Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• yok hiç bir şekilde başvurulmuyor. Bilerek Cuma ya bıraktım yoğunluk azalır diye anlayamadım neden böyle oldu?

• Forgot Confirmation Number bölümü de eklenmiş. Burdan 2021 seçeneği olsaydı iki kere başvuru yapılıp yapılmadığını görmüş olurduk. 🧐 Şu an sadece DV 2020 için çalışıyor.

• @Final-Approach mayısta 2021 için açılacak

• @Merika idphoto4you güvenle ayarlama yapabilirsiniz

• arkadaslar soruna soyle bi cozum buldum, fotografinizi telefonunuza aktarip, ozellikle iphone da safaride, sorunsuz sekilde mobil veri ile formu doldurup kaydi gerceklestirdim success ve conf number ile, bilginize.

• Ekşi sözlükte konu başlığında gördüm. 40-50 dolar istemişler kaydınızı yapayım diye. Formu doldurmak o kadar kolay ki google translate bile yeterli dil bilmeyenler için. Danışmanlık firmaları özellikle fotoğraf goygoyunu çok yapıyor telaşlandırıyorlar milleti. 😐

• sitenin ismini tam hatırlamıyorum normal başvuru 60 dolar garantili 750 diyorudu 🙂 🙂 🙂 @Final-Approach

• ⭐⭐⭐⭐

@mrbuckle, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Oktay-İbiş @Rhonster her browserda denedim sonuc hep ayni hata anlayamadim neden

@evrennce, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@anilcangokben adblock kapat yada internet exp a geç öyle halledebilirsin

@anilcangokben, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

chrome da sürekli bu siteye ulaşılamıyor sorunu alıyorum başvuru sayfasında. Sizde nasıl acaba

bende adblock açıkken chromeden başvurdum herhangi bir sorun yaşamadım sabah 9 10 gibi sadece tekrar tekrar deneyin

• tekrardan merhaba yeşilkartforum 🙂 haftaiçi pasaportum geliyor, almışken 10 yıllık alayım dedim bakalım gelsin de başvurayım diye sabırsızlıkla bekliyorum 🙂 bu sene 3. başvuru olacak, kendimce totemlerim var bakalım bu sene uğurlu gelecek diye umuyorum 🙂 gerçekten isteyen ve gitmeye ihtiyacı olan herkese çıkar umarım.. hepimize bol şaaanss 🙂

• bu arada bu senenin başvuru sayısını da cidden merak ediyorum. öylesine başvuranlar sayısında büyük düşüş bekliyorum

• @Tolga-Bezgin, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

bu arada bu senenin başvuru sayısını da cidden merak ediyorum. öylesine başvuranlar sayısında büyük düşüş bekliyorum

İki arkadaşım başvurmadı hocam pasaport istendiği için. Gerek yok uğraşmaya bir de pasaport harcıyla mı uğraşacağım, zaten yoğunluktan yurt dışına çıktığım yok pasaportu niye alayım dediler. 🙂

• @travelleth, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@jinglebells, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@travelleth, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Herkese merhaba, yarın benim doğum günüm. Doğum günümde başvuru yapacağım.. totem yapıyoruz gençler :p

her neyse bazı şeyleri teyit amaçlı sormak istiyorum.. cevaplarsanız çok sevinirim.

1. kardeşim de ben de başvuru yapacağız, aynı ip'den yapmamızın muhtemelen bir sakıncası yoktur, değil mi?
    2. ikimizde de middle name yok, orayı boş bırakacağız sanırım.
    3. mailing adres kısmına illa ki ikamet adresini mi yazmamız lazım. yoksa dükkanımın adresini yazabilir miyim? biri aynı apartmanda no:33/6 diğeri de no:33/B
    4. her şeyi büyük harflerle mi yazıyoruz?
    5. örnek isim olarak soruyorum, "gülşah" ismini GULSAH olarak mı yazacağız yani?

ip sorun degıl.sorun olsa danısmanlık sırketlerı ıs yapamazdı.tecrubelı degılsenız yada detaylar cok kafanıza takılan bırıysenız sıze tavsıyem sudur: dv 2021 ın yayınlanan turkce tercumesını bekleyın.bırkac gun ıcınde yayına gırer.https://travel.state.gov/content/travel/en/us-visas/immigrate/diversity-visa-program-entry/diversity-visa-instructions.html bu adreste dv 2021 translatıons (unoffıcal )yazan yerde olacak sabırsızsanız altta dv 2020 translatıons kısmı var ordakı dokumana bakıp fıkır sahıbı olabılırsınız.ancak sıstemde degısıkler mevcut dv2020 duyurusuna gore hareket etmeye kalkmayın.

edıt:gecen senelerde turkce cevırı vardı.bu senede uscıs fıkır degıstırmezse olacak.dıller lıstesı yavas guncellenıyor.

hocam bu gönderdiğin ingilizcesi sanırım.. ingilizcem var.. bundan da faydalanırım ben..

evet ıngılızce ancak o sayfada dıger dillerde tercumelerıde yayınlanıyor hemen olmasada.

• Forumun eskileri daha iyi biliyordur. Bu yıl önceki yıllara göre çok yüksek bir başvuru olacak sanırım?
    Görüşleriniz nelerdir?

• @Nasahay, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Forumun eskileri daha iyi biliyordur. Bu yıl önceki yıllara göre çok yüksek bir başvuru olacak sanırım?
    Görüşleriniz nelerdir?

forumun eskısı olmasamda turkiye soz konusu ıse evet oyle olacak.mevcut ekonomık ve sıyasal ortma nedenıyle.

• @Nasahay forum ve sosyal medyadan izlenim bu yıl geçen yıl ile aynı olacak gibi pasportun çok bir artısı olmayacak gibi gözüküyor

• Evet Pasaport şartı pek bir fark oluşturmayacak sanırım. 🙂 Geçen yıl toplam tr'den katılan/kazanan oranı falan belli mi?

• kendı ailem bile greencard alıp nıye gıdıcen ısın ıyı dıyorlardı.artık vazgectıler.

• 20 yıldır deneyen üyelerimizin yazılarını okudum bu sitede. Benim ikinci başvurum olacak. Heyecanlıyım. 🙂

• 20 yıl ciddi bir süre. Şahsen bana 4-5 yıl çıkmazsa vazgeçerim. Olmuyorsa, fazla zorlamamak lazım.

• Keşke üniversite okurken her yıl başvursaymışım, mezun olunca başvurayım re entry permit yapmama gerek kalmaz dedim sanki başvursam hemen bana çıkacakmış gibi. 👽

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

110

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.0k

| | | |