Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@mutlukurt0534 DV2020 Sonuç Odası içinde söyledi:

@crazycells sen bilirsin başkan. 🙂

hic problem olmaz bu durum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• kiz arkadasimla ne zaman evlenmeliyim..HEMEN MI ..panic oldum suan ...DS 260 formu ile ilgili bazi sorularimda var nerden bulabilirim cevaplar...bu siteyi kurandan allah razi olsun...

• @uysalkedi Teşekkür ederim. Ben sadece gözlemleyen,okuyan biriydim bugune kadar ondan yazmadım 🙂 Case number 13XXX Bakalım hangi ay sıra gelecek.

• Herkese merhaba
    Yeni bir başlangıç için ilk adım atıldı . Umarım bu güzel başlangıç ile birlikte kazanan arkadaşlar yeni hayatlarında mutlu olurlar . Kazanamayan arkadaşlar içinse gelecek yıllar için bol şans ! Denemekten vazgeçmeyin

• @emresel hayırlı olsun

• @semihmete mülakat öncesinde evlenmenizi tavsiye ederim mülakat yapıldıktan sonra evlenirseniz süreç uzuyor 👍

• @emresel tebrikler yeni hayatınızda başarılar dilerim şimdiden

• @fatihuslu tesekkur ediyorum.Benim esim Turk vatandasi degil sorun olurmu..

• geceye bir "has not been selected" bırak.. 🙂

siteye de, foruma da anca girebildim.. kazananlara hayırlı olsun, kazanamayanlara DV2021 Bekleme Odasında görüşürüz diyorum.. 🙂

• Bir tanede benden gelsin " HAS NOT BEEN SELECTED "

• @ugurksknbck teşekkürler. case number 13XXX

• @crazycells sağolasın çok teşekkür ederimm😊

• @erkangeziyor süper hocam artık sizede what up amerikalı şakasını yapabiliriz
    ve en içten dileklerimle yeni hayatınızda bol şans diliyorum. 💯

• arkaarkadaşlar dv2020 confirm number ın olduğu bilgisayar çöktü mail adresini yazıyorum ama bir türlü gelmior. mail i yanlış mı girdim diye düşünüyorum eğer mail de yanlışsa başka bir çözümü var mıdır ?

• Danışmanlık firması ile ilerlenmesi konusunda düşünceleriniz nedir?

Örneğin Ankara'da X danışmanlık firması var, uzun yıllardır bu işi yaptıklarını belirtiyorlar.

• Baylar bayanlar kazananları tebrik ediyorum kazanamayanlara da bidahaki çekilişte şans diliyorum ... bende kazanamadım tekrar şansımızı denicez eğer çekilişte bi sıkıntı çıkarmazsa amerika hükümeti böle devam ederiz.. şunu da buraya eklemek istiyorum çekilişin başında da belirtmiştim bazı form daki arkadaşalar beni yanlış anladılar bazıları hak verdi ama ben doğru olanı sölüyorum tekrar sölemek istiyorum kartı gerçekte benimseyen ne olduğunu en başta bilen maddi manevi herşeyi kesin gözle bakan yani kısacası kartı çıkarsa ben burda durmam kesin amerikaya yolcusuyum maddi konumdan da düşüncem yok arkama bakmam şartları neler ne getirisi var bana bu kartın en ince ayrıntısına kadar iyice bile arkadaşlar onların başvurmasını temenni ediyorum ve son olarak bu sölediğimi lütfen eşe dosta arkadaşa akrabaya da anlatmanız emin olun bu sölediğim şekilde arkadaşlar başvuru yapsa hak kazanma olasılığımız artacaktır die düşünüyorum belkide yarısı bu sölediğim insanlar yarısıda bi çıksın da bakarız para sıkıntımı yada daha kartın ne işe yaradığını bilmeyen insanların başvurmasıyla dolu lütfen bilinçli hareket edelim herkese saygılar sevgiler .....🇺🇸🇹🇷

• Herkese merhaba,
    Bende ilk başvuru sonucu 32xxx ile talihliler arasında bulunmaktayım. Kazanacağımı hiç beklemediğim halde bu sonuçla karşılaşınca bu forum sitesine ulaştım ve şimdiden ulaştığım bilgiler sayesinde bir çok soruma cevap buldum, foruma teşekkür ediyorum. Öncelikle bir kaç sorum bu kadar yüksek case number olması normal midir ? Bu süreçte danışmanlık almak bana faydalı geliyor tecrübeli forum sakinleri ne düşünüyor bu konuda ? Teşekkürler.

• Merhabalar. Ben kazandim ancak benim durumum biraz farkli,bilgili olan arkadaslar yardimci olabilir mi?

1. denememizde de maalesef çıkmadı. Çekilişi kazanan arkadaşlara bundan sonraki tüm süreçlerinde başarılar. Umarım tüm numaralar current olur da herkes hayallerine kavuşur.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

94

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |