Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @crazycells DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@likable DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Allahtan B planım vardı gider ayak başvurayım dedim yemedi. Kısmetse bu ayın sonunda @crazycells başkanın çayını içeceğim 😁

@uysalkedi DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@likable saglik olsun arkadasim herseyde bir hayir var. Benim 4. Yilim. Bakamadim daha. oglum da ayri katildi. O da giremedi sisteme.

anlastik 🙂 👍🏼

Adamsın başkanım bana özelden vs. adresi atarsan çok sevinirim daha var 2 hafta filan. 5-6 gün New York'ta kalmayı gezmeyi düşünüyorum sonra başka eyalete arkadaşa geçeceğim 🙂

• @elektra DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@nescafever sebebi nedir bilginiz var mı? Ya da neden olabilir?

dvlottery Sub Domain yani alt alan adı. state.gov'a bağlı ( bkz: dvlottery.state.gov ). Ancak state.gov'a bağlı tek bir subdomain yok. ( bkz: travel.state.gov , partner.state.gov , art.state.gov , match.state.gov)

Dvlottery'e yoğun bir giriş talebi olduğu için bu diğer State.gov sitelerini etkiler. Bundan dolayı yönlendirmeleri kapattılar büyük ihtimalle. Açmaları ise çok uzun sürmez. Bir kaç temizlik ve hızlandırma çalışmaları yapıyorlardır.

• @caat dün akşam 2 kere baktım sonuç aynı maalesef değişmez diye düşünüyorum 🙂

• Tekrar kontrol ettim ama sunucular aynı durumda
    Şu saat itibari ile 11 saat 20 dakikadır sunucular ulaşılamaz durumda. Belirli bölgelere yapılan bir şey yok ortada. Okuduğum yorumların ülkelerine bakıyorum, Fransa'sından, Afrika'sına, Rusya'sından, Japonya'sına kadar herkes yorum yapmış bizim ülkemizde de sistem açılmıyor diye.

Bir yandan çok merak ediyorum bir yandan karşılaşacağım sonuçtan korkuyorum. İki ucu b*klu deynek..

• @caat Denemekte bir sakınca olmaz sanki bir arkadaşın başına gelmişti diye hatırlıyorum forumda

• Dolar an itibariyle 6.19 Gidecek olan arkadaşlara Allah yardım etsin.

• @yekta bakabildin mi? artık siteye girilmediği için hala bakamadık.

• Bugün hiç iş yapamadım 1 yıl açıklansın diye bekle sonra sistem kapansın olacak işmi

• @nescafever DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@elektra DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@nescafever sebebi nedir bilginiz var mı? Ya da neden olabilir?

dvlottery Sub Domain yani alt alan adı. state.gov'a bağlı ( bkz: dvlottery.state.gov ). Ancak state.gov'a bağlı tek bir subdomain yok. ( bkz: travel.state.gov , partner.state.gov , art.state.gov , match.state.gov)

Dvlottery'e yoğun bir giriş talebi olduğu için bu diğer State.gov sitelerini etkiler. Bundan dolayı yönlendirmeleri kapattılar büyük ihtimalle. Açmaları ise çok uzun sürmez. Bir kaç temizlik ve hızlandırma çalışmaları yapıyorlardır.

her alt alan adı farklı sunucuda, hatta farklı ağda olabilir. bu nedenle tüm alt alan adları, üst alan adını etkiler veya diğer alt alan adlarına erişimi de etkiler diye bir durum söz konusu olmaz.

• seneye kadar kim bekleyecek bekar olanlar için tek çözüm Amerikalıyla evlenmek :DDD

• @edizg canada ya gidiş yolları hakkında bilgi sahibi isen bizede anlatırsan seviniriz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@topraxxx DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

İyide artık bizim forum sitesine ne oluyor arkadaş yahu. Habire kopup duruyor atıyor beni. Göbeğim çatlıyor okuyacağım diye..

Sayın @crazycells bizim forumda abd hükümetinin aynı sunucusunda mı barınıyor hayırdır acaba? 🤣😅

Yoksa kıskandımı başka siteye giriyoruz diye? 🤗

evet, benim de anlayamadigim bir yogunluk var 🙂 gelecek yil buna gore onlem almamiz lazim. Merak etmeyin yarina kadar duzelmis olur. sayin @likable da gecen yillarla kiyasi sormustu diye hatirliyorum, son 2 yillik forum trafigi ekteki gibi:

Dun forum 25.000 kisi tarafindan ziyaret edilmis ve sayfalar 225.000 kere goruntulenmis. Gecen yil benzer zamanlara kiyasla 2.5 kattan fazla bir trafik olusmus forumda, sahsen bu benim de beklemedigim bir seydi. Zaten alttaki gorsele bakarsaniz, gecen yil sonuclar aciklandiginda olusan forum trafigini biz bu yil son 1 aydir yasiyoruz.

Bundan sonraki yillarda Turkiye'de green card cekilisinin sosyal medyadaki asiri populerligini de dikkate almamiz gerekecek.

alt metni

• Arkadaşlar durum nedir biz hala bakamadik😕😞

• @egeada Maalesef henüz site açılmadı

• @daydreamer Çin ve Meksika kaçak yollardan çok göç verdikleri için ABD bu iki ülkeye greencard çekiliş hakkı vermiyor.

• @rasul1995 Gerçekten 2000' li yılların başından beri hep denediniz mi? Benim olmayınca şevkim kırılırdı da!

• @rüzgar teşekkür ederim umarım açılır bakabiliriz ve de umarım talihliler arasında bizde varizdir

• forumun facebook sayfasında bir arkadaş bildirmiş hem kendine 21xxx hem eşine çıkmış 16xxx gc ordan soruyo hangisi ile devam edelim diye 🙂 Adam tüm şansını bu yolda kullanmış 🙂

• Yasaklı

Selamlar

Ilk basvurumdu. Dun sabah baktim gercekten kazanmisim. Fakat heyecandan numarami almayi unuttum:( sayfa acilir insallah cok heyecanliyim😃

• selam arkadaşlar , 1 haftadır sağlık problemlerinden dolayı foruma bugün bakmaya fırsatım oldu,herzaman dediğim gibi çıksada çıkmasada önce sağlık olsun,bizde sonuçlara henüz bakamadık,akşam yoğunluk vardır diye hiç denemedim bile, bugünde site açılmıyor bakalım..

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

83

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |