Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@sash, içinde söyledi: Sayilarla DV2020

Yegenimin yerine ben yazayım ben takib edeceğim.
    numarası 11k sanırım dun evrak maili gelmiş , DS260ı 31temmuzda submit etmiş ama bugun baktım çok hatası var açtıracağız sanırım.

Süreç aynı. Açtırmak için mülakat mailini beklemeniz iyi olacaktır.

• @crazycells bu sene evrakların önceden istemenmesi gibi bir yeni yönteme geçilmesi ve numaralar arasında boşluklar olduğuna dair tahmininiz neticesinde sürecin şu an olumlu ilerlediğini söylebilir misiniz?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cato, içinde söyledi: Sayilarla DV2020

@crazycells bu sene evrakların önceden istemenmesi gibi bir yeni yönteme geçilmesi ve numaralar arasında boşluklar olduğuna dair tahmininiz neticesinde sürecin şu an olumlu ilerlediğini söylebilir misiniz?

Daha 1 ay bile gecmedi DV2020 baslayali, bu tur yorumlar icin cok erken.

• ⭐⭐⭐

21 Ekim itibari ile evrak maili alan numaralar;

11k 1 kişi
    12k 7 kişi
    13k 4 kişi
    20k 1 kişi
    27k 1 kişi
    36k 6 kişi
    37k 1 kişi
    39k 1 kişi
    40k 2 kişi
    41k 1 kişi
    42k 2 kişi
    43k 1 kişi
    44k 2 kişi
    45k 3 kişi
    51k 3 kişi
    52k 2 kişi
    53k 2 kişi

Toplam kişi: 42

• @bolatmali teşekkür ederiz

• İstatistik tutan arkadaşlar için, evrak maili geldi, imzaya taşındı.

• herkese hayırlı olsun. biz de 21 ekimde evrak talep mailini aldık, 22 ekimde gönderdik

• ⭐⭐⭐

22 Ekim itibari ile mail alan numaralar;

10k 1 kişi
    40k 2 kişi
    43k 2 kişi
    50k 3 kişi
    52k 1 kişi

Toplamda= 9 kişi

• @sandse teşekkürler

• @sandse teşekkürler hocam ben tutuyorum

• Evrak mailim 21/10/2019 tarihinde geldi. Fakat içinde
    “ Date: 10/9/2019
    Case Number: 2020EU00042xxx

Dear BATUHAN SENYUZ” yazmakta. Date neden ekimin 9u ama mail 21i

İstatistiklere eklenebilir. İmzamı güncelliyorum

• bende de aynı şekilde. Muhtemelen letter bir çalışan tarafından tek tek kontrol edilip oluşturuluyor fakat mail bir software üzerinden gönderiliyor.

• @batusenyuz 7 ekimden sonra KCC nin case numarasından bağımsız gönderdiği tüm evrak talep e-maillerinde neredeyse bu tarih yazıyor, endişeye gerek yok

• bence Haziran ayı gibi daha sıra 30000 civarı iken, tüm numaraları current yapacaklar ve daha sonra istedikleri gibi randevu dağıtacaklar. Bu yüzden erken istiyorlar dökümanları

• Bizden hala istemediler ne yapacagiz bilmiyoruz

• Bana gelmesi de birşeyi kanıtlamıyor ki. Yüksek case numaraları için büyük umut yok, bende olduğu gibi. Herkesi çağırabilirler ama çok seçiçi olacaklar mülakatın son aylarında. Çünkü çok az bir kontejyan kalmış olacak

• Senden evrak istemisler bizleri bastan elediler

• Bastan eleyecek olsalar GC cıkmazdı. Umutsuzluğa gerek yok. Herkes için eşit yürüyecek bir süreç.

• @tetra132, içinde söyledi: Sayilarla DV2020

Bastan eleyecek olsalar GC cıkmazdı. Umutsuzluğa gerek yok. Herkes için eşit yürüyecek bir süreç.

Evrakları kabul ettik doğru yollamışsınız diye nasıl bir mail gelicek, ortalama belgeler yollandıktan ne kadar sonra geliyor veya geliyor mu?

• @batusenyuz merhaba 3-6 hafta içerisinde olması gerekli

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

174

40.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.4k

| | | |