Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba arkadaşlar,
    2009 yılından bu yana esnafım.Son 1 yıldır fotoğraf işi yapıyorum. Yakın zamanda b1/b2 vizesi için başvuruda bulunmayı düşünüyorum.

Esnaf olmanın b1/b2 vizesi almaya etkisi var mıdır?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@truelove Esnaf İken Vize Almak? içinde söyledi:

Merhaba arkadaşlar,
    2009 yılından bu yana esnafım.Son 1 yıldır fotoğraf işi yapıyorum. Yakın zamanda b1/b2 vizesi için başvuruda bulunmayı düşünüyorum.

Onemli olan vize sartlarini yerine getirmeniz ve Turkiye'ye geri donebileceginize konsolosu ikna etmeniz. Su konunun ilk iletisindeki bilgileri okumanizi tavsiye ederim:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/95/b1-b2-ziyaretçi-vizeleri-i̇ş-turi̇zm-tibbi̇-tedavi̇

• @crazycells Esnaf İken Vize Almak? içinde söyledi:

Merhaba arkadaşlar,

Onemli olan vize sartlarini yerine getirmeniz ve Turkiye'ye geri donebileceginize konsolosu ikna etmeniz. Su konunun ilk iletisindeki bilgileri okumanizi tavsiye ederim:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/95/b1-b2-ziyaretçi-vizeleri-i̇ş-turi̇zm-tibbi̇-tedavi̇

Çok ok teşekkür edederim hocam, salı günü için randevu aldım.
    Hayırlısı..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@crazycells Esnaf İken Vize Almak? içinde söyledi:

Merhaba arkadaşlar,

Çok ok teşekkür edederim hocam, salı günü için randevu aldım.
    Hayırlısı..

Bol sanslar simdiden 🙂 linkteki konuda deneyimlerinizi bekliyoruz.

• @truelove Merhaba,

linkte bulunan videodaki arkadaşın amerika vizesi almasındaki hikaye aslında sizin mesleğiniz ile örtüşüyor. Bir izlemenizi tavsiye ederim. Bende sizin gibi esnafım 5-6 yıl önce vize başvurusu yaptım ve vize vermediler. Gerekçe olarak avrupada bir kaç yere gidip gelmemi tavsiye ettiler. Çünki pasaportum bom boştu. Şimdilerde bayağı doldurdum aslında fakat tekrar başvuru yapmaya cesaret edemedim. Sizin başvuru sonucunuzu merak ile beklemekteyiz. Herşeyin hayırlısı olsun hakkınızda. Saygılar.

• @suprasailor Esnaf İken Vize Almak? içinde söyledi:

@truelove Merhaba,

linkte bulunan videodaki arkadaşın amerika vizesi almasındaki hikaye aslında sizin mesleğiniz ile örtüşüyor. Bir izlemenizi tavsiye ederim. Bende sizin gibi esnafım 5-6 yıl önce vize başvurusu yaptım ve vize vermediler. Gerekçe olarak avrupada bir kaç yere gidip gelmemi tavsiye ettiler. Çünki pasaportum bom boştu. Şimdilerde bayağı doldurdum aslında fakat tekrar başvuru yapmaya cesaret edemedim. Sizin başvuru sonucunuzu merak ile beklemekteyiz. Herşeyin hayırlısı olsun hakkınızda. Saygılar.

Video linki için teşekkür ederim fakat gördüğüm kadarı ile arkadaşın durumu benden çok daha farklı.
    Açıkcası benim vize ile ilgili çok bir beklentim yok. En azından kendimi çok fazla şartlamadım 🙂 Vize alabilirsem 2 haftalık güzel bir tatil yapıp dönmeyi düşünüyorum, olmadı vizesiz bi ülkeye giderim 🙂

Salı günü sonuç ile ilgili bilgilendirme yaparım 🙂

• @truelove evli bekar olmanız çocuklarınızı olması ,yaşınız iş yerinizin kaç yıllık olduğu önemli durumlar.geri dönmenizi gerektirecek durumların ağırlıklı olması lazım.

• @birumut Esnaf İken Vize Almak? içinde söyledi:

@truelove evli bekar olmanız çocuklarınızı olması ,yaşınız iş yerinizin kaç yıllık olduğu önemli durumlar.geri dönmenizi gerektirecek durumların ağırlıklı olması lazım.

Hocam 35 yaşındayım ve bekarım. 2009 yılından bu yana iş yeri sahibiyim 🙂 Özet olarak vize için hiç şansım yok diyebiliriz :))

• @truelove şans olayı biraz bu işler işinizden dolayı geri geleceğinizi düşünübilirler .şans biraz bu işler

• "Hesapta x tutarında para olmalı" şehir efsanesi mi arkadaşlar?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

"Hesapta x tutarında para olmalı" şehir efsanesi mi arkadaşlar?

hayir degil. Tum seyahatinizi karsilayacak kadar maddi yeterlilik gostermelisiniz, eger seyahatinizi baskasi karsilayacaksa o kisi yeterli maddi birikim gostermeli.

• @truelove Esnaf İken Vize Almak? içinde söyledi:

@suprasailor Esnaf İken Vize Almak? içinde söyledi:

@truelove Merhaba,

Video linki için teşekkür ederim fakat gördüğüm kadarı ile arkadaşın durumu benden çok daha farklı.
    Açıkcası benim vize ile ilgili çok bir beklentim yok. En azından kendimi çok fazla şartlamadım 🙂 Vize alabilirsem 2 haftalık güzel bir tatil yapıp dönmeyi düşünüyorum, olmadı vizesiz bi ülkeye giderim 🙂

Salı günü sonuç ile ilgili bilgilendirme yaparım 🙂

ne oldu vizeyi alabildiniz mi hocam?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

98

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |