Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaşlar 23 Mayıs - 20 Ekim arası Cape Cod, MA'deydim muazzam bi 5 ay geçirdim. Bir arkadaşımın yanına Massachusetts eyaletine gittim. JFK New York'a indim 3 gün kaldım ve gezdim dolaştım. 5 ay nasıl geçti kısmında ise tek kelimeyle muazzamdı. Gittikten 2 hafta sonra kendime bir Araç satın alarak başladım. Haftanın 5-6 günü çalıştım(Doordash ve Telefon tamirciliği) ve bol bol gezdim.
    Detayları soracağınız sorularla genişletebilirim.

• Merhaba @likable , bizde 4-5 aya kadar Greencard'lı olarak Boston, Ma taşınacağız. Bizde ilk etapta kendi işlerimize girene kadar Delivery yapmayı düşünüyourz. Bostonda Delivery deniyimini yaşayan kimse yok. Lütfen bize 9-10 saat delivery( Doordash, Uber Eats, Postmate vb. ne kadar kazanabiliriz. Geri dönüşünü bekliyoruz. Teşekkürler.

• ⭐⭐

• Ben Cape Cod’da delivery yaptım. Bana saatlik ortalama 15-18$ arası getirisi vardı. Günlük 10 saat çalışma ile DoorDash’den 150-180$ arası gelir sağlarsın ekstra olarak UBER yaparsan gelir günlük 250$ seviyesine çıkar. Dostum şöyle birşey her gün 10-12 saat araç kullanmanın zorluğu var.

Fakat aracın(5 Silindir Jetta) günlük yakıtı 15-20$ arası, Insurance 5$ günlük olarak göz önüne almalısın.

20-25$ günlük araç gideri olacaktır.

@Özgür-Dinç, içinde söyledi: Amerika MA'de 5 Aylık Tecrübe

Merhaba @likable , bizde 4-5 aya kadar Greencard'lı olarak Boston, Ma taşınacağız. Bizde ilk etapta kendi işlerimize girene kadar Delivery yapmayı düşünüyourz. Bostonda Delivery deniyimini yaşayan kimse yok. Lütfen bize 9-10 saat delivery( Doordash, Uber Eats, Postmate vb. ne kadar kazanabiliriz. Geri dönüşünü bekliyoruz. Teşekkürler.

• @likable Geri dönüş için çok teşekkürler, Boston daha fazla popülasyon var, sanırım bazı günler çok daha yüksek yapılabilir gibi. Uber'den bahsetmişsin Uber Eats'den mi bahsediyorsun yoksa Uber Driver mı? Driver için biliyorsun 1 yıllık ehliyet ıstıyor. Delivery için çok iyi bir dil gerekiyor mu, Adresleri bulmadığın zaman müşteriyi mi arayıp çözüyorsun? Teşekkürler.

• @Özgür-Dinç UBER Eats, Uber drive, Doordash, Grubhub, Lyft gibi uygulamalarla para kazanılabilir. Evet Boston’ın popülasyonu yüksek. MIT, Harvard gibi üniversiteler orada neticede. Boston’da trafik ve park sorunu var bunu belirtmekte fayda var.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

72

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |