Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@gariban DV2020 Sonuç Odası içinde söyledi:

@crazycells Elinize sağlık güzel bir Takip çizelgesi olmuş, ancak naçizane fikrim "Turkiye'de yasadiginiz sehir" yerine "Doğum yeriniz" veya "Doğduğunuz şehir" şeklinde sorulsa daha iyi olurdu, çünkü ilk başvuru formunda onu soruyorlar!

Dogrudur, ama biz aslinda nerede dogdugunuzla cok ilgilenmiyoruz sayin @gariban 🙂

yakinda forum bulusmalari yapacagiz, ayni sehirde yasayan arkadaslara ulasmak kolay olsun diye o bilgiyi de ekledik 🙂

• Herkese merhaba. Bu buraya ilk yazım ve ilk yazımda bana da çıktığını söylemek için yazmam benim adıma güzel bi giriş oldu 🙂 ilk başvurumda çıkması beni çok mutlu etti dün baktığımda. ilk defa (önemli) birşeyi kazanmış oldum bugune kadar 🙂 Amerika hayalim hep vardı.. 2 yıl önce en azından önce bi oraları görmeliyim diye turist vizesine basvurdum ve 2 haftalıgına gidip gezdim oraları. Aslında bu cekilise cok gec basvurmanın üzüntüsünü aklıma geldikce yasarken,dünden itibaren o üzüntü silindi. Kısmet bu seneymiş. Başvurumdan beri hemen hemen hergun aklıma geldi sonuc ve her aklıma gelisinde gülümsüyordum 🙂 Şimdilik çekilişi kazanarak en önemli aşama gerceklesti. Bu süreci iyi ve sabırlı gecirerek mulakattan da gülümsemeyle cıkmayı nasip eder Allah inşallah. Gönülden isteyen herkese cıkar umarım.

• aga benim kulaklar hiç bir türlü resimde görünmüyor 😃 acaba ondan mı çıkmadı ne yani kepçe mi olayım kulak göstermek için. Şaka bir yana ciddi soruyorum profil olarak resim çekindiğimde kulaksız gibi görünüyorum.

• mesela bunu örnek olsun diye rastgele ayarladım böyle bir şey olmaması gerektiğini biliyorum. Selfie doğru değil birinin çekmesi gerekiyor. biliyorum ama gerçekten kulaklarım görünmüyor.

• Bundan mı çıkmadı acaba bilgisi olan varmı

• Saçları kesince biraz daha iyi görünüyor kulaklarım. Sebebi bu değildir dimi 😃

• @crazycells sen bilirsin başkan. 🙂

• ⭐⭐

@bahadır17 DV2020 Sonuç Odası içinde söyledi:

@saulgoodman Teşekkür ederim 🙂 Nasibimizde varsa olur elbet. Yine deneriz 🙂 Siz memnun musunuz Austin'den?

Evet, memnunuz. Genel olarak Texas iyi bir seçim bence başlangıç için.

• Evet arkadaşlar bu ds-260 formunu doldurmamız gerekli şimdi.
    Bu form doldurma aşamam da takıldığım sorulara cevap verebilecek bir platform var mıdır acaba.
    Yada uygun bir link.

• @reko1195 mba master ı yapmanızı öneririm. akşam okulları da var..

• selamlar 2. basvurumda bana da cikti fakat sira numaran 33000.Sanirim bosuna heveslenmemem gerekiyor cunku siranin bana gelme olasiligi dusuk gozukuyor.33 binler icin tahmini olan var mi?

• @riderman aynı problemi yaşıyorum. forumda arama yapıp "hah işte bu soru önemli" dediğim her soruya cevap olarak "sorunuzu doğru yerde sormalısınız" denilmiş. o "doğru yer"i bulamadım bir türlü, vesselam :))

1. Başvurumda da olmadı 😀 Nasip ne zaman çıkarsa artık.

Yalnız 2. Başvurumda arkadaşıma çıktı tandevuda geldi ama çok gençtik, arkadaş ailesi tarafından gönderilmedi. 🤗 O yüzden bende bıkmadan başvuruyorum.

• @riderman hayırlı olsun. Bütün sorularına forumda cevap bulabilirsin.

• @repatita 33bin çok değil sıranın sana gelmesi %90

• @toronaga 😅 insallah seneye.

• @erkangeziyor tebrikler erkan bey umarım düşük bir case numaranız vardır ki bundan sonraki süreçde gitmenizde büyük bir etken oluyor, başarılar

• ⭐⭐

Kazanan arkadaşlar bu sayılara şimdiden çok takılmasınlar. Bir iki ay sonra yayınlanacak bültende kazanan sayılarını verecekler. Kazanan sayısının çok olup olmadığı oradan anlaşılır. Örneğin bu sayı 100 binin üstünde ise çok fazla kişiyi kazandırmışlar demektir ki bu da yüksek numaralar için sıkıntı yaratır.
    Kazanan sayısını çok tutmuşlar ise, bunun nedeni bu seneki yaşanan durum olabilir. Yani bu sene sayılar 2018'e göre çok hızlı ilerledi. İlk kez bu sene mülakattan önce belge gönderimi istediler. İnsanlar bu isteğin farkına çok geç farkına vardığı için numaralar hızlı ilerledi ama verilen vize sayıları çok az.
    1 Ocak 2020 den sonra CEAC verilerinin bulunduğu sistem açılacak. dvcharts gibi siteler o zaman hangi numaralar dolu hangi numaralar boş yayınlıyorlar. O zaman daha iyi fikir sahibi olunacak.
    Sözün özü 1 Ocak 2020 den önce sıram gelirmi diye düşünmeye gerek yok.
    Seçilen kişi sayısı 100 binin altında ise sıra yüksek numaralara gelir.
    Tekrar kazanalara hayırlı olsun.

• Arkadaşlar forumda yeniyim bu dv-260 formunu doğru bir şekilde doldurmak için bakabileceğim bir kaynak, video vs var mı? Teşekkür ederim.

• @erkangeziyor tebrik ediyorum bol sans. Sureciniz hemen tamamlanir numaraniz kucukse. case no neydi sakincasi yoksa imza kismina yaziyorduk o nedenle sordum siz yazmamissiniz da. Hersey istesiginiz gini olsun. 👏

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

34

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.9k

| | | |