Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba Arkadaşlar, Green card ile Amerikaya giden arkadaşlara bir sorum olacak.
    Yaşım daha genç ve Amerika hayallerim var orada ilk süreçte tek başıma zorluk yaşayabileceğimi de biliyorum.
    Sizce herseyi bırakıp Amerikaya Gitmeye değer mi?
    Bu konu hakkında görüşlerinizi bekliyorum
    Görüşleriniz için Tessekurler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• @knnrn Hocam Tessekur ederim sizi burada görmek beni sevindirdi sizin yazılarınızı baya okuyordum. Hemşirelik Lisans mezunuyum bu konu hakkında oradaki yaşamınız ile ilgili yorumunuzu istiyorum.
    İlginiz için Teşekkür Ederim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yayakaldim34 Amerikaya Yerleşmek Hk. içinde söyledi:

@knnrn Hocam Tessekur ederim sizi burada görmek beni sevindirdi sizin yazılarınızı baya okuyordum. Hemşirelik Lisans mezunuyum bu konu hakkında oradaki yaşamınız ile ilgili yorumunuzu istiyorum.
    İlginiz için Teşekkür Ederim.

Eğer değer mi diye soruyorsan tabii ki değer derim. Türkiye'de 12 yıl hemşire olarak çalıştım, çoğu zaman iki yakam bir araya gelmedi. Buradaki ilk birkaç ayımda Türkiye'de onca yılda elde edemediğim yaşam standardını elde ettim.

Benzer Başlıklar

• 4
  • 5
  • 4
  • 19
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

135

40.7k
Kullanıcı

4.4k
Konu

424.1k

| | | |