Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz forum@yesilkartforum.com adresine email gönderebilirler!
Lütfen DV2020 ve DV2021 talihlilerine destek için şu linkteki dilekçeyi imzalayın! Dilekçeye direkt olarak şu linkten de ulaşabilirsiniz.

Startups


 • ⭐⭐

  Amerika'da bulunan veya bundan sonra kurulacak olan girişimlerin linkinin&bilgilerinin aktarılması güzel olacaktır. Forumda yazılımcı arkadaşlar da mevcut. Belki bazılarımız girişimci de olacaktır ve duyurusunu da yapabilir.Son olarak Amerika'da olup ülkemizde olmayan lokal girişimlerin paylaşılması da rica ederim, global olanlar elbet ülkemize de girecektir fakat lokallerden uyarlanmış iş fikirleri çıkarabiliriz belki biz de..


 • ⭐⭐⭐⭐⭐

  Daha once New York'ta bu amacla bir etkinlik duzenlemistim (etkinlik farkli bir grup icindi ama forum uyelerini de facebook grubu uzerinden davet etmistim), belki arastirmalara bir baslangic noktasi olur diye gecmis toplanti bilgilerini buraya da ekleyeyim:

  Konusmaci olarak New York ERA 'dan Murat Aktihanoglu'nu davet etmistik:

  Bilkent Universitesi mezunu Murat Bey, Entrepreneurs Roundtable Accelerator (ERA) kurucu ve yonetici ortaklarindandir. Bilgisayar muhendisi, girisimci, yatirimci ve yazarlik yapmakta olan Murat Bey, konum tabanli bir sosyal ag girisimi olan Centrl uygulamasini 2008 de kurmustu. Girisimci arkadaslar ERA'nin basvurulari halen devam etmekte olan 2018 yaz programi hakkinda detayli bilgiye https://www.eranyc.com/apply/ adresinden ulasabilirler.

  Girisimci arkadaslar, bu toplantilara katilip hem deneyim sahibi olabilirler, hem de is fikrine sahip arkadaslar maddi destek de gorebilirler. • Güzel bir başlık olmuş, ben de Austin'de yazılımcıyım. Konuyu takipteyim. • @Murat-Yılmaz, içinde söyledi: Startups

  Güzel bir başlık olmuş, ben de Austin'de yazılımcıyım. Konuyu takipteyim.

  Merhaba bende önümüzdeki ilkbahar gibi green card ile gelicem inş. İlk etapte Tx Austin düşünüyorum. Yazılım işleri o şehirde nasıl? • Merhaba,

  2016 yılında tubitaktan hibe desteği alıp proje geliştirmeye başlamıştım. Fakat mevcut işlerim ve projeyi birlikte yürütemediğim için yarım kaldı. Yavaş yavaş geliştirmeye devam ediyorum. İnşallah greencard çıkar garajımızda devam ettiririz 🙂


Log in to reply
 

Çevrimiçi Kullanıcılar

DV2021 Talihlileri DV2021 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

49
Online

9.1k
Users

2.5k
Topics

150.0k
Posts

| | | |

Powered by NodeBB