Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaşlar Merhaba, günlerdir aklıma takılan bir soru var. Belki biraz saçma gelebilir diye sormayayim dedim fakat beynimi kemiriyor.

Green card başvurularında başvuru tarihinin bir önemi var mı? İlk hafta yada son hafta başvurmanın bir farkı var mı?

Aklıma takıldı gerçekten, eğer foruma uygun bir soru değilse şimdiden bütün arkadaşlardan özür dilerim.

• ⭐⭐⭐

@yayakaldim34 yok şöyle Loto olduğu için başvurular bitip Loto kapandıktan sonra işimiz şansa kalıyor. İlk gün son gün fark etmez. Ben sonlara bırakmayın derim. Unutulur başka meşgaleler çıkabilir. Çünkü dünyanın binbir türlü hali var

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yayakaldim34, içinde söyledi: Başvuru tarihinin önemi

Arkadaşlar Merhaba, günlerdir aklıma takılan bir soru var. Belki biraz saçma gelebilir diye sormayayim dedim fakat beynimi kemiriyor.

Green card başvurularında başvuru tarihinin bir önemi var mı? İlk hafta yada son hafta başvurmanın bir farkı var mı?

Aklıma takıldı gerçekten, eğer foruma uygun bir soru değilse şimdiden bütün arkadaşlardan özür dilerim.

Hicbir onemi yok, sansiniz degismiyor. 2012 yilinda cekilis sonuclarinin iptal edilmesinin nedeni, kuranin rastgele yapilmamis olmasiydi.

• Cevaplar için çok teşekkür ederim.

• Diğer yandan başvuruyu ilk zamanlarda yapıp sonra unutmaktan kaçınmakta da fayda var açıkçası. Çünkü DV2019 çekilişinde de ilk hafta içinde yapılan başvurular teknik bir sebeple geçersiz sayılıp başvurular baştan alınmıştı. Bu sebepten mayıs ayında sonuçlarını kontrol eden bazı kişiler confirmation numaralarının geçersiz olduğunu görüp hüsrana uğramıştı. Bu tür durumlardan ötürü sürecin gidişatını son tarihe kadar ara ara kontrol etmek de iyi olacaktır.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

76

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |