Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

Forum ile İlgili Hatalar, Görüşler, Öneriler ve Sorularınız

• Keşke sitemizi telefonumuzda uygulama olarak kullanabilsek ne güzel olur du. Böyle bir şey yapılabilir mi?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@okanatan internet tarayıcı girince ayarlar kısmından masa üstü kısayol oluşturabiliyorsun

• @ayvalik10, içinde söyledi: Forum ile İlgili Hatalar, Görüşler, Öneriler ve Sorularınız

@okanatan internet tarayıcı girince ayarlar kısmından masa üstü kısayol oluşturabiliyorsun

Teşekkürler..

• Öncelikle böyle bir forum sayfası oluşturduğunuz için teşekkür etmeliyim. Birçok faydalı şey öğrendim ve öğrenmeye devam ediyorum.

Sanırım yeni üyelerin biraz bir süre geçene kadar ya da biraz mesaj sayısına ulaşana kadar her iletisi incelemeye takılıyor. Bunun belli bir süresi ya da sayısı var mıdır?

Ayrıca birkaç gün önce YeşilKart foruma ait bir discord kanalına katıldım. Ama katıldığımdan beri sadece tek(1) mesaj yazıldı 🙂 Bu discord kanalı eğer gerçekten size aitse orayı aktifleştirmek için düşünceleriniz var mı? Ek işim olduğu için ekstra discord kullanıyorum. Discord sayesinde bilgiye ulaşmanın daha kolay olabileceğini düşünüyorum. Ayrıca Telegram’a kıyasla kontrol etmek de daha kolaydır.

Özellikle eğer Green Kart kazananlardan biri olabilirsem Amerika’da yaşayan insanlarla ya da ben gibi Amerika’ya yeni taşınacak insanlarla dostluk ilişkisi kurabilmenin çok önemli olduğunu düşünüyorum. Bunun için de chat ortamının en uygun zemin olduğu aşikar.

Sanırım daha önce kazananlara özel telegram kanalınız oluyordu ama bundan vazgeçtiniz. Tabi ki, arkasında haklı sebepleriniz olabilir. Şimdi excel tabloları ile loto kazananlarından veri toplayarak insanlara fikir veriyorsunuz, yardımcı olmaya çalışıyorsunuz ama yine chat ortamı gibi değil.

Dileklerimi anladığınızı varsayarak, bana bir öneriniz var mı?

• Banned

Bildirimler yükleniyor kısmı sonsuz döngüye giriyor, hiçbir zaman bitmiyor. Chrome kullanıyorum. Edge tarayıcıda denedim düzgün çalışıyor.

Ek Açıklama 2023-10-10 210507.png

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@fmaltun, içinde söyledi: Forum ile İlgili Hatalar, Görüşler, Öneriler ve Sorularınız

Merhabalar, hangi şartlarda ve aşamalarda yıldızlı üye olunabiliyor?

bilgileri su baslikta bulabilirsiniz:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2378/forumun-grup-sistemi-aktive-edilmiştir

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@okanatan, içinde söyledi: Forum ile İlgili Hatalar, Görüşler, Öneriler ve Sorularınız

Keşke sitemizi telefonumuzda uygulama olarak kullanabilsek ne güzel olur du. Böyle bir şey yapılabilir mi?

su an icin, browser'dan kisayol olusturarak app gibi kullanabilirsiniz. Su baslikta hem ios hem de android icin gorseller ve aciklamalar var:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/2186/yesilkart-forum-mobil-uygulamasi

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Olası-Jonny, içinde söyledi: Forum ile İlgili Hatalar, Görüşler, Öneriler ve Sorularınız

Öncelikle böyle bir forum sayfası oluşturduğunuz için teşekkür etmeliyim. Birçok faydalı şey öğrendim ve öğrenmeye devam ediyorum.

Sanırım yeni üyelerin biraz bir süre geçene kadar ya da biraz mesaj sayısına ulaşana kadar her iletisi incelemeye takılıyor. Bunun belli bir süresi ya da sayısı var mıdır?

Ayrıca birkaç gün önce YeşilKart foruma ait bir discord kanalına katıldım. Ama katıldığımdan beri sadece tek(1) mesaj yazıldı 🙂 Bu discord kanalı eğer gerçekten size aitse orayı aktifleştirmek için düşünceleriniz var mı? Ek işim olduğu için ekstra discord kullanıyorum. Discord sayesinde bilgiye ulaşmanın daha kolay olabileceğini düşünüyorum. Ayrıca Telegram’a kıyasla kontrol etmek de daha kolaydır.

Özellikle eğer Green Kart kazananlardan biri olabilirsem Amerika’da yaşayan insanlarla ya da ben gibi Amerika’ya yeni taşınacak insanlarla dostluk ilişkisi kurabilmenin çok önemli olduğunu düşünüyorum. Bunun için de chat ortamının en uygun zemin olduğu aşikar.

Sanırım daha önce kazananlara özel telegram kanalınız oluyordu ama bundan vazgeçtiniz. Tabi ki, arkasında haklı sebepleriniz olabilir. Şimdi excel tabloları ile loto kazananlarından veri toplayarak insanlara fikir veriyorsunuz, yardımcı olmaya çalışıyorsunuz ama yine chat ortamı gibi değil.

Dileklerimi anladığınızı varsayarak, bana bir öneriniz var mı?

Evet, belli bir ileti sayisi ve sayginlik sayisi ile ileti kuyruguna takilmiyorsunuz ama bu seviyeyi biz zaman zaman degistiriyoruz, dolayisiyla tek ve kesin bir kural varmis gibi dusunmeyin. 👍

Daha once de gelen istekler dogrultusunda farkli farkli platformlari denedik, ama genel olarak yasanilan problem su... siz tabii ki kendiniz icin en iyiyi dusunerek konusuyorsunuz, ama gelin gorun ki, forum disindaki tum platformlarda yazilanlar, cizilenler, sorulanlar, cevaplananlar kaybolup gidiyor... Oysaki forumda yazilan bir deneyim, yillar sonra bile baskalarina ulasabiliyor. Bu nedenle pek cok deneme-yanilma sonrasi sahip oldugumuz kisitli zamani ve enerjiyi foruma aktarmanin en faydalisi olacagina kanaat getirdik.

Ilerde bu kararlari degistirebiliriz, o nedenle yine de ayrica konusalim 🙂 ama en azindan simdilik bir sure boyle devam edecegiz...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yolcuyolunda, içinde söyledi: Forum ile İlgili Hatalar, Görüşler, Öneriler ve Sorularınız

Bildirimler yükleniyor kısmı sonsuz döngüye giriyor, hiçbir zaman bitmiyor. Chrome kullanıyorum. Edge tarayıcıda denedim düzgün çalışıyor.

Ek Açıklama 2023-10-10 210507.png

bildirim icin tesekkurler, bunu ilk firsatta duzeltecegiz 👍

• @crazycells Cevabınız için teşekkür ederim. Bilgiye ulaşma konusunda size hak veriyorum. Ama en azından örneğin DV-2025 kazananlarına özel Discord ya da Telegram kanalı açılacak mı?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Olası-Jonny, içinde söyledi: Forum ile İlgili Hatalar, Görüşler, Öneriler ve Sorularınız

@crazycells Cevabınız için teşekkür ederim. Bilgiye ulaşma konusunda size hak veriyorum. Ama en azından örneğin DV-2025 kazananlarına özel Discord ya da Telegram kanalı açılacak mı?

Maalesef henuz bilmiyorum, bu konuyu diger moderatorlerle konusmadik.

• Merhabalar, 2 saat kadar süren foruma bağlanma konusunda bir sorun oldu sanırım. Umarım ciddi birşey değildir.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Revolter, içinde söyledi: Forum ile İlgili Hatalar, Görüşler, Öneriler ve Sorularınız

Merhabalar, 2 saat kadar süren foruma bağlanma konusunda bir sorun oldu sanırım. Umarım ciddi birşey değildir.

sayin @Revolter , maalesef saldiriya ugradik. Sagolsunlar, sayin @FreeWoRLD ve NodeBB ekibinden @barisu sayesinde su an icin her sey normale dondu.

Boyle seyler olabilir, forumun sevmeyeni ve taklit edeni cok 🙂 bu nedenle boyle saldirilar ilerde daha da artacaktir 🙂 bu tur durumlarda sabirla beklememiz gerekiyor maalesef 🙂 sayin @FreeWoRLD 'un kurdugu sistemle zaten cok uzun sure bu tur saldirilari engelleyebildik, demek ki savunma sistemimizi daha da guclendirmemiz lazim.

Fakat forumun periyodik olarak yedeklerini aldigimizi hatirlatirim, yani bu saldirilari engelledikten sonra forum deneyimi kaldigi yerden devam edecek.

• @crazycells geçmiş olsun

• ⭐⭐

@crazycells 2 saat erişemeyince bir boşluk oluştu hayatımızda, sürekli refresh edip yeni iletileri okumaya alışmışız 🙂 geçmiş olsun, yeşilkart foruma kalkan eller kırılsın 📢

• @crazycells Öncelikle hepimize geçmiş olsun hocam o zaman, aklımdan da geçmedi desem yalan olur. Hatta sitenin isim süresiyle alakalı bir sorun olup başkası mı kiraladı diye de düşündüm. Çünkü bu forumdaki iletişim ağı, kıymetli forum üyelerinin geçmişte yaşadıkları deneyimlerin arşiv niteliği taşıması ve bu forumda kişilere herhangi bir çıkar gözetmeden yardım edilmesi bahsetmiş olduğunuz ''taklit edenler'' in canını sıkan ve niyetlendikleri şeyleri durduran ya da geciktiren birer unsur bana göre. Eğer bu saldırıyı gerçekleştirenler burayı okuyorlar ise ki 'bence okuyorlar' vakitlerini ve çabalarını gönüllü olarak kolektif bir çalışma gerçekleştiren kişilere ya da bu kişilerin olduğu platformlara saldırı yapmak yerine etik değerler üzerine kendilerini geliştirip insanlara yardımcı olanlara köstek değil de destek olmaya davet ediyorum. Saygılar.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@crazycells lanet olası federaller yine boş durmamış anlaşılan..

federaller

• geçmiş olsun. tekrarlıyor bağlantı sorunları 😞 umarım kısa sürede kalıcı çözümlenir.

• ⭐⭐

forum son yapılan bakım çalışmasından sonra akıyor maşallah 🙂

speedy

• @crazycells Geçmiş olsun.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

81

41.0k
Users

4.4k
Topics

426.2k

| | | |