Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Gece gece aklıma geldi. 2021 mülakatları, seneye ABD başkanlık seçimine denk geliyor. Umarım demokratlar kazanır 🙏

• mrhba arkslar cekiliste greencard cikar fakat sonra gitmezsek sonrasinda 3 4 sene sonra icin karar degistirip tekrar basvurmaya ve cikarsa gitmek icin engel olur mu?

• ⭐⭐⭐⭐

@Merika youtubermişsiniz kanalınızı paylaşınsanıza burada 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@Mansfield1, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

mrhba arkslar cekiliste greencard cikar fakat sonra gitmezsek sonrasinda 3 4 sene sonra icin karar degistirip tekrar basvurmaya ve cikarsa gitmek icin engel olur mu?

gitmeyecekseniz başvurmamanız daha iyi gitmeye karar verdiğinizde başvurursunuz.

• @Passion, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Gece gece aklıma geldi. 2021 mülakatları, seneye ABD başkanlık seçimine denk geliyor. Umarım demokratlar kazanır 🙏

Ben de demokratların kazanmasını istiyorum.

Elizabeth Warren şu an için favorim.

• @Mansfield1 @Rhonster e katılmakla birlikte bilgi mahiyetinde paylaşmış olayım, hayır engel olmaz.

• gününüz güzel geçsin 🙂 207 gün kaldı.

• Hayırlı sabahlar arkadaşlar

• Günaydın arkadaşlar

• @evrennce, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

burdaki aktif insanlara sözüm olsun çıkarda gidebilirsem benden sonra geleceklere her türlü yardımı yapacam 🙂

bir yardımda benden olsun.. el ele kol kola ilerleriz tabi orada huyu suyu değişmezse 🙂

• @omertug bey takip edemedim çok ama sıra numaranız yetiştimi gidebiliyormusunuz? hangi aşamadasınız? @tanti bey @gözde hanım sizlerde yoksunuz bu sene başvuru ve beklme salonunda göremedim geçen seneden @topraxxx bey vardı 2020 grubu sessiz... 😞 bir @aysegul hanımı gördüm geçen seneden 🙂

• Haberleri okuyordum buraya da yazmak istedim Allah Askerimizin yar ve yardımcısı olsun forumda tanıdıkları, akrabası ,eşi, arkadaşı, oğlu ,kardeşi olan herkese sabır versin zorlu süreci sağ salim atlatalım inşallah..

• beklemey devam umutlu saglıklı gunler dılerım arkadaslar

• ınsallah bu guzel dılekler yerını bulur askerımız sagsalım doner yurduna

• @Final-Approach, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Passion, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Gece gece aklıma geldi. 2021 mülakatları, seneye ABD başkanlık seçimine denk geliyor. Umarım demokratlar kazanır 🙏

Ben de demokratların kazanmasını istiyorum.

Elizabeth Warren şu an için favorim.

Trump alacak ne yazikki , görünen şimdilik bu , demokratlar çok mu iyi ? Aslında hayır , ama trump ın bu anti göçmenlik safsatası can sıkmaya başladı artık

• @gizemb, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@evrennce, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

burdaki aktif insanlara sözüm olsun çıkarda gidebilirsem benden sonra geleceklere her türlü yardımı yapacam 🙂

bir yardımda benden olsun.. el ele kol kola ilerleriz tabi orada huyu suyu değişmezse 🙂

Kesinlikle bir türk ağı tarzı bir oluşum olmalı , özellikle ilk 3 ay çok önemli , havalimanında elinde bavulla sağ sola bakıp yanlız hissetmek çok kötü bir histir eminim ,

Siz söz veren 3.kişisiniz 😃 Mayısta hatırlatıcam ama 😃

• @umutaga, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Pasaport konusu bence çok etkilemeyecek. Zaten başvuru yapan yada bu yolda niyetlenen insanlar belli bir bilgi birkime, kültüre vs.. erişmiş insanlar. Bu standartlardaki insanların zaten halihazırda çoğunun pasaportu olduğuna inanıyorum. Olmayanlar içinse çıkarmak maddi manevi çok zorlayıcı olmayacaktır. Dünyanın parasını görüşme öncesi hazırlamayı göze alan insan 500-1000 tl den kaçmaz. Zaten kazanırsa mecbur çkkaracak. Benim şahsi fikrim bu şekilde.

Merhaba, dedikleriniz çok doğru.Başvuran kişilerin yüksek çoğunluğu zaten pasaport sahibi ve ülkenin karamsarlığından veya yeni bir gelecek için bu sistemde şansını deneyen insanlar. @crazycells Evet bir noktada, insanların aracı bir kuruma para bile verdiğini unutarak başvuruları devam ediyor olabilir, hatta bu konularda araştırma yapan biri ailesinden veya arkadaş çevresinden de insanların başvurularını canı gönülden yapanlarda (mesela ben) var.Ama bunun totelde başvuran sayısını çok etkilemeyeceği görüşündeyim bende.
    Bizim insanımızda, umutsuzluk çokluğundan sanırım her türlü loto şans oyunu internette gereksiz bir oylamaya bile inanılmaz başvuru oluyor, buna örnekle dünyanın en iyi futbolcusu diye fifa # açıyor kazanan Hagi 🙂 iyidir ama o kadar değil 😃 gibi...
    Ayrıca buradan kazanan arkadaşlar olur mu kaç kişi olur a '' umarım hepimiz kazanırız'' ama kendinizi şartlandırmayın lütfen, bilgi alışverişi güzel bir şey tabi ki, ama içten içe kendimizi bu çekilişe fazla şartla mayalım (yazılanlardan böyle bir izlenim aldım).
    Umarım herkes için hayırlı bir sonuç olur, BOL ŞANS HEPİMİZE
    saygılarımla...

• @AgeGuns, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@gizemb, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@evrennce, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Kesinlikle bir türk ağı tarzı bir oluşum olmalı , özellikle ilk 3 ay çok önemli , havalimanında elinde bavulla sağ sola bakıp yanlız hissetmek çok kötü bir histir eminim ,

Siz söz veren 3.kişisiniz 😃 Mayısta hatırlatıcam ama 😃

no problem kazanırsam kazananlar gelin beni bulun 😃

• @Nothing-Man, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@umutaga, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Pasaport konusu bence çok etkilemeyecek. Zaten başvuru yapan yada bu yolda niyetlenen insanlar belli bir bilgi birkime, kültüre vs.. erişmiş insanlar. Bu standartlardaki insanların zaten halihazırda çoğunun pasaportu olduğuna inanıyorum. Olmayanlar içinse çıkarmak maddi manevi çok zorlayıcı olmayacaktır. Dünyanın parasını görüşme öncesi hazırlamayı göze alan insan 500-1000 tl den kaçmaz. Zaten kazanırsa mecbur çkkaracak. Benim şahsi fikrim bu şekilde.

Merhaba, dedikleriniz çok doğru.Başvuran kişilerin yüksek çoğunluğu zaten pasaport sahibi ve ülkenin karamsarlığından veya yeni bir gelecek için bu sistemde şansını deneyen insanlar. @crazycells Evet bir noktada, insanların aracı bir kuruma para bile verdiğini unutarak başvuruları devam ediyor olabilir, hatta bu konularda araştırma yapan biri ailesinden veya arkadaş çevresinden de insanların başvurularını canı gönülden yapanlarda (mesela ben) var.Ama bunun totelde başvuran sayısını çok etkilemeyeceği görüşündeyim bende.
    Bizim insanımızda, umutsuzluk çokluğundan sanırım her türlü loto şans oyunu internette gereksiz bir oylamaya bile inanılmaz başvuru oluyor, buna örnekle dünyanın en iyi futbolcusu diye fifa # açıyor kazanan Hagi 🙂 iyidir ama o kadar değil 😃 gibi...
    Ayrıca buradan kazanan arkadaşlar olur mu kaç kişi olur a '' umarım hepimiz kazanırız'' ama kendinizi şartlandırmayın lütfen, bilgi alışverişi güzel bir şey tabi ki, ama içten içe kendimizi bu çekilişe fazla şartla mayalım (yazılanlardan böyle bir izlenim aldım).
    Umarım herkes için hayırlı bir sonuç olur, BOL ŞANS HEPİMİZE
    saygılarımla...

Sayıda bir azalma olacak bu kesin , çok olmayacak ancak olacak 🙂

Şartlama konusunda haklısınız , bende çok defa yazdım , başvurunuzu yapın ve foruma girmeyi bırakın mayısta tekrar girersiniz diye ;

Örneğin ben daha başvuru yapmadım fotoğrafı bekliyorum hem yoğunluk azalsın hemde acelesi yok diye , ama pazar günü başvurumu yapıcam ve foruma mayısa kadar girmeyeceğim

Buradaki arkadaşlarada tavsiyem foruma girmeyi bırakın başvuru yaptıktan sonra çünkü insan hayal ettikçe dahada ümitleniyor

• Bu ileti silindi!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

86

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |