Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhabalar ben 35 yaşında türkiyede esnaflık yapan biriyim eşim 2 yıllık ön lisans mezunu ben lise terkim green card başvurusu yapıyoruz eşim üzerinden ama bildiğiniz gibi bu bir loto gibi şansımız düşük. 11 yıldır kendi iş yerimi işletiyorum ve bu arada hafit ticari araçlar dahil kamyonet minibüs ve binek araçlar üzerine rot balans ve lastik işi tamiri dahil faliyet göstermekteyim, gerekli belgelerim var kalfalık ustalık vs bu şartlarda amerikada sponsor bulma şansım sizce nedir yada bu konuda yardımı olabilecek birisi varmıdır? amerika vizem var turist olarak iki kez gittim bir defa california da 12 gün diger gidişimde texas ta 15 gün kaldım ve biz ordaki insana degeri ve huzuru gördük eşimle türkiyede gelecek kaygımız olduğundan dolayı abd yerleşmek istiyoruz bu konuda fikri olan varsa paylaşırsa sevinirim şimdiden teşekkürler..

• ⭐⭐⭐

@Mehmet-Özdoğan Diğer konuları bilemem ama ben olsaydım açık liseden diploma alarak lotoya başvuru yapabilir hale gelmeye de çalışırdım bir yandan.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Mehmet-Özdoğan Calisma vizelerini incelediniz mi? sorunuz daha cok calisma vizeleriyle ilgili sanirim?

https://yesilkartforum.com/forum/category/90/çalışma-vizeleri-h-l-ve-diğer-işçi-vizeleri

• @keysnambır 👍🏻Cevap için teşekkür ederim yazmadım ama lise birden bırakmıştım ve şimdiye kadar lise diploması ne işime yarıyacak diyerek zamanımı geçirdim geçen sene bir lise buldum akşam lisesi oraya yazıldım birinci sınıf bitti şimdi iki başlıyor buda 3 yıl boşa demek bir taraftan onu ihmal etmemeyi öğrendim ama biraz geç oldu bu süreci kısaltma açısından sordum yinede teşekkürler cvp için🙋🏼♂

• @crazycells evet inceledim ama benim durumuma pek uygun bir şey bulamadım. Amerikadan sponsor bulmak için sponsor olucak kişinin üniversite mezunu olması şartı aranıyor mu bilginiz var mı? Birde akıcı ingilizce? Tabi sponsor için değil abd hükümeti böyle bir şarta bakıyor mu vize başvurusunda.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

Sorunuzun ne ile ilgili oldugu belli degil. Ne ile ilgili soru soruyorsaniz forumdaki ilgili baslikta sormalisiniz.

Farkli konularla alakali sorulari birlestirip kendinize ozel bir baslik acmaniz forumun duzenine aykiri. Zaten gocmenlik forumunda "gocmenlik" diye bir baslik da kullanmamalisiniz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

78

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.7k

| | | |