Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@dscrt DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@milad-kardox asya kotası oldugunuzu nerden cıkardınız? türkiye avrupa kotasındadır. ve herkes mülakata ankarada giriyor.

Mulakata Ankara'da giren herkes EU kotasinda olmayabilir, ayrica Turkiye'de yasayan herkes de EU kotasinda olmayabilir 🙂

uygunluk ulkeniz genelde dogdugunuz ulkedir, eger bu ulke AS kategorisindeyse, o durumda dosya numaraniz da 2020AS000... ile baslar. Bu durum, Ankara'da mulakata girmenize engel degil tabii ki, nitekim bir AS ulkesi olan Iran'da ABD konsoloslugu olmadigindan Iranlilarin buyuk bir kismi Turkiye'deki ABD konsoloslugunda mulakata giriyor.

• @crazycells evet Bende onu merak ettim neye göre Asya oldugunu biliyor? Ama açıklamak yerine banlamayı tercih etmiş.😁 Eger Sizin dediğiniz gibi olsaydı yazardı muhtemelen yanlış bildiği için yazmıs

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@dscrt DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@crazycells evet Bende onu merak ettim neye göre Asya oldugunu biliyor? Ama açıklamak yerine banlamayı tercih etmiş.😁 Eger Sizin dediğiniz gibi olsaydı yazardı muhtemelen yanlış bildiği için yazmıs

dosya numarasindan gormustur.

henuz foruma banlama secenegini getirmedik, su an icin sadece "ignore" etme secenegi mevcut; ama cok yakinda banlama da gelecek 🙂

• @crazycells ee tamam anlamışsınız yani ne demek istediğimi 😉

• @crazycells Selam ,soruyu yanlış yerde sormuş olabilirim, yeni sayılırım...Kaç yıldır kazanamıyorum.Bir daha ki müracaatı ''firmayla mı'' yapmalıyım sizce?sanki etrafımda herkes firma sayesinde kazanmış gibi. Kızımla orijinal siteden kendimiz yapıyorduk, fotoğrafı çektirtip (kurallara uygun)yüklüyorduk. Nerede hata yapıyoruz. Sanırım sekizinci yılım, çok uzun zaman önce 5 yıllık bir firmayla anlaşmış yine kazanamamıştım.. Şimdi düşünüyorum da aynı fotoğraf kaç yıl kulllanılır ki? O zaman kurallar bu kadar katı mı değilmiydi, yoksa biz mi kandırıldık? Teşekkürler..

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@neandertal1 DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@crazycells Selam ,soruyu yanlış yerde sormuş olabilirim, yeni sayılırım...Kaç yıldır kazanamıyorum.Bir daha ki müracaatı ''firmayla mı'' yapmalıyım sizce?sanki etrafımda herkes firma sayesinde kazanmış gibi. Kızımla orijinal siteden kendimiz yapıyorduk, fotoğrafı çektirtip (kurallara uygun)yüklüyorduk. Nerede hata yapıyoruz. Sanırım sekizinci yılım, çok uzun zaman önce 5 yıllık bir firmayla anlaşmış yine kazanamamıştım.. Şimdi düşünüyorum da aynı fotoğraf kaç yıl kulllanılır ki? O zaman kurallar bu kadar katı mı değilmiydi, yoksa biz mi kandırıldık? Teşekkürler..

Evet, yanlis konudayiz 🙂 Sizinki DV2021 basvurusu olacak. Hem bekleme odamiz var, hem de basvuru sirasinda butun sorularinizi surada sorabilirsiniz:

https://yesilkartforum.com/forum/topic/222/ücretsiz-green-card-çekiliş-başvurusu-nasıl-yapılır

Kesinlikle firmalari tavsiye etmiyorum, bilgilerinde hata olup mulakatta red alanlarin cok buyuk bir cogunlugu dediginiz turde firmalari kullanan insanlar. Siz yaparsaniz her sey garanti olur. Zaten forumda herkesin sorularini cevapliyoruz.

• arkadaşlar merhaba yeni geldim aranıza bizimki 35k larda , bugün yarın form dolduracagım,sormak istediklerim.
    bu rakama göre ne zaman randevu gelir biz?
    randevudan önce mail yolu ile evrak istiyorlarmış bu evraklar hangileri?
    birde yesişkart forum yutup sayfasındaki videodan bakarak doldursak yeterlimi, yeni eklenen birşey varmı bu sene?

