazım numaramıza gelmediyse?

• Yaaa benim kafamiyice karisiyor. @yekta . Su durum kontrolunun yapildigi linki bir atarmisin. Benim baktigim yerde At NVC yaziyor. Bu ne demek? KCC hangi durumlarda yaziyor? Bir de @MKV , parayi nereye yatircaginiza dair bir mail mi atmistiniz ona cevaben mi geldi bu mail yoksa durduk yere mi?

• Su anki durumumuzu nereden kontrol edebiliriz? Adresi biliyor musunuz?

• @mkv selam,

bilgiler ile giriş yaptıktan sonra sağ tarafta your case is currently at diye bi yazı göreceksiniz

• @jade https://ceac.state.gov/IV/Login.aspx ds 260 doldurdugumuz yerde sağ üst .. orda kcc yaziyorsa olay hala amerikada ankaraya düşmemiş demektir . benim dedigim olay bikere gerçekleşti burdan hatirlayan baska arkadaslar var mi acaba ?

• Ben formu doldurduğum günden beridir kcc yazıyo nvc ibaresini hatırlamıyorum

• Tesekkurler. Kontrol ettim. KCC yaziyor. Benim durumumda Ankara'ya yollanmayacak zaten. Telefonla arayip sordum da haziranda current mi olacak diye ama mesajin nedeni sadece genel bilgilendirme dediler. 10 ay yollamadilar da simdi neden yolladilar diye sormadan edemiyor insan. Bekleyip gorecegiz bakalim. Insallah sizi bos yere umutlandirmamisimdir.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

53

43.4k
Kullanıcı

4.5k
Konu

439.3k

| | | |