Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba Aklıma takılan bir soru var.Onu sizinle paylaşmak istiyorum. 12ci sinifta okuyan öğrenci greencarda baş vura bilirmi? İlk aşamada eğitim seviyyeni soruyor sitede , öğrenci hangisini tıklamalı. High School degreyi seçerse diyelimki greencardi kazandı. Vize görüşmesin sıkıntı çıkarırlarmı? yani sen greencarda baş vurarken okulu bitirmemiş sayılıyorsun ama buraya okulu bitirdim yazmışsın yani yalnış bilgi için redd ede bilirmi? Yanıtlarınızı bekliyorum

• ⭐⭐⭐⭐

@Rufus kısa cevabını vereyim" evet" süreç aşağı yukarı 1 yıl sürdüğü için zaten mezun olmuş olacaksın o yüzden mezun şıkkını seçmen lazım lakin forumu araştırırsan bütün sorularının cevabı var tavsiyem önce forumu iyice araştırman eğer spesifik bir durumun varsa belli konuların altına sorman.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@rufus 12-ci sinif ögrencilerinin GreenCarda baş vurması. içinde söyledi:

Merhabaş Aklıma takılan bir soru var.Onu sizinle paylaşmak istiyorum. 12ci sinifta okuyan öğrenci greencarda baş vura bilirmi? İlk aşamadı eğitim seviyeni soruyor sitede öğrenci hangisini tıklamalı. High School degreyi seçerse diyelimki greencardi kazandı. Vize görüşmesin sıkıntı çıkarırlarmı? yani sen greencarda baş vurarken okulu bitirmemiş sayılıyorsun ama buraya okulu bitirdim yazmışsın yani yalnış bilgi için redd ede bilirmi? Yanıtlarınızı bekliyorum

Okulu bitirmemisseniz bitirmis gibi yazmamalisiniz. O anki durumunuz neyse ona gore formu doldurmalisiniz. Onemli olan mulakat zamani lise diplomanizin elinde olup olmamasi.

• @crazycells yanitiniz icin çok teşekkür ederim. ""High School No degree"" şıkkını seçmeliyiz dimi?

• @rhonster forumu araştırdımda 12ci sınıf öğrencilerinin sorusuna denk gelmedim zaten denk gelseydim konu açmazdım aynı konuların tekrarlanmasının iyi olmadığını biliyorum ama malesef bulamadım bu konu ile ilgili.

• ⭐⭐ Yasaklı

Sen bir dene basvurunu yap ya tutarsa? Yap sen basvurunu high shoolu işaretle

• Şuan kafam karışdı @crazycells abi son noktayı koyurmusun high school no degree şıkkına tıklanmalı dimi?

• ⭐⭐⭐⭐

@Rufus bu senenin başvurusu zaten geçti 12 güne açıklanıyor bu sene 12. sınıfsan zaten bir sonra ki başvuruya mezun olmuş olacaksın.

• @rhonster hayır bu sene 11 ci sınıfım. Benim bir tek sorum var aslında greencardla ilgili belki 100+ video izledim forumdakı konuları okudum. Ve Aklımda bir tek soru var oda önümüzdeki dv loterry başvurusunda 12 ci sınıfta okuyor olacağım ve bu zaman başvuru kısmında eğitim seviyyesi sorusuna ne cevab vereceğimj net bilmiyorum. Çünki sorulan sorular aynı gün için geçerli yani 1 yıldan sonra zaten bitirecem okulu okul bitmis diye yazarsam vizede sorun felan oluyor o yüzden o kısmı doğru yazmak lazım . İşte o doğru şık hangisi bilemiyorum. High School Degree mi High School no degree mi?

• ⭐⭐⭐⭐

şuan ki durumun 2 side değil ki senin @Rufus Some high school, no diploma bu şuan ki durumun net bir şekilde

• ⭐⭐⭐⭐

eğer seneye kazanırsan ds260 formuna güncel bilgilerini yazacaksın bu kadar.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@rufus 12-ci sinif ögrencilerinin GreenCarda baş vurması. içinde söyledi:

Şuan kafam karışdı @crazycells abi son noktayı koyurmusun high school no degree şıkkına tıklanmalı dimi?

Evet, high school no degree uygundur.

1. sinif son sinif oluyor sanirim? Ankara'daki ABD konsoloslugu bu durumda mulakat gunundeki durumunuzu degerlendiriyor.

• @crazycells @Rhonster Yardiminiz için çok teşekkür ederim.🙏🙏🙏

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

77

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.2k

| | | |