• ⭐⭐⭐

@enes2710 DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

arkadaşlar merhaba yeni geldim aranıza bizimki 35k larda , bugün yarın form dolduracagım,sormak istediklerim.
    bu rakama göre ne zaman randevu gelir biz?
    randevudan önce mail yolu ile evrak istiyorlarmış bu evraklar hangileri?
    birde yesişkart forum yutup sayfasındaki videodan bakarak doldursak yeterlimi, yeni eklenen birşey varmı bu sene?

Sorunuzu şurada sorabilirsiniz
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/2164/dv2020-2020-green-card-lotosu-asamalari
    Açıklamalar güncel ve yapmanız gerekenler aşama aşama yazılmış. Dikkatlice ve tekrar tekrar okumanızı tavsiye ederim. Bu arada 50k üzeri bile çok fazla bu yıl.

• Herkese selam,
    Bu bekleyiş çok heyecanlı ve uzun bir bekleyiş. Numaramız 37k larda ve 2 çocuklu bir aileyiz. Görüşme ücreti ve muayene ücreti tl ye çevirdiğinizde bir hayli yüksek tutuyor bu sebeple biriktirebilir miyiz bilmiyorum.
    Görüşmeye girmek içinde ev araba satmayı doğru bulmuyorum açıkçası bakalım neler yaşayacağız. Özellikle reddedilenlerin hikayelerini çok merak ediyorum ben.
    Herkes için hayırlı olsun.
    Fakat en düzgün bilgi ve güncelliği bu forumda buldum emeği geçen herkesi tebrik ediyorum.

• @crazycells teşekkür ederim.

• Merhaba Dv2020 gc kazandım , sıram 28xxx sıranın gelmeme ihtimali nedir geçen çekilişlerde ortalama kaçlarda kapanmış? Bir bilginiz var mı acaba ? Çünkü 2017 de sanırım 24 binlerde kapanmış 😞

• @serotonin Her seneyi kendi içinde özel olarak değerlendirmek gerekiyor. DV2017'de ve DV2019'da tüm numaralar current olurken DV2018 25.775 case no ile seneyi kapatmıştı. Şahsi fikrim; EU bölgesi için 55xxx case no'lar konuşulurken, sizin 28xxx case'nonuzun kötü olmadığı ve size yüksek olasılıkla sıranın geleceği yönünde.

• yıne sansızım... kazanan arkadaslar kendısı mı basvurdu. bu ortalıkta dolasan danısmanlık sırketı ıle basvurursan cıkmaz denılıyor. yanı bu pıyasadakı danısmanlık sırketlerı dolandırıcı ve yalandan basvurumu yapıyorlar acaba..numaramla gırdım has not been selected..kontrol ettım. danısmanlık sırketı yasal olarak calısıyor evrakları kontrol ettım.. nedır bu durum. bır dahakıne kendım basvurucam acemılıgı bıraz attık.

• @serotonin meslegınız nedır acaba? tebrık ederım bu arada

• @enes2710 tebrıkler meslek nedır?

• @honesthope her şeyde bir hayır vardır diye bakmak lazım, seneye tekrar denersiniz. GC kaldırılıyormuş diyenlere kulak asmayın. Ayrıca sadece GC değil başka yolları da araştırın. Umut tükenmesin.
    Ben kendim başvurdum toplamda 3 kişi için ama sadece 1 kişiye çıktı. Tabii öncesinde forumda bayağı bir zaman geçirdim, önceki tecrübeleri okudum, soru-cevapları inceledim vb. Danışmanlık şirketlerine paranızı harcamayın.

• Herkese selam,

Bende DV2020 talihlilerindenim. 5000 kusurlerde olan case numaram var. Peki Vizenin verilecegi garanti degil deniliyor. Acaba verme ihtimali nedir merak ediyorum. Ozellikle aradiklar tip var mi?

• @erkcet İstenen kriterlere sahipseniz vizeyi alamamak gibi bir durum söz konusu olamaz.Aklınızda soru işaretlerini yazın forumdan mutlaka cevap gelir

• @erkcet Vize alma oranınız %50 yani ya verirler ya vermezler. Özel olarak işinize, mesleğinize, paranıza vb. bakmıyorlar sadece doğru-yalan beyanınıza göre değerlendiriyorlar.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@erkcet DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Herkese selam,

Bende DV2020 talihlilerindenim. 5000 kusurlerde olan case numaram var. Peki Vizenin verilecegi garanti degil deniliyor. Acaba verme ihtimali nedir merak ediyorum. Ozellikle aradiklar tip var mi?

%90+ oluyor verilme ihtimali. %2-3 gibi bir red orani vardi sanirim, %4-5 gibi de idari islemden cikamayanlarin orani.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

45

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.1k

| | | |