Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• bugün bir kez daha anladım milyonluk trilyonluk da olsam caanım ülkemde insan gibi adım atılacak bir durum kalmamış, insanlar mutsuz ,agresif,depresif,tahammülsüz,en basiti kılık kıyafete bakıp yüzdeye vurduğunda yaklaşık yüzde 80 oranda koyu renk giyiniyor insanlar,rengarenk giyinen birini görüncede aykırı abest birşey yapmış gibi gözlerini deviriyorlar,neydik ne olduk.. onun için burda siyaset tartışmanın ucu bucağı kimseye faydası yok,insanlarıda hakir görmüyorum yanlış anlaşılmasın, bu tekdüzelik karamsarlık mutsuzluk onların suçu değil elbette,saygı sevgi ve hoşgörü ile umutlu bekleyişimizde sonucu ne olursa burda birbirimize destek olalım,saygılar.

• Yasaklı

@annecik DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

bugün bir kez daha anladım milyonluk trilyonluk da olsam caanım ülkemde insan gibi adım atılacak bir durum kalmamış, insanlar mutsuz ,agresif,depresif,tahammülsüz,en basiti kılık kıyafete bakıp yüzdeye vurduğunda yaklaşık yüzde 80 oranda koyu renk giyiniyor insanlar,rengarenk giyinen birini görüncede aykırı abest birşey yapmış gibi gözlerini deviriyorlar,neydik ne olduk.. onun için burda siyaset tartışmanın ucu bucağı kimseye faydası yok,insanlarıda hakir görmüyorum yanlış anlaşılmasın, bu tekdüzelik karamsarlık mutsuzluk onların suçu değil elbette,saygı sevgi ve hoşgörü ile umutlu bekleyişimizde sonucu ne olursa burda birbirimize destek olalım,saygılar.

ya yok öyle demeyin mesela bnm pardesü koyu bordo eşarbım çiçekli falan yani .. üstelik 45 yaşında sinem hanım teyzeyim ben. 😃 gençler cıvıl cıvıl... Karamsarlıgı biraz da kendimiz çagırıyoruz gibime geliyor.. Olumlu bakalım birbirimize hayatımıza gelişmelere sabırlı olalım biraz . düzelecektir inşallah

• @annecik evet önemli olan insanın içindeki çocuğun ölmemesi değil mi. Bugün alışverişe gittim kırmızı eşofman altı pembe badi krem spor ayakkabı ve lacivert yelekle . Ay çok hoşuma gidiyor rengarenk giyiniyorum. Ben kendimi iyi hissettikten sonra kimse umurumda değil.

• Yasaklı

bu gün hastaneye gittim bi şikayetim için. Dönüşte inmem gerekenden 5 durak önce inip eve yürüdüm. Heryer tomurcuklanmış yeşillenmiş agaçlar çiçeklerle dolu hava tertemiz güneşle sokaklar sanki yıkanıyor gibi çocuklar parklarda anneler banklarda ellerinde el işleri bi gözleri çocuklarda sakin sukunet mis gibi bir hava vardı ortam da öyleydi. Eve kadar yürümek o kadar harika geldi ki.. Bütün stresim gitti üzerimden eve geldim veletler hadi tabletleri bırakın çıkın oynayın dedim hayııırr tableti bırakmayız dediler zorla onları dışarı iteledim. 😃 yarım saat 45 dk kafa dinledim sonra geldiler tabi ter kir pas sonra birer duş ardından yemek derken gün bitti akşam oldu ödevlerini yaparlarken ben sizinle çene çalıyorum kısacası hayat devam ediyor ümitsizlige hiç lüzum yok çıkarsa çıkar atlar gideriz çıkmazsa devam hayata... böyle bakarsanız daha güzel yaşarsınız çıkarsa extra bonus olur. 🙂

• @nilfersev DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@annecik evet önemli olan insanın içindeki çocuğun ölmemesi değil mi. Bugün alışverişe gittim kırmızı eşofman altı pembe badi krem spor ayakkabı ve lacivert yelekle . Ay çok hoşuma gidiyor rengarenk giyiniyorum. Ben kendimi iyi hissettikten sonra kimse umurumda değil.

evet kendinizi nasıl mutlu hissediyorsanız tercihleriniz o yönde olmalı elbette,bugün bir yerde güzel bir söze denk geldim ,insan üzerindeki yüklerinden sıyrıldıkça geriye içindeki çocuk kalır gibi birşeydi,sevgiyle kalalım 😚

• ⭐⭐ Yasaklı

sorunda o ya abla çiçekli pardesü görmeye degil artık çiçekli bikini içinde portakal için gidiyoruz atarsa 12..

• Merhabalar. Geçmiş yıllardaki greencard başvuru sonuçlarına nereden ulaşabilirim? Çıktıysa hala geçerli midir acaba? Teşekkürler

• @hbilge Sadece geçen seneki geçerli. Linkten bakabilirsiniz. https://www.dvlottery.state.gov/

• @famel çok teşekkür ederim 🖒

• @hbilge Rica ederim

• Yasaklı

@calibraturbo DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

sorunda o ya abla çiçekli pardesü görmeye degil artık çiçekli bikini içinde portakal için gidiyoruz atarsa 12..

pardesü degil eşarp çiçekli. 😃

• Yalnız 7mayıs akşamı -en azından buralarda aktif olanların içinden- sadece Sinem Hanım a çıkarsa ne gülerim haa 🙂 🙂
    Yanlış anlaşılma olmasın, alaycı bir gülme değil kastettiğim, isteyen birine çıktığı için sevinirim o ayrı ama ne bileyim, düşünsenize :))))

• Yasaklı

@aysegul cidden ben de gülerim. 😃

• @tanti cevap verirsem terbiyesizim 😊

• @aysegul az evvel aklıma geldi, düşünmek istemedim. Düşünmeyecem 😊
    Öyle bir şey olursa kafama huni takar, elime bidon kapağı alır, diğer elimin işaret parmağıyla alt alt dudağıma vurarak ''bili billi bili bili' efektiyle İstanbul'u turlarım 😛

• Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐

@labrador DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Arkadaşlar,Ben nasıl kontrol edeceğim 7 mayısta Confirmation Number ile ? Bu soruyu psikoloji yönünden soruyorum.Yoksa nasıl edeceğimi biliyorum 😂 Ben edemem kontrol montrol ya,Ellerim titreye titreye,Derin ve hızlı nefes ala ala,dokunsalar ağlayacak gibi bi mood da edeceğim sanırım...İçimden kesin kazanamadın,2 dakika bekle bi ekran gelsin zaten şak diye Has not been selected yazısını göreceksin nihahaha diye geçireceğim sanırım sjsjssjsjsj sonra da hüngür hüngür ağlayıp,en az 1 ay depresyon da abur cubura gömüleceğim (gerçi şuan ki halimden farksız ama daha umutsuz olacağım ve leş gibi bir yaz tatili geçireceğim 5 karış surat ile).Offf,Siz nasıl kontrol ettiniz geçen yıl ? Yanınıza 1 bardak soğuk su mu koydunuz,kolonya mı koydunuz bayılırsınız diye,ne yaptınız yardım edin taktik verinnnn

Geçen sene çıkmadığını görünce çok moralim bozulmuştu gerçekten. Sisteme bir heves girdim baktım belki bu Ortadoğu denen cehennemden çukurundan kurtuluş biletini almışımdır diye ama yok acı acı harflerle not selected yaziyor. O an bir ateş bastı, sonra bir ter boşandı adeta oturduğum yerde su içinde kaldım. Rahatlamak ve elimi yüzümü yıkamak için banyoya gittim bir baktım aynaya bildiğin domates gibi kıpkırmızı olmuşum. 🙂 Ertesi gün de gün içinde sürekli hayallerimi düşünüp düşünüp tekrardan ağlamaklı oluyordum. Yarı depresyon hali bir hafta içinde geçti ve umutlar yeni çekilişe bağlandı...

Gerçekten insan ciddi bir şekilde gitme niyetiyle başvuruyorsa olumsuz sonuca o an çok üzülüyor. Yanınıza ne koyarsanız koyun o anki üzüntünüzü gideremez maalesef. Şu coğrafya kaderimiz olmasın diye umudumuz bir çekiliş işte. 🙂 Bilmiyorum bu sene olası bir olumsuz sonuç beni geçen seneki kadar etkiler mi diye, toplamda üç defa olumsuz sonuçla karşılaştım artık alıştım Amerika'nın bana sen gelme demesine.

• Yasaklı

@dreams_usa ama cevap verdin.. Şimdi terbiyesiz mi oldun. 😛

• Yasaklı

@Labrador acısa da öldürmez şarkısı eşliginde açınız. 🙂

• ⭐⭐

@sinem ben @annecik ne dediyse katılıyorum, en çok da bu agresif insanlarla çocuklarım büyüyüp stress içinde bir hayat geçirecekleri için üzülüyorum

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

113

40.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

425.5k

| | | |