Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• SİTEYE GİRİŞ YOK

• Bu ileti silindi!

• @air_technic Kazandınızmı?

• @RotiNNN hayırlısı diyelim o zaman 🙂 eski çekilişler gibi tüm numaralar current olmasi dileğiyle..

• @RotiNNN hayırlısı diyelim o zaman 🙂 eski çekilişler gibi tüm numaralar current olmasi dileğiyle..

• ⭐⭐

Forumda olmayan bir arkadaşıma çıktığını öğrendim. Yani çıkanlar da var, kimseye çıkmıyor gibi düşünmeyin.

Sanıyorum ülkemizden yapılan başvuru sayısı malum sebeplerle giderek hızla artıyor, bu nedenle çıkma ihtimali düşüyor, "bana da çıkmadı" diyenlerin, hayal kırıklığına uğrayanların sayısı artıyor. 😞

• @chromium DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@topraxxx DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@chromium aynı duygular içerisindeyiz....

Hay valla sanki dünya başıma yıkıldı. Ne bileyim yüzde 1 şans için kendimi bu kadar gazlayıp olumlu sonuca kanalize etmem yanlıştı ama işte. Ne yapayım elimde değil ki. Ülkenin hali malum. Ayrıca burada o kadar iyi insan aylarca konuştuk duygularımızı paylaştık, hayallerimizi yazdık. Kimi kazandığı zaman alacağı arabayı dahi belirlemişti. Bu kadar iyi insandan bir kişiye bile mi vurmaz şans? Gerçekten kafam kazan gibi. Ne düşünebiliyorum ne yaşama isteğim var. Yarın bir de bu ruh haliyle işe gideceğim.

Bu mesajlara da artı verip alıntı yapmaya çalışıyorum ama forum sistemindeki yoğunluk ve hatalar yüzünden ne kadarı gidiyor gitmiyor anlamıyorum. Herkese teşekkür ediyorum moral vermeye çalışan. Sizin gibi iyi insanlar da olmasa green card olmuyor madem geberip gidip öyle kurtulayım derdim.

En azından yarın sabah gideceğin bir işin var. Ben has not been selected ı görünce ne halt yiyeceğim onu bile bilmiyorum. Hayallere devam edebilmek adına kasmıyorum siteyi, mümkün olduğu kadar da geç bakacam. Zira biliyorum ki elinden oyuncağı alınmış çocuk gibi olacağım. O yüzden bakmıyorum sayfaya ki oyuncağımın elimden alındığını görmeyeyim.

• @saulgoodman Ya o şans düşme muhabbeti doğrumu harbiden ya böyle giderse çok çok az şans olucak. Seneye önlem alın bari katılmasın herkes bu youtube videoları yapıyor hep bunu kardeşim katılacak adam araştırsın bulsun nasıl katılacağını.

• Ne telefon ne bilgisayar hiçbir şekilde giremiyorum siteye check status kendi başına takılıyor öyle. Onca kişiye çıkmayınca üzülüyor insan bakmaya bile gerek kalmadı gibi En azından olumsuza şartlandık.

• @air_technic Aynen öyle. Bide siteye giriş olsa bizde öğrensek keşke bu gidişle Sabah anca öğreniriz gibi duruyor.

• @mesaçüsetli DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@topraxxx Oyuncağı elinden alınmış çocuğa döndük valla İzmir'li hemşehirm 🙂

Olaya bakış açımız hemen hemen aynıymış :blush

• ⭐⭐

Sevgili arkadaşlar site hala açılmıyorsa zorlamayın. Bu gece sonuç sitesini, bilgisayarı ve telefonu kapatın, güzelce yatın; hayallerinizi kurmaya devam edin, sonra sabah kalkınca bakın. Olumsuz sonuç olsa bile en azından hayalleriniz bir gece daha sizinle olur. Bu gece kafamı yastığa koyduğumda tek hissettiğim hayallerim değil soğuk yastık olacak 😞

• @numbwalker bende arkadaşlar resminden bahsedince baktım ki kendi fotonmuş bende aynısını düşünüyodum hiç açıp bakmadım hanıma gösterdim keçi galiba dedi sorun bizde olmayabilir 😄

• @dreams_usa DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@olcayist Güngören den havai fişek sesleri geliyordu az önce, kazandın da sen mi atıyorsun :blush

Nerde o gunler 😀Yok daha girip bakamadim siteye. Açılmıyor hata veriyor 🤔

• ⭐⭐

@brkgrms DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@saulgoodman Ya o şans düşme muhabbeti doğrumu harbiden ya böyle giderse çok çok az şans olucak. Seneye önlem alın bari katılmasın herkes bu youtube videoları yapıyor hep bunu kardeşim katılacak adam araştırsın bulsun nasıl katılacağını.

Çekilişe katılanların her birine eşit şans verildiğini düşünürsek ve vize sayısının da sınırlı olduğunu düşünürsek, katılan sayısı arttıkça çıkma ihtimali azalacaktır.

• @ugurksknbck DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@numbwalker bende arkadaşlar resminden bahsedince baktım ki kendi fotonmuş bende aynısını düşünüyodum hiç açıp bakmadım hanıma gösterdim keçi galiba dedi sorun bizde olmayabilir 😄

Yaaa sen ne yapıyorsun arkadaş, senin yüzünden kesin kanamadığım kanaatine vardım. Gülmekten gözümden yaş geldi, keçi nedir yaa? 🙂 Çok gülen çok ağlar derler, hadi buyur buradan yak şimdi.
    @NumbWalker tekrar kusura bakma müdür, bu furyayı ben başlatmış oldum. Utanıyorum şu an, hakkını helal et.

• Ben hala sonuca bakamadım yok mu taktik maktik ??

• Bende hala bekliyorum hiç ilerlemiyor maalesef

• @saulgoodman O zaman baya sıkıntı bu konu her sene dolar yükseliyor ve greencard kazanma şansı azalıyor. Hiç GC falan beklemeyip bir şekilde gitmek gerekiyor yoksa bekledikçe zarar valla.

• @niyans DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Ben hala sonuca bakamadım yok mu taktik maktik ??

Var, yarını bekle. 😉

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

159

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.2k

| | | |