Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaşlar Green kartta hesapta 15 bin doların olması istemiyormuş veya mal var mı listelenen gerekiyormuş . Bosandigim eşimin adına olan mal varliklarini göstere biliyormuyum benim adima haciz işlemi olduğundan dolayı benim adima bankadan para gösteremiyorum veya eski eşimin hesabindaki parayi göstere biliyormuyum

• Mülakat görüşme sırasında yanında 15 bin doları nakit üstünde götürsen kabul ediyorlarmi

• @hfyazilim Nakit olmuyor. Banka hesap dökümü isteniyor ve bu beyan sizin adınıza olmalı.

• sayın @hfyazilim merhaba benim aklıma şöyle bir şey geldi. 15 bin doları ve ya 10 bin doları bu miktar her ne kadar ise, tanıdığınız bir döviz bürosundan noter tasdikli emanettedir şeklinde sizin adınıza bir yazı olabilir. tabii ki bu sadece bir fikir olur mu bilemiyorum. bana son çare olarak mantıklı gibi geliyor. neticede karar size ait. iyi bir şekilde araştırmak gerekir. allah size kolaylık versin.

• Size güvenen ve ABD'de yaşayan birisi size sponsor olabilir. Doldurup göndereceği bir form ile bunu beyan ediyor. Eğer gelir miktarı uygunsa bu yeterli olacaktır.

• Arkadaşlar Peki Türkiye'de yaşayan birisi Yani Türk vatandaşı olan birisinin sponsor olma olanağı var mı Gerçekten bu konuda çok çaresizim veya ben mesela Kıbrıs'ta bir hesap açsam orada da haciz işlemi başlatılır mı o hesapta bloke gelirmi bilgisi olan arkadaşlar varsa Yazmalarını Rica ederim

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@hfyazilim Green kart da mal beyanı zorunlumu içinde söyledi:

Arkadaşlar Green kartta hesapta 15 bin doların olması istemiyormuş veya mal var mı listelenen gerekiyormuş . Bosandigim eşimin adına olan mal varliklarini göstere biliyormuyum benim adima haciz işlemi olduğundan dolayı benim adima bankadan para gösteremiyorum veya eski eşimin hesabindaki parayi göstere biliyormuyum

Mulakatla ilgili sorularinizi su konuda sorabilirsiniz:
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/525/dv2019-mulakat-deneyimleri

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

66

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |