Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• dv lottery sitesini dakika başı kontrol eden ben 🙂 ya gerçekten uzun stresl bir süreç allah gerçekten isteyen herkesin gönlüne göre versin..Yalan yok isteyen ve hazırlanan kişilere çıksın yoldan geçip aa bak böle bişe varmış laftan bunu denesekmi diyenlere çıkmasın 🙂

• ⭐⭐

Bu Ortadoğu denen leş yerden kurtulma şansı kazanacak kişileri şimdiden tebrik ederim. Umarım şans bana da güler.

• Son olaylardan sonra bu sene basvurmadigima o kadar pismanimki umarım bu forumda iyi niyetlerini paylaşan herkese çıkar hayallerine ulaşmak için bu forumdan bu çekilişi kazanacaklar icin şimdiden hayatlarında başarılar. darısı ailem ve bana .bu arada forumdan kazanan arkadaşlara ankarali olarak seve seve yardımcı olmaya çalışırım.

• Yahu 478 çevrimiçi nedir, akşam ne olacak acaba sorunsalı 😁

• hayır yani alt tarafı 8 saat 22 dakika 26 saniye kalmış abartmaya gerek yok 🙂

• ⭐⭐ Yasaklı

chromium ıkımıze cıksın nefret sevıyemız yakın

• Bu ileti silindi!

• yan sekmede açık dursun :d ⏲

• daha erken açıklanabilir kendinizi saat 7 ye şartlandırmayın

• 2019 sonuçlarına tekrar baktım, biraz sakinleştim 😃

• @badass DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

daha erken açıklanabilir kendinizi saat 7 ye şartlandırmayın

Önceki yıllarda erken açıklandı mı hiç?

• 2019 sonuçları tam saatınde mi açıklandı ?

• beyler hiç çıkmayacak gibi hazırlayın kendinizi. bu çok çok dusuk bır sans. 7 sene 2 kısı olarak 14 basvuru yaptık 1 kere cıktı. ve her sene basvuran sayısı artıyor. kazanma oranı dusuyor.

• @badass DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

daha erken açıklanabilir kendinizi saat 7 ye şartlandırmayın

Varmı böyle bir ihtimal? Daha önce olmuş mu?

• @excan 2019 sonuçları 9 mayıstaydı ama sonra 15 mayısa ertelemişlerdi ama daha önceden belirtilmişti erteleneceği ve ben tam zamanında bakmamıştım daha doğrusu sınavım vardı ve moralim bozulmasın diye bakmamıştım ama 1 gün sonra baktığımda seçildiğimi gördüm:)

• beni,m onay numaramda 2020 den sonra eu yazmıyor yanlışlık olabilir mi ?

• @fkambay DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

benim onay numaramda 2020 den sonra eu yazmıyor yanlışlık olabilir mi ?

eğer mülakata girmeye hak kazanırsanız EU ile başlayan numara alacaksınız. şuan verilen numara sadece başvuru numarası

• Serkan Yürekli'nin son paylaşımı..

• @engin DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Mantık evliliği iyi olurdu, ben kazanırsam öyle yapacam. bir kişi daha kendini kurtarsın.

• Akşam 7 de açıklanıyor. Çünkü resmi sitede öğlen yazıyor.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

102

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.0k

| | | |