Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• merhaba arkadaşlar,amerikaya turist vizesiyle girerken gümrük memurunun kalmam için verdiği süre doluyor.doğum için gelmiştim buraya ve bebeğimin bazı evraklarının çıkması için bekliyorum dolayısıyla o evraklar çıkmadan bebeğimi alıp gidemiyorum. amerikada kalış süresinin nasıl uzatılacağı prosedürünü bilenler bu prosedürü benimle paylaşırsa çok sevinirim. şimdididen yardımcı olacak herkese teşekkür ederim

• @sibel-ışık, içinde söyledi: amerikada kalış süresinin uzatılması

merhaba arkadaşlar,amerikaya turist vizesiyle girerken gümrük memurunun kalmam için verdiği süre doluyor.doğum için gelmiştim buraya ve bebeğimin bazı evraklarının çıkması için bekliyorum dolayısıyla o evraklar çıkmadan bebeğimi alıp gidemiyorum. amerikada kalış süresinin nasıl uzatılacağı prosedürünü bilenler bu prosedürü benimle paylaşırsa çok sevinirim. şimdididen yardımcı olacak herkese teşekkür ederim

@sibel-ışık hanim, giriste ne kadar sure kalacaginiz soruldugunda ne kadar sure demistiniz ve memur size ne kadar sure vermisti acaba? Bunu sormamdaki neden vermis oldugunuz sure ile memurun vermis oldugu sure dogru orantili mi diye merak ediyorum. Ornegin ben 1 ay dedim memur zaten bu 1 ay istedi 1-2 ay vereyim yeter mi diyor yoksa 1 ay dediginizde 6 ay da verebiliyor mu?

• @sibel-ışık Dogum esnasinda hastanede evraklari doldurduktan sonra Dogum Sertifikasini almak icin cok beklemenize gerek yok, 1 hafta icersinde Dogum sertifikasi hazir olacaktir, dogrudan ofise gidip 25 dolar verip dogum sertifikasini alabilirsiniz. Bunu aldiktan sonra arayin Pasaport ofisini donus ucaginizin oldugunu soyleyin donmeniz gerektigini soyleyin hemen 1-2 gun sonrasina erken randevu veriyorlar. Pasaporta basvurursunuz. Oda 3-4 gun anca surer pasaportu almaniz. Pasaportda Sosyal gunvenlik numarasi kismini doldurmaniza gerek yok. O kisma "0000" girseniz olur simdilik. Eger Sosyal Guvenlik numarasini posta yoluyla beklemek istemezseniz onlarin ofisinde ugrayip o numarayida bir kagida yazip verirler size. 2017 de bu isleri yapmis birisi olarak vizeniz bitmeden hemen bu isleride halledebilirsiniz. Ve eger bebeginiz 10 gun den buyukse ucak seyahati yapabilirsiniz. Biz bebegimiz 12 gunlukken Turkiyeye donus yaptik ve Turkiyeye Amerikan pasaportuyla girdik. Hatta konsolosluktan Nufus Cuzdaninida aldik. Turkiye pasaportu uzun surecektir onu Turkiyeden aldik, sizede oyle yapmanizi tavsiye ederim.

• @vermaynen, içinde söyledi: amerikada kalış süresinin uzatılması

nda ne kadar sure demistiniz ve memur size ne kadar sure vermisti acaba? Bunu sormamdaki neden ve

By default 6 ay veriyorlar genelde.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sibel-ışık, içinde söyledi: amerikada kalış süresinin uzatılması

merhaba arkadaşlar,amerikaya turist vizesiyle girerken gümrük memurunun kalmam için verdiği süre doluyor.doğum için gelmiştim buraya ve bebeğimin bazı evraklarının çıkması için bekliyorum dolayısıyla o evraklar çıkmadan bebeğimi alıp gidemiyorum. amerikada kalış süresinin nasıl uzatılacağı prosedürünü bilenler bu prosedürü benimle paylaşırsa çok sevinirim. şimdididen yardımcı olacak herkese teşekkür ederim

Su konudan devam edebilirsiniz:
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/247/change-of-status-i-539-gocmen-olmayan-vizeyi-uzatma-ya-da-degistirme

Maalesef sizin dediginiz nedenlerden oturu bir vize uzatmasi yapabileceginizi zannetmiyorum, ABD'ye gelip ABD'de dogum yapmak icin verilen bir vize mevcut degil.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

104

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |