DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Başak-Ayhan 2 aydır bekliyorsunuz tahmini kaç ayda mülakat veriliyor vatandaş eşlerine benim eşimde vatandaş oldu 2 hafta önce dq olduk bizde

• İnanın bilmiyorum,ben de forumu takip ederek tahminde bulunmaya çalışıyorum.Gördüğüm ortalama 3-6 ay arasında randevuya gidiliyor olması.Ama heralde daha fazla da olabilir bekleme süresi.Ben hızlandırma talebinde bulundum sağlık sorunları göstererek fakat kabul edilmedi.Her şey Ankara’daki konsolosluğa bağlı yani,umarım hızlı ilerlerler.

• @Başak-Ayhan umarım öyle olur sizin ilk tarihiniz neydi başvuru tarihiniz

• 08.02.2022, Nvc onayda 17 Nisan 2024

• USCIS in ortalama süresini gösteren sayfasında artık tek tek göstermiyor genel 81 ay diyor inş 81 aya onay gelmez 😃

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   A ATS16 

• Bu ay Temmuz için randevu alan yok sanırım. Bayramı da gectik ama haber yok. Yine current bırakıp arkada dondurmazlar umarım.

• @gembruce NVC backlog raporuna göre haziran da dağıtılan randevular sonrasında yaklaşık 400bin DQ olarak worldwide bekleyen varmış bu rakam bir türlü düşmüyor 2009 da 60bin kişi bekliyormuş. İnsan gücünü arttırdılar gene çözülmüyor

• @patron3535 AOS'te oldugu gibi mulakati cogu durumda kaldirmalari lazim.

• @gembruce 2000 yilinda cikan yasa gibi bit yasa lagzim immigration visayi 3 yildir uzun zamanda bekleyenlere aile birlesim visesi verilmis bu kovid den gelen gecikme cok uzun surdu

• Giris yapan arkadaslardan SSN ile igili tebrube edinen varmi kac gune geliyor yada ofise gitmek gerekiyormu

• @patron3535 öncelikle DS-260 formunda belirttiyseniz 45 gün içerinde adresinize gelmesi lazım. Eğer 45 gün içerinde gelmez ise ofise müracat edin . Kural olarak Green Card tarihinizden 45 gün sonra müracaat edebilirsiniz.

• @Procedure teşekkürler tekrar bu ds-260 formuna bakayım ne demişiz 45 gün çok geç gerçekten sağlık sigortasına girmek için ssn lağzım visa ile olmuyor sanırsam

• Bizim randevü maili geldi arkadaşlar galiba temmuza randevu vermediler çünkü 7 Ağustosa vermişler randevüyü bekleyen herkese de nasip olsun İNŞALLAH

• Bizim randevumuz da az önce geldi sonunda, Ağustos'a.

• Merhaba, az önce banada randevu maili geldi.. bekleyen ve randevu alan herkesi tebrik ederim 😄

• Bana da geldi. 🙂

• @tubasemra
    Tebrikler 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

• @gembruce
    Tebrikler 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

• @ftkaya1
    Tebrikler 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

• @eko
    Tebrikler 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
    DQ tarihiniz nedir acaba öğrenebilir miyim?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

82

43.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

440.9k

| | | |