Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merak ettiğim bir konu var, GC başvuru süresinin bitiminden sonuçların açıklanması arası yaklaşık 6 ay, acaba bu 6 ayda ne oluyor? neler yapıyorlar da 6 ay sonra sonuçlar açıklanıyor? sonuçta bu ülke an itibarı ile Marsa insan göndermek üzere olan bir bilgi ve teknolojiye sahip.

• @Alex benim kendi kanaatimce ne kadar kararlı olduğunuzu ölçüyorlar çünki öylesine bir hevesle başvurup sonrasında unutan çok insan var Ekim'de başvuru açılıp Aralık'ta sonuçlar açıklansa inanın başvuru sayısı dahi artar çünki insanlar beklemek istemiyor tabii benim kendi kanaatim bu 🙂

• Bende apartman no sunu yanlış yazmışım ikamet te 6 yazıyor ben 7 yazmışım sorun olurmu acaba?

• @Mrfirat O kadar küçük detaylara lütfen takılmayın can sıkar 🙂 çıktığı zaman DS-260'ta detaylıca dolduracaksınız zaten merak etmeyin : )

• @Emir600RR teşekkür ederim 🙂

• @Mrfirat Rica ederim 🙂

• @Emir600RR, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Alex benim kendi kanaatimce ne kadar kararlı olduğunuzu ölçüyorlar çünki öylesine bir hevesle başvurup sonrasında unutan çok insan var Ekim'de başvuru açılıp Aralık'ta sonuçlar açıklansa inanın başvuru sayısı dahi artar çünki insanlar beklemek istemiyor tabii benim kendi kanaatim bu 🙂

Olabilir.

Örneğin bu sebeple İngiltere'de vatandaşlık şartlarını (gerekli ikamet vs.) sağlasanız bile vatandaşlık başvurunuzu yaptıktan yaklaşık 2-2,5 yıl sonra işlemleriniz başarıyla sonuçlanıyor.

• @Final-Approach Aynen öyle haklısınız vallahi benim kanaatimce bu şekilde 🙂 çoğu arkadaşım bile "ohhooo kim bekler 6-7 ay" diyip başvurmuyor veya öylesine başvuruyor bir nebzede olsa azalacaktır öylesine başvuran arkadaşlar 🙂

• Merhaba ; 2021 başvurusunu şuan yaptım.Opera da ilk sayfayı geçerken problem yaşadım.
    Explorer da tek seferde sorunsuz, giriş oldu.
    Herkese bol şans, Umarım o Mayıs, önümüz deki Mayıs olur 🙂

• Geçen yıl 2 kişi katıldık bu sene tek başıma başvuru yapacağım. Eşim pasaport çıkarmak istemedi bu sene. Şansımız varsa sana da çıkar dedi. Pasaport biraz işe yaradı galiba. Ben daha başvuru yapmadım bşraz yoğunluk geçsin diye bekliyorum bu sene... Ilk sene heyecanı geçti galiba ...

• @crazycells, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@tezcan, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Ben tam bi aptalım ya.
    Birth city yerine doğum yeri (ilçe olarak) yazılması gerekiyor muş ben direk istanbul yazdım .. iptal mi şimdi benim başvuru 😞

problem degil. resmi kayitlarda nasil geciyorsa o sekilde yapmanizi tavsiye ederim.

Kendiminkine istanbul eşiminkine ankara yazdım bende. Nitekim yeni kimliklerde doğum yeri bilgisi yok. Gerçi eski kimliklermizde de istanbul ve ankara yazıyordu.Yanlış bir şey yapmadım umarım.

• @Nothing-Man, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Merhaba ; 2021 başvurusunu şuan yaptım.Opera da ilk sayfayı geçerken problem yaşadım.
    Explorer da tek seferde sorunsuz, giriş oldu.
    Herkese bol şans, Umarım o Mayıs, önümüz deki Mayıs olur 🙂

İnşallah.

Sen de benim gibi sakallı fotoğraf mı yükledin sisteme hocam 🙂

• @Final-Approach 🙂 Samimiyetsiz olmaya gerek yok diye düşündüm, neysek oyuz.
    ama bu fotoğraf değil.Normalde geçen sene stüdyoda çekilmiştim.
    Bu yıl evde 1-2 deneme yaptım, baktım başarılı yükledim 🙂

• Eşimli birlikte başvuruyu yaptık. Chrome da ikinci sayfaya geçerken siteden düştü bir kaç kere. Sonra explorer da denedim eşimin adına sorunsuz yaptım. Kendi adıma yaparken yine sorun oldu. Bir kaç deneme sonrası tamamlandı. Anlık yoğunluğa göre atıyor sanırım. Herkese hayırlı olsun. Artık bekleme vakti 🙂

• Herkese selam,
    Uzun zaman sonra ilk mesajı iletelim 🙂
    Evde fotoğraf çekerek chrome dan tek seferde hallettim bugün bende. Gerçek şafak sayımı başlasın bakalım.
    Hepimize bol şans..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@umutaga, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@crazycells, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@tezcan, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Ben tam bi aptalım ya.
    Birth city yerine doğum yeri (ilçe olarak) yazılması gerekiyor muş ben direk istanbul yazdım .. iptal mi şimdi benim başvuru 😞

problem degil. resmi kayitlarda nasil geciyorsa o sekilde yapmanizi tavsiye ederim.

Kendiminkine istanbul eşiminkine ankara yazdım bende. Nitekim yeni kimliklerde doğum yeri bilgisi yok. Gerçi eski kimliklermizde de istanbul ve ankara yazıyordu.Yanlış bir şey yapmadım umarım.

problem olmaz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Alex, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Merak ettiğim bir konu var, GC başvuru süresinin bitiminden sonuçların açıklanması arası yaklaşık 6 ay, acaba bu 6 ayda ne oluyor? neler yapıyorlar da 6 ay sonra sonuçlar açıklanıyor? sonuçta bu ülke an itibarı ile Marsa insan göndermek üzere olan bir bilgi ve teknolojiye sahip.

tarihler 20 yil oncesinden geliyor.

• Merhaba daha önce biyometrik fotoğraf çektirirken aynı fotoğrafı 5*5 boyutunda da almıştım mail olarak ancak şu anda bilgisayarda denerken URL hatası alıyordum.
    daha sonra telefondan denemye basladım burda da 245kb hatası alıyorum fotoğrafı sıkıştırıyorum ama yine aynısını alıyorum bunu nasıl düzelticem ?

• @mr-mustafa1 id4photo sitesini kullan herşeyi güzelce ayarlıyor benım resımlerde 4mb üstüydü bu siteden yaptıktan sonra problem olmadı

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ahmetaydin çıktıktan sonra ds260 formuna 16 yaşından sonra tüm adreslerinizi yazacağınız için bence herşeyi ile doldurun farklı olmasın

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

59

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.2k

| | | |