Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @tetra132 size daha doğru cevaplar verilmesi için
    📝 Vize Surecinizi Imzaniza Tasiyin! https://yesilkartforum.com/forum/post/59676

Eğer sizin case numaranızın son üç harfini gizleyerek imzanıza taşısaydınız, forum kullanıcılarının size AOS mu uygun yoksa Consular Proccesing (Cp) Ankara'da mülakata girmek mi konusunda tavsiyeleri olabilirdi

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Aziz-Guliyev, içinde söyledi: DV2020 bekleme odası

Sayın @crazycells Cevabınız için teşekkürler
    Azerbaycan başlığı altında yalnız Azerbaycan ve ya İngilizce olarak yazılmış isterseniz düzeltiniz kafa karışıklığı olmasın. Bir daha teşekkür ederim.

evet haklisiniz, belgeler Gurcistan'da degerlendirilecegi icin hepsinin cevrilmesi gerekecek. Uyari icin tesekkurler, ilk firsatta degistirecegim.

• Selamlar herkese Fotoğraf konusunda sıkıntı çekiyoruz idphoto4 sitesinden yaptık fakat emin olamadık birde dv lottarty sitesindeki photo tooldan kırptık fotoğrafları omuzlar gözüküyor yardımcı olabilicek hayır sever insan var mı ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Patoz07 mesajını okur musun

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Patoz07, içinde söyledi: DV2020 bekleme odası

Selamlar herkese Fotoğraf konusunda sıkıntı çekiyoruz idphoto4 sitesinden yaptık fakat emin olamadık birde dv lottarty sitesindeki photo tooldan kırptık fotoğrafları omuzlar gözüküyor yardımcı olabilicek hayır sever insan var mı ?

idphoto4you 'dan yapip direkt kullanabilirsiniz, tekrardan kontrol etmenize gerek yok. Bir sorun yasamazsiniz.

• @crazycells merhaba ben google play dan indirdiğim
    DV Lottery Photo Tool uygulamasını kullandım tavsiye ederim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Aziz-Guliyev, içinde söyledi: DV2020 bekleme odası

Sayın @crazycells Cevabınız için teşekkürler
    Azerbaycan başlığı altında yalnız Azerbaycan ve ya İngilizce olarak yazılmış isterseniz düzeltiniz kafa karışıklığı olmasın. Bir daha teşekkür ederim.

Ilgili degisikligi yaptim, tekrardan tesekkurler.

Mulakatla ilgili guncellemeleri de aktarmayi unutmusuz Azerbaycan konusuna, simdi Azerbaycan'dan arkadaslara bilgileri gonderdim, ceviriyi tamamladiklari zaman konuya aktaracagim.

• Arkadaslar hepinize merhaba, scan mailini her kes aldimi? Bende 44k ama hala almadim bir sorun var mi acaba.

• @Ilkin henüz evrak talep email ini almayan arkadaşlarımız var

• @Muhtaradana tesekkurler, benim case nodan yukseklerin aldigini goruyorum, acikcasi biraz endise ettim

• @Ilkin yakında sizede gelecektir, endişe etmeyin lütfen

• Değerli arkadaşlar merhaba. Randevu tarihimi aldım. Doktor randevusu almak için gün sayıyorum. Götürülecek evraklar hükümet sitesinde belirtilmiş ancak 'proof of funds' namıdiğer hesapta para konusunda bir yönerge bulamıyorum. Bu konuda bir evrak vs isteği görünmüyor. Banka hesabını nasıl göstermemiz gerekiyor? Ben aracımı göstereceğim sigorta sitesinden kasko bedeli çıktısı alarak ama dediğim gibi sitede bunu talep ettiği bölümü bulamıyorum. Siz görebiliyorsanız paylaşırsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Readytogo88 bu siteden çıktısını alıp götürmen yeterli
    https://www.tsb.org.tr/kasko-deger-listesi.aspx?pageID=631

• @Readytogo88 banka hesabı geçmişini son 6 ay için alıyorsunuz, yanında imza sirküleri ile birlikte

• @ayvalik10 @Muhtaradana teşekkür ederim peki bu sirküleri banka mı veriyor noter mi çalıştığımız işyeri mi?

Bir de şu an kullandığım hesap 4 aylık. Aktif olarak sadece bunu kullanıyorum. Daha eski hesap vs istemezler herhalde?

Son olarak bu belgelerin talebi nerede yer alıyor sitede acaba? Çünkü mülakata götürülmesi gereken belgeler arasında sıralanmıyor?

• Arkadaşlar 2 gün önce pasaport konusunda yardım istemiştim.bugün saat 14:30 da randevum vardı ama 11:30da evrak işlerimi hallederek gittim pasaport işlemlerimi hallettim.ankarada ikamet etmemden dolayı hemen pasaport basım merkezine gittim ve saat 15:00da hazır bulunmam halinde ptt ye verilmeden alabileceğim söylendi.şimdi almaya gidiyorum.aklında soru işareti olanlar için yardımcı olabilir!

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Readytogo88 her banka şubesinin imza sirküleri var zaten noterden almana gerek yok. Ayrıca geriye dönük 4 ay ise dört aydır bu kadar paniklemeyin moral bozmayın ya 3 gün önceden koyupta alan var vizeyi bunlar için mülakatta fasa fiso işler. Amaç burada hesapta para var mı var senin mi senin bu kadar basit ya

• @Muhtaradana sağolun, değişiklik yaptım

• Bana hala evrak maili gelmedi 😕 DS-260 formunu yolladıktan sonra şu isimde "U.S. DoS - CEAC Confirmation (2020EU10XXX)" otomatik bir e-mail almıştım ama bu e-mailden sonra herhangi bir dönüş alamadım. Beklemekten başka bir çaremiz yok sanırım? Bir de şunu merak ediyorum, evrak maili bu en başta çekilişe başvururken doldurduğumuz bir form vardı resim falan yüklediğimiz, oraya yazdığımız e-mail adresine mi gidiyor yoksa DS-260'da verdiğimiz e-mail adresine mi?

@dilara1424 Bu arada sizde son durum ne acaba? Hala mail mi bekliyorsunuz?

• @ozN bu yıl çoğu arkadaşımıza ds260 formunda yazdığı email adresine geldi, yalnız bir iki kişi Dvlottery çekilişine başvururken kullandıkları email adresine geldiğini söyledi bilginize, en kısa zamanda umarım sizede evrak talep email i gelir

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

98

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |