Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @serciyilmaz bir sıkıntı olmaz endişe etmeyin, askerlik durum belgesinizi göndermeyebilirdinizde hatta,
    Çünkü Türklerden bu belge istenmiyor
    Ankara'da ki konsolos ta vize görüşmesinde bu belgeyi istemiyor, eğer çok kafanıza takılıyorsa mülakat aşamasında bu tür vize sayısını etkilemeyecek küçük değişiklikler, düzenlemeler yapılıyor, isterseniz mülakatta söyleyebilirsiniz, gerek görürlerse dosyanıza gerekli düzenlemeyi yaparlar

Kalbinizi ferah tutun

• Meil alamıyanlarla dusunceniz nedir bekleyelimmi yoksa msj mı atalım

• ⭐⭐⭐

@nfs741, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

Meil alamıyanlarla dusunceniz nedir bekleyelimmi yoksa msj mı atalım

Bekleyin, gelecektir sizlerede

• Insan ister istemez strese giriyor cunku sana yakın numaraya gelmis sana gelmemis bir sıkıntımı var diye duşunmeden edemiyoruz

• @Muhtaradana Bu cevap tüm kaygıları giderdi, gerçekten teşekkür ediyorum cok, iyi ki varsınız

• @Muhtaradana ABi askerlik yaptım ben bir sene yedek subay. belgeyi kcc ye yollayalımmı e devletten alıp yollamayalımmı? eksik göndermeyelim de gereksiz/fazla da göndermeyelim.. net yapmam gereken nedir acaba göndermek mi? ve türkçe yollancak dimi bu ing. seçeneği yok zaten

• @UFUK-KAYA göndermene gerek yok, kalbin ferahlıyacaksa(acaba göndersemiydim ya) diye sonra kafana takacaksan gönder gitsin,bu süreçte en önemlisi gereksiz strese girmemek zaten bence😀

bunu göndermekle bir zararın olmaz merak etme, ama türklerden bu belgeyi istemiyorlar, mülakattada istemiyecekler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@nfs741 DS260 ne zaman doldurdun yada numaran current olacağını gösteren bülten açıklandıktan 10 gün içinde de mail gelmezse ozaman kentucky mail atarsın ama şunu da unutma önemsizler postanı da kontrol et ve de silme ayarlarını kontrol et

• Merhaba,
    KCC'den gelen istenen belgeler listesinde sabıka kaydı kısmında;

• Have lived in your country of current residence (if different from nationality) for more than 6 months ise,Your country of current residence

• Lived in your country of nationality for more than 6 months at any time in your life ise, Your country of nationality diyor.

Ben 5 ay kadar almanyada Erasmus yapmıştım vakti zamanında, şimdi 1 ay önce de master yapmaya Almanya'ya geldim. Almanyadan da police certificate eklemem gerekir mi?

• Ozelliklede kontrol ediyorum form doldurma da haziranin 14 gibi gonderdim

• Ozelliklede kontrol ediyorum form doldurma da haziranin 14 gibi gonderdim formu kontrol ettiginde form kcc diyor

• 53k dayim 3 kisi haric herkese evrak istediler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@nfs741 bu seneye kadar ki işleyiş şu şekilde idi. Senin numaranın current olduğunu gösteren bülten açıklandıkltan sonra sana hemen mail geliyordu. Evrak isteme maili daha sonra evraklar gönderiliyordu ondan sonra klasik aşamalar ungan randevu alırsın sonra mülakata gidersin sonra da ais ödemesini yaparsın gibisinden fakat bu sene senin yazdığın gibi sondaki insanlardan emin olmak istediler hayalet mi yoksa gerçek mi diye ondan gönderiyorlar. Fakat sen hemen panik yapma senin numaran için tüm numaralar current olmazsa geçen sene ki gibi 2020 temmuzdan önce gelmez. O bülten açıklandıktan sonra hala mail gelmediyse ozaman kentucky mail atarız benim numaram current oldu hala mail gelmedi ozaman hemen evrak maili geliyor aynı gün içinde evrak gönderidiğin zaman da hemen onay maili ve mülakat tarihin açıklanıyor ondan şimdiden stres yada panik yapma ama dediğim gibi gmail de veya hotmailde önemsizler postası 15 gün de normalde silme günü fakat ayarları dğişti mi kontrol et belki gelmiştir silinmiştir sen her zaman gelen + önemsiz postasını kontrol et

• @eylulugvn sizin bu durumda almanız gerekmiyor
    Ama mülakat tarihine yakın hala Almanya da yaşıyor ve bu süre 6 ay olduysa almanız gerekir

• @Muhtaradana merhaba şimdi kontrol ettiğimde adli sicil kaydımı inglizce olarak yolladığımı farkettim. fakat verilecek yer kısmına türkçe olarak ''ABD Konsolosluğu'' yazmışım problem olur mu ?

• ⭐⭐⭐

@oktayusa, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@Muhtaradana merhaba şimdi kontrol ettiğimde adli sicil kaydımı inglizce olarak yolladığımı farkettim. fakat verilecek yer kısmına türkçe olarak ''ABD Konsolosluğu'' yazmışım problem olur mu ?

Bir problem olmaz

• @bolatmali teşekkürler

• @ayvalik10 cevabin icin tesekkur ederim simdi atsak ne olur

• ⭐⭐⭐

@nfs741, içinde söyledi: DV2020 (2020 Green Card Lotosu) Asamalari

@ayvalik10 cevabin icin tesekkur ederim simdi atsak ne olur

Şimdi atmak sizlere bir fayda sağlamayacaktır. Önemli olan numaranızın aktif olması @ayvalik10 dediği gibi. Muhakkak sizlere de gelecektir.
    Endişelenmeyin sadece biraz daha sabır edin 🙂

• @UFUK-KAYA Doğrudur

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

109

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.4k

| | | |