Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Dünyanın en şanssız varlığıyım heralde . Sonuçlarıma bile 3.gün bakabildim. Varın siz düşünün.

• Yolumuz açık olsun (:

• Mutlu akşamlar herkese! iki gün uzaktan uzağa okurken düşünceler ve yazılar arasında kaybolsam da forumdakiler toparlanmaya başladık sanırım... 🙂

• @nicomedian4135 hayat boş, yeşilkart forumu oku hemen coşşş 🤣🗽🇺🇸😅

• @topraxxx DV2021 Bekleme Odası içinde söyledi:

@nicomedian4135 hayat boş, yeşilkart forumu oku hemen coşşş 🤣🗽🇺🇸😅

kesinlikle @topraxxx sana sonuna kadar katılıyorum. 🙂

• Maalesef çok fazla kaptırmamak gerekiyormuş onu anladım , farklı yollarla gitmeye çalışmak gerek, yine başvurmaya devam tabiki, sanki kesin çıkacak gibi minimumda yaşadım resmen ; ancak farkına varıyorum diyebilirim ,bayağı kaptırmışım yahu, evi boyatmakla işe başlamalıyım ,başka türlü vizeyede ilerlesek önümüzü kış tutalım yaz yine gelsin ... o pasaporta o vize basılmadan buradaki hayattan kopmamak gerekmiş ..

• ⭐⭐

@annecik DV2021 Bekleme Odası içinde söyledi:

Maalesef çok fazla kaptırmamak gerekiyormuş onu anladım , farklı yollarla gitmeye çalışmak gerek, yine başvurmaya devam tabiki, sanki kesin çıkacak gibi minimumda yaşadım resmen ; ancak farkına varıyorum diyebilirim ,bayağı kaptırmışım yahu, evi boyatmakla işe başlamalıyım ,başka türlü vizeyede ilerlesek önümüzü kış tutalım yaz yine gelsin ... o pasaporta o vize basılmadan buradaki hayattan kopmamak gerekmiş ..

Valla gerçekten öyle. Sonra çıkmayınca insanın dünyası başına yıkılıyor.

• Komedi dizileri izleyin iyi geliyor 😊 mesela unbreakable kimmy dizisindeki titus tiplemesi felaket komik 😀

• ⭐⭐⭐

@azize33 DV2021 Bekleme Odası içinde söyledi:

@bidünya teşekkürler günlerdir uykusuz herşeyi incelemeye çalışıyorum bir de AIS kayıt yaparken hangi seçeneği seçmem gerekiyor bu konuda birşey göremedim seçenek seçmem konusunda 🙏🙏. Bana telefonda yardımcı olacak kimse yok mu ya da Mersin’de yaşayan aksi takdirde yılıp başvuru yapamayacağım😭

Dv2020 kazananıysanız yine paylaştığım linkte sorularınızı sorarak daha sağlıklı cevaplar alabilirsiniz. Mutlaka tecrübeli arkadaşlar ve sayın @crazycells yardımcı olacaktır. İmzanızıda güncellemeniz gerek 😀

• Ne yaparsam yapayım keyif aldığım hiçbir şey yok 😓 2021 bekliyoruz da günler geçmiyor şurada 2020 de göbeğimiz çatladı gelene kadar 😏
    Bir uyusam sonuç açıklansa GC çıkmış olsa uyanınca. Sonra birdaha uyusam mülakat tarihim gelmiş olsa kalktığım sabah. 4 5 gün pasaport gelmesini beklerim artık o kadar da değil 😊

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@azize33 DV2021 Bekleme Odası içinde söyledi:

Arkadaşlar merhaba ben green card kazandım fakat danışmanlık şirketlerine güvenemiyorum kendim formu doldurmak istiyorum ancak hata yapmaktan ve sonrasından evraklar ile ilgili yanlışlık yaparımdye korkularım var bir de bu sene hangi evrakların çevirisini istiyorlar bilgisi olan var mı lütfen bana yardımcı olun

Forumda zaten gereken tum bilgiler var. Su konuyu sureci anlayana kadar okumanizi tavsiye ederim:
    https://yesilkartforum.com/forum/topic/2164/dv2020-2020-green-card-lotosu-asamalari

Ilk okuyusta anlamayi beklemeyin, terimlere asina olmadiginiz icin ilk okumada her seyi hazmetmemeniz normal. Ikinci, ucuncu kez okudugunuzda surec netlesmis olur.

