Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@mesut-kutlu din okulu önemli değil lise okulları gibi aynı statüde ise evet karşılar ancak lise yada üniversiteye eş değer değilse sorun olur kaldı ki sen ds260 hangi okul mezununu yazdın ve evrak olarak ne gönderdin

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mesut-kutlu, içinde söyledi: (soru)ilkokul mezunu olup greencard basvurusu yapmak

ben 2022talihlisiyim şu an ve CN 59** birdahaki aya muhtemelen current olacağım mülakatta işimi garantiye almak adına ne yapmalıyım o müdür şu anda burada Türkiye'de öneriniz nedir
    bide şöyle bir durum var ben bir din okulu mezunuyum 3yıl artı ortaokul. diplomam var toplamda 12yıl eğitim diploması şartını karşılarmı

Henuz Green Card'iniz veya gocmen vizeniz olmadigi icin cekilise basvuru yapabilirsiniz.

bu dediginiz durumda egitim sartini saglamiyorsunuz, meslek sartiyla ilgili basliklari incelemelisiniz. Ancak o yontemle vize alabilirsiniz.

• merhaba şuanda neredesiniz kazanıp gittiniz mi

• @magnetius2015 bende green card için form doldurdum orta okul mezunuyum mesleğim yok bildiğiniz bir yol varsa anlatırsanız çok duacınız olurum gerçekten Amerikaya gitmek çok istiyorum ve çok ihtiyacım var şimdiden teşekkürler

• merhabalar dv 20024 e başvurduğumda açıkçası mezuniyet şartının olduğunu bilmiyordum sonrasında kazanan olduğumu öğrendim sonrasında da işin içine girince herşeyi öğrendim yıllardır açık lisedeydim ama bir türlü bitirmemiştim ds260 da eğitim bölümünden lise diplomasız ı işaretledim okuduğunuz bir okul varsa yazın gibi birşey vardı bende açık lise olarak yazdım geçen ay lise diplomamı aldım henüz mülakat gelmedi bu benim sürecimi nasıl etkiler mülakat aldığımda dosyayı açıp güncellemek mi yoksa mülakat günü memura güncelletmek mi bu konuda rahat olmalı mıyım vize memuru sorun yaratır mı deneyimli arkadaşlarımın tecrübelerine ihtiyacım var şimdiden teşekkürler.

• ⭐⭐⭐

@reaves mülakat aldıktan sonra dosyanızı açtırıp güncelleyebilirsiniz

• @Emre-Kurtulmuş herhangi bir olumsuzluk yaşanır mı mülakatta ayrıca mülakat günü güncelleme yaptırmak fark yaratır mı

• @reaves mülakat aldıktan sonra dosyanızı açtırarak eğitim bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz bir önceki mesajda bilgi verildiği üzere garanti olur. Mülakat esnasında da diplomanızı beyan ederek sorunu ortadan kaldırırsınız.

Buna ilave olarak sahip olduğunuz CN ile dosya taşıma araştırması yapmanız sizin için daha iyi olacaktır zira Ankara’nın hızı sahip olduğunuz CN’ye mülakat vermeye yetmeyebilir. Bol şans 🍀

• @ATS16 teşekkür ederim bu arada tebrik ederim yeni yaşamınızda başarılar

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

69

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |