DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• merhaba re- entry başvurusunda, parmak izi verme sürecinden sonra amerikayı terkedebilir miyim yoksa sürecin tamamen sonuçlanması mı gerekir ? acilll cevap lütfen

• ⭐⭐⭐⭐

@nefess Gidebilirsiniz . Teslim yeri önemli Teslim yeri neresi Abd adres mi Konsolosluk mu ? Önemli hatırlatma : 1. Eğer teslim süresi 6 ay dan uzun olma durumunda 6 ay dolmadan USA giriş yapmanız lazım . 2. Başvuru ve Parmak izi süresi arası bir iki haftada tamamlamanız imkansız. Planlamanızı iyi yapın.

• teslim yeri abd .Başvuru ve Parmak izi süresi arası 3 ay yeterli olur mu ?

• ⭐⭐⭐⭐

@nefess, içinde söyledi: Re-entry Permit (I 131 form ve I 327 belgesi)

teslim yeri abd .Başvuru ve Parmak izi süresi arası 3 ay yeterli olur mu ?

Bazen uzun sürebilir. Eskiden 1 seneyi bulduğu oldu. Korona nedeniyle uzun sürüyordu. Ancak süreler biraz daha kısaldı. Size tavsiyem başvuruyu yapıp ,Onay notice dökümanı ve text geldikten sonra Türkiye’ye dönmeniz yönünde . 8 ay üzerine Abd ‘ye gireceksiniz. Bundan sonraki girişlerde umarım fazla sıkıntı yaşamazsınız . Re Entry Siz teslim alacaksınız. Birine teslim etmiyorlar. Bu belge yarı pasaport niteliğinde .

• @nefess parmak izi verdikten sonra cik 180 gun olmadan geri don 1 hafta kal geri 180 gun olmadan geri don .ilk basvuru ile parmak izi arasi genelde 4 hafta surer bazilarininki 6 hafta .uscis e sen ilk basvurunu yaptiktan cargocuda teslim ettik teyidini verdikten sonra abd disina cikabilirsin biometrics icin yine geleceksin.

• @nefess genelde 4 hafta bazen 6 hafta covid donemini salalyin

• Merhabalar re entry permit onaylandıktan nekadar süre içinde adrese gelir yada nasıl isteye biliriz

• @49leon 16 ay ilk başvuru tarihinden sonra eline ulaşma tarihi

• Yapmadım.
    @mine9119

İşin komiği re entry permiti teslim edememiş USCIS. Şaka gibi bir durum. Posta teslim edememiş diyor. Tekrar başvurdum ama tahmini olarak 1 ayda cevap veriyorlarmış. Abdden yakınım postayı açınca fark ettim. Sistemden permit hazır basıldı yollandı deyince olay tamam sandım. Önce ilk bir onay kağıdı geliyor, o kağıtta permit iniz gelecek diyor. Bu aşamada online olarak takibi bırakmamak gerekiyormuş. Özellikle postayı siz teslim alıp kontrol etmiyorsanız.

Özetle re entry permiti kullanamayacağım sanırsam.

Benzer Başlıklar

• 428
  • 32
  • 480
  • 955
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

68

43.8k
Kullanıcı

4.5k
Konu

441.1k

| | | |