Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @crazycells anladım yanı lise mezunu olmaktan bahsediyorsunuz

• @Jam High School Degree lise mezun demek sen doğru yapmışsın.

• @gungorhan Çok teşekkür ederim gözüme uyku girmemişti sağolun. Allah Razı olsun.

• @Gabriel arkadaşımız gibi bende eşimin evlenmeden önce almış olduğu pasaportunda yazan şekliyle başvuruma eklemiştim geçerli pasaportu var diye çıkartmamıştık tc pasaportunu (eşim çifte vatandaş) umarım evlilik cüzdanı tc kimlik kartı vs bunlar ile durumu açıklayabiliriz kazanırsak ve bu sebep den elenirsek üzücü olur @crazycells

• @crazycells Kesinlikle değerli @crazycells 'in yorumuna katılmaktayım ve saygı sevgi çerçevesinde her türlü ileti yazılabilir diye düşünüyorum insanlar forum kullanmayı bilmiyorda olabilir en nihayetinde.

• @Jam Maalesef yanlış yaptıysanız düzeltme şansızız bulunmuyor zaten doğru seçeneği işaretlemişsiniz gönlünüz ferah olsun 🙂

• Ben bir soru daha sormak istiyorum çok soru soruyorsunuz yada doğmamış çocuğa don biciyorsun diyebilirsiniz ama çıkma ihtimalini degerlendiriyorum ondan dolayı. Sorum şu ben liseden mezun olduktan sonra universiteye gittim ama bıraktım lise diplomam üni.de kaldı. Bir ara üniversiteye sorduğumda bulamayiz dediler ben mezun olduğum liseden mezun olduğuma dahir bir belge alsam olur mu yoksa illa diplomayı mi bulmam lazım.

• @dmrtkn Merhabalar https://www.edevlet.net/kaybolan-diploma-nasil-cikartilir/
    ilgili linkten gerekli açıklamayı bulabilirsiniz eğer kazanırsanız bu formu doldurup ilgili kurumlara göndermeniz dahilinde kaybolan diplomanızın yenisi çıkacaktır. 🙂

• @Yunus-Tilki katkılarınız için teşekkür ederiz

• 3 günü de şaka maka geride bıraktık. 🙂

• Dün arkadaşımla kayıtlarımızı yaptık bakalım çıkarsa yeni mezunlar olarak hayatımızı orada yeni baştan şekillendireceğiz. Katılan herkese bol şanslar arkadaşlar umarım çok çok isteyen herkese vurur şans 🙂

• @Emir600RR evet okudum yenisi cikmiyormus mezuniyet belgesi veriyorlarmis sorum bu işte mezuniyet belgesi olur mu

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Jam, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Herkese Merhaba,
    Arkadaşlar benim bir sorum olacak cevabını bilen varsa cevaplarsa çok sevinirim.
    Ben Greencard forumunu doldururken Sakarya Üniversitesi Meslek Yüksekokulu mezunu olduğum için Vocational School seçeneğini işaretledim.
    Yanlış mı işaretledim. High School Degree' yi mi işaretlemem gerekirdi. Yanlış yaptı isem düzeltme şansım var mıdır?
    Yardım ve desteğiniz için şimdiden teşekkür ederim.

Zaten okudugunuz okul, Vocational School anlamini karsiliyor 🙂 o nedenle sorun yok. Ama high school'u da secmis olsaydiniz problem olmayacakti.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@mhmtdlvr, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@crazycells anladım yanı lise mezunu olmaktan bahsediyorsunuz

evet.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ugurksknbck, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Gabriel arkadaşımız gibi bende eşimin evlenmeden önce almış olduğu pasaportunda yazan şekliyle başvuruma eklemiştim geçerli pasaportu var diye çıkartmamıştık tc pasaportunu (eşim çifte vatandaş) umarım evlilik cüzdanı tc kimlik kartı vs bunlar ile durumu açıklayabiliriz kazanırsak ve bu sebep den elenirsek üzücü olur @crazycells

Bu sebepten elenmezsiniz 🙂 sadece ideal olmayan bir uygulamada israr ediyorsunuz 🙂 Eger hayatinizin kolaylasmasini istiyorsaniz en yakin zamanda eski isme ait belgeleri guncelleyip yeni isimle resmi islemlere devam etmenizi tavsiye ederim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@dmrtkn, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Ben bir soru daha sormak istiyorum çok soru soruyorsunuz yada doğmamış çocuğa don biciyorsun diyebilirsiniz ama çıkma ihtimalini degerlendiriyorum ondan dolayı. Sorum şu ben liseden mezun olduktan sonra universiteye gittim ama bıraktım lise diplomam üni.de kaldı. Bir ara üniversiteye sorduğumda bulamayiz dediler ben mezun olduğum liseden mezun olduğuma dahir bir belge alsam olur mu yoksa illa diplomayı mi bulmam lazım.

Bence resmi olarak elinizden gelen butun islemleri yapip diplomayi geri almaya calisin. Eger hicbir sekilde almayi basaramazsaniz o durumda dengini yeniden cikartabilirsiniz.

• @Muhtaradana rica ederim, sizede teşekkürler

• @crazycells yarın okulu tekrar aricam gerekirse milli eğitime gidecem zaten olmadığı takdirde okuldan mezuniyet belgesi Alaçam. Teşekkür ederim

• ..........MAH. .......SK. YILMAZ APT
    E-devletten yerleşim adresimi kontrol ettiğimde apartman adı da yazıyor. başvuru formunda apartman adını yazmasam sorun olur mu? e devlette adresini kontrol ettiğinde apartman adresi yazan var mı?

• @ahmetaydin, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

..........MAH. .......SK. YILMAZ APT
    E-devletten yerleşim adresimi kontrol ettiğimde apartman adı da yazıyor. başvuru formunda apartman adını yazmasam sorun olur mu? e devlette adresini kontrol ettiğinde apartman adresi yazan var mı?

Benim yazıyor hocam apartman adresim e devletten ikametime baktığım zaman.

Başvuru formuna da e devlette nasıl yazıyorsa öyle doldurdum yani apartman adresimi yazdım.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

117

40.6k
Kullanıcı

4.4k
Konu

423.9k

| | | |