Formlarin Turkceleri icin forum kaynaklarini kullanabilirsiniz:

bit.ly/GCpaketi

• @crazycells ben kazanmadığım halde okuyup hala birkaç kez üzerinden geçtiğim cümleler var maalesef. Hele ki o ds260 formu aynı soruyu dakikalarca okuyup cevabı evet mi hayır mı ben olsam ne yazardım diye çalışıyorum sınava çalışır gibi.

heyecan yapmadan acele etmeden sabırlı olmak en güzeli ...

• Amerikaya ait youtube videoları izlemiyorum artık, zira hayaller ve sonuçlar can yakıyor. Sürekli kasıtlı olarak farklı konularda videolar izliyorum ki, youtube a her girdiğimde Amerika ile alakalı videolar çıkmasın tavsiye olarak karşıma. Yemek videoları izliyorum mesela oruçlu oruçlu, her ne kadar açlık duygumu tavan yaptırsa da, çekilişleri kazanamamış olmam nedeniyle Amerikaya dair videolar kadar acıtmıyor canımı 😊

• @dreams_usa Acı yok da bu sevda bitmiyor içimizde 😔

• @oradaki 13 kişiden demirler ve sopalarla dayak yemiştim, canım bunun 10 da 1 i kadar yandıysa adam değilim 😊

• İlk kez çekilişe katılıp kazanamayanlar bence hayatın anlamını farkediyor. Bir uykudan uyanıyor. Bilinç o rüyadan uyanıyor. Etrafı, gerçekleri, ihmal ettikleri şeyleri görüyor. Boş verdiği şeyler için üzülüyor. Hayatı bir uç noktaya taşımış da död üstü geri düşmüş gibi, hani rüyada bir boşluğa düşeriz anlık uyanırız ya... Onun gibi oluyor...

Ama insanoğlu akıllanırmı? Tadını aldığı hiçbirşeyi bırakmaz... Hele aradığı tat o ise tadından yenmez.....

O rüyanın hayalin tadını aldık bir kere.. Artık bize dur durak yok....

Üstelik inatta var içimizde... Bize nasıl çıkmazın o dayanılmaz cezbedici haliii.

Çıkarttana kadar aynı rüyayı görmeye, aynı hayalleri kurmaya, devamlılığı bağımlılığa çevirmeye devamm....

Kısacası bizden adam olmaz...

Taki hayallerimizin ülkesi amerikaya varana kadar...

🇺🇸🗽👍🏻

• @dreams_usa aynı durumdayım bende izlemiyorum artık.çok kaptırmışız kendimizi .

• ⭐⭐⭐⭐⭐

youtube videolarını abonelikleri kaldırabiliyorsun bir daha seyredemiyorsun tamam da forumda açılan başlığa bakar mısın ailemizde birden fazla kişiye çıktı acaba nasıl gidebiliriz bu kadar da nispet olmaz ki bu başlığı ne yapıcaz 🙂

• ⭐⭐⭐

@ayvalik10 DV2021 Bekleme Odası içinde söyledi:

youtube videolarını abonelikleri kaldırabiliyorsun bir daha seyredemiyorsun tamam da forumda açılan başlığa bakar mısın ailemizde birden fazla kişiye çıktı acaba nasıl gidebiliriz bu kadar da nispet olmaz ki bu başlığı ne yapıcaz 🙂

🙂 sesli güldüm ama sinirden mi kıskançlıktan mı bilinmez

• Bakalım ilk defa başvurucam hayırlısı allahtan galiba sadece iş başvurmakla bitmiyor belirli meslek sertifikaları bakmak lazım daha olumlu ve güzel bi hayat yaşayabilmek için

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

98

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |