Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Selamlar arkadaslar. Diger konularda aradim ama bulamadim. Tecrubesi olanlar da aktarirlarsa guzel bir bilgi havuzu olur hepimiz icin. Ben gozlukten lense terfi ettim daha rahat ve kullanisli olduklari icin. Turkiyedeyiz suanda, yakin zamanda houstona geri geliyoruz. Lens recetelerim var ama ayni receteleri kullanarak ve doktora muayene olmadan lenslerimi gidip her hangi bir pharmacyden alabiliyor muyum? Daha once alanlar var mi acaba ? Nasil yapiyorsunuz ?
    Simdiden tesekkurler 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gizemyavuz92 Amerika'da Lens içinde söyledi:

Selamlar arkadaslar. Diger konularda aradim ama bulamadim. Tecrubesi olanlar da aktarirlarsa guzel bir bilgi havuzu olur hepimiz icin. Ben gozlukten lense terfi ettim daha rahat ve kullanisli olduklari icin. Turkiyedeyiz suanda, yakin zamanda houstona geri geliyoruz. Lens recetelerim var ama ayni receteleri kullanarak ve doktora muayene olmadan lenslerimi gidip her hangi bir pharmacyden alabiliyor muyum? Daha once alanlar var mi acaba ? Nasil yapiyorsunuz ?
    Simdiden tesekkurler 🙂

Su basligi incelemenizi tavsiye ederim:
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/555/abd-de-contact-lens-almak

• @crazycells Amerika'da Lens içinde söyledi:

@gizemyavuz92 Amerika'da Lens içinde söyledi:

Selamlar arkadaslar. Diger konularda aradim ama bulamadim. Tecrubesi olanlar da aktarirlarsa guzel bir bilgi havuzu olur hepimiz icin. Ben gozlukten lense terfi ettim daha rahat ve kullanisli olduklari icin. Turkiyedeyiz suanda, yakin zamanda houstona geri geliyoruz. Lens recetelerim var ama ayni receteleri kullanarak ve doktora muayene olmadan lenslerimi gidip her hangi bir pharmacyden alabiliyor muyum? Daha once alanlar var mi acaba ? Nasil yapiyorsunuz ?
    Simdiden tesekkurler 🙂

Su basligi incelemenizi tavsiye ederim:
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/555/abd-de-contact-lens-almak

Valla Allah razi olsun sen olmasan halimiz duman😥☺☺

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

61

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |