Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Değerli forum üyeleri, gerçek yardıma muhtaç kişileride arada sırada hatırlayalım.

Dini, vicdani duyguları, milli duyguları kullanmadan bu başlık altında gerçek ihtiyaç sahipleri için sosyal medya ve haberlerde yer alan gerçekliğine inandığınız güvendiğiniz linkleri buraya ekleyelim. Bir tane bile hayırsever yardımcı olsa ne mutlu olurlar...

Sayın @crazycells içinde bir sakıncası yoksa tabiki...

• Ben ilk linki eklemek isterim. Bu ihtiyaç sahibi minik meleğin acilen sağlığına kavuşması için dua ediyorum. Mersinli bu aileye ulaşmama yardımcı olabilecek bir arkadaşımız varsa çok mutlu olurum. Adres, telefon bilgisini arıyorum bu ailenin. 😟

Saygılarımla.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@topraxxx Sosyal Yardımlar ve Yardımlaşma içinde söyledi:

Değerli forum üyeleri, gerçek yardıma muhtaç kişileride arada sırada hatırlayalım.

Dini, vicdani duyguları, milli duyguları kullanmadan bu başlık altında gerçek ihtiyaç sahipleri için sosyal medya ve haberlerde yer alan gerçekliğine inandığınız güvendiğiniz linkleri buraya ekleyelim. Bir tane bile hayırsever yardımcı olsa ne mutlu olurlar...

Sayın @crazycells içinde bir sakıncası yoksa tabiki...

elinize saglik.

• Ben www.ihtiyacharitasi.org sitesini kullanıyorum genelde ama her yerde olduğu gibi burada da dolandırıcılar vardır muhakkak. Bilmeyenler için paylaştım bu siteyi. Şuan Türkiye genelinde bir dizüstü bilgisayar ihtiyacı mevcut çoğu il ve ilçede. Ama değişiyor tabii ki. Giysi, bebek arabası, okul ihtiyaçları vs. vs.

Benzer Başlıklar

• 2
  • 13
  • 7
  • 2491
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

94

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |