Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• K1 vizesi ile abd ye gittiğimizde Tr ehliyetini bir süre kullanabiliyor muyuz?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@madamcoco, içinde söyledi: K1 vizesi (Nişanlılık Vizesi)

K1 vizesi ile abd ye gittiğimizde Tr ehliyetini bir süre kullanabiliyor muyuz?

su konuyu inceleyebilirsiniz:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/71/amerika-da-ehliyet-almak

• Arkadaşlar merhaba I-129F formunu yollarken nişanlım büyük bir kısmını bilgisayarda , bir kısmını elle doldurup yollamış.- bazı kısımların cevapları bilgisayarda açılmadığı için- Bir sıkıntı olur mu? İlla full bilgisayar veya full elle mi doldurmak lazımdı? Biraz saçma bir soru oldu farkındayım ama şuan haberim oldu ve sormak istedim

• Arkadaslar daha oncede yazmistim k1 vizem red edilmisti sebebi 212 (a)(1) sizce bunun acilimi nedir

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Hasan33, içinde söyledi: K1 vizesi (Nişanlılık Vizesi)

Arkadaslar daha oncede yazmistim k1 vizem red edilmisti sebebi 212 (a)(1) sizce bunun acilimi nedir

212 (a)(1) mi yaziyor size verilen belgede?

Toplum sagligini etkileyebilecek, bulasici bir hastaliginiz var mi?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@el-nino-9, içinde söyledi: K1 vizesi (Nişanlılık Vizesi)

Arkadaşlar merhaba I-129F formunu yollarken nişanlım büyük bir kısmını bilgisayarda , bir kısmını elle doldurup yollamış.- bazı kısımların cevapları bilgisayarda açılmadığı için- Bir sıkıntı olur mu? İlla full bilgisayar veya full elle mi doldurmak lazımdı? Biraz saçma bir soru oldu farkındayım ama şuan haberim oldu ve sormak istedim

sorun olmaz tabii ki 🙂

• @crazycells gelen mailde yaziyor yok hayir oyle bi hastaligim yok

• merhaba, ben daha önce nişanlılık vizesini doldurmuşum ancak bundan I-130 formu için işlemlerimiz başlattığımda haberim oldu. Türkiyede resmi evlilik işlemlerimi yapmıştım. I130 formunu gönderdikten sonra I129 formu onaylanmış. ancak ben green cart lı olduğum için bu nisanlılık vizesinden yararlana biliyormuyum.

• @crazycells kardesim o gonderdigin linkte uyusturucu kullanimi var muayeneye gitmeden 10 gun once arkadasin dogum gununde cok icki icmistim ne yaptigimin farkinda olmadan ve sonrasinda bir kere esrar ictim o cikmis olabilirmi nasil boyle bi hata yaptim aklim almiyor

• Cevabinizi bekliyorum lutfen kafayi yemek uzereyim kesinlikle vize alamazmiyim ne tur bi yol izlemeliyim daha once boyle bir olay yasayipta vize alanla karsilastinizmi?

• Merhaba, Çarşamba günü Ankara’da görüşmem vardı vizem onaylandı adli sicil belgemi adalet Saray’ından mühürlü almıştım noterde yeminli olarak çevirtmiştim keza nüfus kaydımı da fakat ilk önce belgeleri benden alan kişi kabul etmedi kargoyla gönderin sonra dedi ve yaklaşık 40 dk bekledim ve görüşmeye gittim orada ki konsolos vizemi onayladı haklarımın olduğu kağıt verdi fakat benden eksik belgen var gönder demedi bende kararsız kaldım ve göndermedim sizce göndermeli miyim? Vize durumumu kontrol ettiğimde en son perşembe güncellenmiş fakat AP yazılı bir yazı çıkıyor karşıma görüşmem Çarşamba günüydü neden olabilir bu eksik belgeler yüzünden mi? Cevaplar iseniz çok memnun olurum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Hasan33, içinde söyledi: K1 vizesi (Nişanlılık Vizesi)

@crazycells kardesim o gonderdigin linkte uyusturucu kullanimi var muayeneye gitmeden 10 gun once arkadasin dogum gununde cok icki icmistim ne yaptigimin farkinda olmadan ve sonrasinda bir kere esrar ictim o cikmis olabilirmi nasil boyle bi hata yaptim aklim almiyor

Once neden red aldiginizi netlestirmeniz gerekiyor.

Once 212 (a)(2) olarak soylemistiniz, (suclardan dolayi) sonra da 212 (a)(1) olarak soylediniz. Lutfen size verilen bilgileri ve kodlari kontrol edin bir daha. Tabii, konsolos aktarirken de hata yapmis olabilir...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@syfttnbyr, içinde söyledi: K1 vizesi (Nişanlılık Vizesi)

merhaba, ben daha önce nişanlılık vizesini doldurmuşum ancak bundan I-130 formu için işlemlerimiz başlattığımda haberim oldu. Türkiyede resmi evlilik işlemlerimi yapmıştım. I130 formunu gönderdikten sonra I129 formu onaylanmış. ancak ben green cart lı olduğum için bu nisanlılık vizesinden yararlana biliyormuyum.

Sizin ve mustakbel veya su anki esinizin statulerini yazmaniz gerekiyor. Kim hangi formu kimin icin ne zaman doldurmus... bunu net olarak aktarin lutfen.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@daniela, içinde söyledi: K1 vizesi (Nişanlılık Vizesi)

Merhaba, Çarşamba günü Ankara’da görüşmem vardı vizem onaylandı adli sicil belgemi adalet Saray’ından mühürlü almıştım noterde yeminli olarak çevirtmiştim keza nüfus kaydımı da fakat ilk önce belgeleri benden alan kişi kabul etmedi kargoyla gönderin sonra dedi ve yaklaşık 40 dk bekledim ve görüşmeye gittim orada ki konsolos vizemi onayladı haklarımın olduğu kağıt verdi fakat benden eksik belgen var gönder demedi bende kararsız kaldım ve göndermedim sizce göndermeli miyim? Vize durumumu kontrol ettiğimde en son perşembe güncellenmiş fakat AP yazılı bir yazı çıkıyor karşıma görüşmem Çarşamba günüydü neden olabilir bu eksik belgeler yüzünden mi? Cevaplar iseniz çok memnun olurum.

Adli sicil kaydiniz arsiv kayitli mi?

Eksik belge yuzunden oyle gorunuyor, hangi belgelerinizin eksik oldugunu soyledilerse onlari gondermeniz gerekiyor.

• @crazycells evet ilk basta oyleydi sonra gelen mailde boyle yaziyor

Further information regarding the status of your visa case is provided below.

Ineligible Applicant

This office regrets to inform you that it is unable to issue a visa to you because you have been found ineligible to receive a visa under the following section(s) of the Immigration and Nationality Act:

Section 212(A)(1)
    Karisiklik olmus olabilirmi ve saglik raporuna hangi asamada bakiliyor oyle bisey olsa ilk basta cikmazmiydi ?

• @crazycells arşiv kayıtlı değilmiş sanırım tam anlayamadım kabul etmediklerine göre Perşembe günü e devletten tercümeli çıkarttım adli sicil kaydımı PTT den gönderecektim fakat vizem onaylandı ve onaylayan konsolos gönder demedi diye göndermemiştim yarın ilk iş PTT veya ups kargodan göndereceğim teşekkür ederim 🙂 nüfüs kayıt örneğini tercümeli çıkartmıyor peki onu nasıl çıkartacağım?

• @daniela bende çarşamba günü görüşmeye girenlerdenim, adli sicil kaydı ve vukuatlı nüfus belgelerinin hiçbirinden tercüme istemediler bence tercümelerini göndermenize gerek yok

• @daniela nüfus kayıt örneğini ben yeminli tercümanlık bürosunda tercüme ettirip dosyaya koymuştum görüşme günü vermem gerekiyor mu diye sorduğumda istemediler

• @madamcoco vukuatli nufus kayitlariniz turkce ve Ingilizce disinda bir dildemiydi?

• @graombze Türkçe ydi ama tercüme edilmesi gerek diyenler oldu bu yüzden tercüme ettirmiştim

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

44

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |