Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaşlar merhaba, bugün KCC'den evrak mailim geldi. Evrakların toparlanması ve gönderilmesi adına olan paylaşımları okudum teşekkür ederim.

Şöyle bir sorum olacak, 12 Ekim'de nikahım olacak ve mülakata birlikte gideceğiz, KCC evraklarını nikahtan önce ya da sonradan doldurmamın herhangi bir etkisi söz konusu mudur? Konuyla ilgisi bilgisi olan varsa yorumlarını almaktan mutluluk duyarım. Teşekkürler... @crazycells

• @Muhammed-Eyüp-Yavuz, içinde söyledi: DV2020 bekleme odası

e bir sorum olacak, 12 Ekim'de nikahım olacak ve mülakata birlikte gideceğiz, KCC evraklarını nikahtan önce ya da sonradan doldurmamın herhangi bir etkisi söz konus

öncelikle hayırlı olsun. case no: kaçlarda acaba.

• Teşekkür ederim. Case no 8 binlerde. Hata verdiği için imza kısmına ekleyemiyorum.

• @Muhammed-Eyüp-Yavuz doğrudur 8binlerin sonunda mı diye bir ayrıntı sorucam. birde sorunuz için ben olsam nikahtan sonra ds-260ı açtırırım. güncelleme yapar. sonra eşinizle birlikte evrakları gönderirsiniz.

• 8 binlerin hemen başında. Ds260'ı tekrar nasıl açtırabileceğim ile ilgili bir paylaşım var mıdır peki? Bir de herhangi bir son gönderim tarihi söz konusu mudur kcc için? Q @phozz

• Bence mulakat tarihini aldiktan sonra actirin

• @Muhammed-Eyüp-Yavuz 20190923_185656.jpg
    İlgili yerleri kendi bilgilerinizi yazarak formu açtırtırabilirsiniz

• Merhaba iyi günler herkese. Green card 2020 kazandım fakat ds260 formunu 30 ağustosda başarılı bi şekilde doldurdum gönderdim. Ondan sonra bekleme sürecine girdim yalnız hiç bir şekilde e mail den geri dönüş alamadım. Bugün 23 Eylül ve bu ayın sonunda kapanıyor. Ne yapmam gerekli nasıl bi yol izlemeliyim cevap veren herkese binlerce şükürlerimi sunarım.

• @crazycells başkanım gündem dışı bir konu olacak Amerika dan türkiyeye gittiğimizde iphone kaç adet götürebiliriz hediye olarak teşekkürler

• @Burak-Ünal imzanıza sıranızı son 3 rakamı xxx olacak şekilde girerseniz daha sağlıklı bir cevap verebilir herkes , telaşlancak bir durum yok 2020 sürecinde kazanmışsanız sıranızı da belirtirseniz korkulacak bi durum yok ki sıranız öndeyse de halledilir 🙂 7xxx lere kadar mail aldılar diye biliyorum sayınız daha büyükse beklemelisiniz.

• @serotonin 42xxx lerde fakat dediğim gibi kazandığımı geç öğrendim 30 ağustosda ds260 doldurdum gönderdim. Gönderdikten sonra e mail alamadım henüz 😞

• @Burak-Ünal submit ettikten sonra eğer siz pdf maili (submit ettiğinizi onaylayan bir bildiri) istemediyseniz gelmez bir sorunda teşkil etmez , submit ettiğinizden eminseniz beklemek zorundasınız numaranız biraz yüksek önümüzdeki yaza kadar beklemeniz gerekebilir . Dediğim gibi şu an 8 binler dahi maili yeni almaya başladı veya başlayacak .

• @serotonin 30 eylülde kapanıyor sistem diye bi duyum aldımda öyle bir ihtimal var mı peki?

• @Burak-Ünal o kapanan 2019 süreci, biz daha yeni başladık 🙂 çok da güzel başladık.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Muhammed-Eyüp-Yavuz, içinde söyledi: DV2020 bekleme odası

Arkadaşlar merhaba, bugün KCC'den evrak mailim geldi. Evrakların toparlanması ve gönderilmesi adına olan paylaşımları okudum teşekkür ederim.

Şöyle bir sorum olacak, 12 Ekim'de nikahım olacak ve mülakata birlikte gideceğiz, KCC evraklarını nikahtan önce ya da sonradan doldurmamın herhangi bir etkisi söz konusu mudur? Konuyla ilgisi bilgisi olan varsa yorumlarını almaktan mutluluk duyarım. Teşekkürler... @crazycells

Su an belgeleri gonderebilirsiniz, mulakat tarihiniz aciklandiktan sonra guncellemeleri konsolosluga iletebilirsiniz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Burak-Ünal, içinde söyledi: DV2020 bekleme odası

Merhaba iyi günler herkese. Green card 2020 kazandım fakat ds260 formunu 30 ağustosda başarılı bi şekilde doldurdum gönderdim. Ondan sonra bekleme sürecine girdim yalnız hiç bir şekilde e mail den geri dönüş alamadım. Bugün 23 Eylül ve bu ayın sonunda kapanıyor. Ne yapmam gerekli nasıl bi yol izlemeliyim cevap veren herkese binlerce şükürlerimi sunarım.

Bu ayin sonunda DV2019 bitecek , DV2020 degil 🙂 o nedenle bir sorun yok durumunuzda.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yilmaz, içinde söyledi: DV2020 bekleme odası

@crazycells başkanım gündem dışı bir konu olacak Amerika dan türkiyeye gittiğimizde iphone kaç adet götürebiliriz hediye olarak teşekkürler

guncel yasalari takip edemedim, sanirim her 2 ya da 3 yilda bir telefon hakkiniz vardi.

• Ds 260 formunu doldururken abd de yasayacagınız adresi kafadan sallayıp vermeyin. Nasıl olsa havaalanında veya mulakatta degiştiririm demeyin. Ben öyle yaptım. 5 haftadır green card ımı bulmaya calışıyorum. New jersey deyim kartım florıdaya gitmiş. Birbir ugraşla o adreste yaşayan kişiye ulaştım kartımı birbir rica minnet ile adresime göndrilmesini istedim. Karsı taraf tamam dedi umarım sözünde durur. Eger o kartı bana göndermezse 6 ay yeni kartımın basılmasını beklicektim. Lütfen güvenilir adres verin. Havaalanındaki veya ankaradaki adres degişikliginiz green card ınız için kesin garanti diye birsey yok

• @bluegreen Bence bu biraz da çaresizlikten..
    Maalesef herkesin Amerika'da bir yakını, tanıdığı olmayabiliyor. Ben zar zor buldum mesela. Onda da söylerken kırk şekle girdim, ki hiç sevmediğim bir durumdur. Normalde gayet basit bir mevzu, evine posta gelecek sadece. Ama insanlar uzak duruyor. Onları da suçlayamıyoruz maalesef, çünkü kendi tercih hakları.

• selam herkese case 3000 lerde 5 kasıma interview tarihi aldık. heycanla bekliyoruz.. gidişimizi okulların kapanmasından sonrasına getirmek için sağlık raporunu şubat gibi teslim edicez.. inşallah hayırlı olur..

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

79

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |